خرید چکی
لامپ ال ای دی 10 وات بروکس مدل A60
لامپ ال ای دی 10 وات بروکس مدل A60

لامپ ال ای دی 10 وات بروکس مدل A60

قیمت: 10,000 تومان


دسته بندی :تجهیزات جانبی برق و الکترونیک
برند:بروکس
حداقل سفارش:1کارتن
خدمات پس از فروش:۲۴ ماهه بروکس
آموزش کار با دستگاه:ندارد

توضیحات لامپ ال ای دی 10 وات بروکس مدل A60

لامپ ال ای دی 10 وات از سری لامپ‌های ال‌ای‌دی شرکت بروکس است.  با طراحی زیبا مناسب برای روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد و در ضمن روشنایی بیشتر آن نسبت به لامپ‌های قدیمی‌ و مصرف انرژی پایین‌تر باعث می شود بهترین جایگزین برای لامپ های قدیمی و حتی لامپ های کم مصرف می باشد.

نورپردازی همواره به اندازه معماری و دکوراسیون اماکن مختلف از منزل تا اماکن تجاری صنعتی، دارای اهمیت زیادی برای زیبایی و حتی کاربری آن اماکن بوده است. آنچه بیش از پیش مورد توجه مصرف‌کنندگان مختلف خانگی و صنعتی قرار گرفته، استفاده از لامپ‌هایی است که بیشترین نوردهی  را دارا باشند و  از مصرفی پایین و طول عمر بیشتری بهره‌مند باشد.

لامپ ال ای دی 10 وات ضمن نوردهی مناسب با زاویه خوب، می‌تواند نوری زیبا را برای مصرف‌کننده به همراه داشته باشد و با توجه به اینکه این لامپ‌ها که بیشتر در روشنایی‌ها و نورپردازی‌های تزئینی مورد استفاده قرار می گیرند و نیز از نظر مصرف انرژی و تولید حرارت کمتر و ظول عمر بیشتر به صرفه می باشند  می‌توانند جایگزینی بسیار مناسب برای لامپ‌های سنتی یا رشته‌ای به شمار آیند.

در لامپ های ال ای دی بروکس با توجه به عدم تولید و انتشار پرتوهای ماورای بنفش (UV) توسط لامپهای LED و نیز عدم بکارگیری فلز سمی جیوه در اینگونه لامپها، برخلاف لامپهای کم مصرف هیچگونه خطری برای سلامتی انسان ندارند.

در لامپ های ال ای دی بروکس با توجه به عدم تولید و انتشار پرتوهای ماورای بنفش (UV) توسط لامپهای LED و نیز عدم بکارگیری فلز سمی جیوه در اینگونه لامپها، برخلاف لامپهای کم مصرف هیچگونه خطری برای سلامتی انسان ندارند.

مشخصات فنی لامپ ال ای دی 10 وات بروکس مدل A60

برندبروکس
نوع رنگمهتابی و آفتابی
شکل ظاهریحبابی
توان10 وات
رده انرژی+A

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
Captcha
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت