ناموجود

دستگاه پرکن مایعات غلیظ نیمه اتومات و تمام اتومات

کد محصول: VN-4394کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
45,000,000تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
تعداد نازلاز تک نازل تا ۱۰ نازل
جنس دستگاهاستیل نگیر ۳۰۴ و ۳۱۶
کنترل حجم مخزناستفاده از کنترلر
کنترل مایعکنترل وزنی با لودسل
نوع دستگاهنیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک
نوع قطعاتاستفاده از قطعات پنوماتیک شرکت فستو

توضیحات دستگاه پرکن مایعات غلیظ نیمه اتومات و تمام اتومات

دستگاه پرکن مایعات غلیظ یکی از دستگاه های پر مصرف در صنایع بسته بندی می باشد که جهت پر کردن مایعاتی با ویسکوزیته (غلظت) بالا به کار می رود .

این سری از دستگاه های بسته بندی مایعات به دو صورت پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی و پرکن مایعات غلیظ پمپی طراحی و ساخته می شوند و معمولا از این دستگاه جهت پر کردن مایعاتی مانند روغن،ماست چکیده،گریس،عسل انواع شیره و  …  استفاده می شود .
 
دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی :
 
 دستگاه مایع مورد نظر را از طریق سیستم سیلندر پیستون از داخل مخزن کشیده و به داخل ظرف انتقال می دهد که نیروی این انتقال به صورت پنوماتیک و یا هیدرولیک می باشد.در صورت استفاده از سیستم پنوماتیک برای راه اندازی دستگاه پرکن مایعات غلیظ  نیاز به یک کمپرسور باد   جهت حرکت جک ها و اکچیتور ها می باشد.
 
دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی :
 
مدل دیگری ازدستگاه  پرکن مایع غلیظ می باشد که توسط یک پمپ استیل کار می کند و سیستم سیلندر پیستون حذف میگردد.از معایب آن نسبت به پرکن سیلندر پیستونی سرعت کمتر تولید می باشد.
 
لازم به ذکر است که مایع به دو صورت نیمه غلیظ (روان) و غلیظ (غیر روان) تقسیم بندی میشوند که با توجه به غلظت و نوع مایع دستگاه پرکن مورد نظر توسط گروه صنعتی لانتان طراحی و ساخته می شود.


 
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .