ناموجود

چسب واشر ساز حرارتی توربو هل (85 میلی لیتر)

کد محصول: VN-5468کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 کارتن
9,400تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
حجم یا وزن محصول85 میلی لیتر
نوع بسته بندی64 عدد چسب 85 میلی لیتری در یک کارتن
تحمل حرارتی350 درجه سانتی گراد
بوکم بو

توضیحات چسب واشر ساز حرارتی توربو هل (85 میلی لیتر)

چسب واشر ساز حرارتی توربو هل یک خمیر لاستیکی اکسیم پخت، یک جزئی، کم بو، غیرخورنده، که در مجاورت با رطوبت هوا و دمای اتاق خشک شده و به لاستیک سیلیکونی منعطف تبدیل می شود، بنابراین می تواند جایگزین اکثر واشرها شود.
این محصول مشکی رنگ بدون سخت شدن، جمع شدن و ترک برداشتن در برابر فرسودگی و چرخه حرارتی مقاوم است. همچنین چسب واشر ساز حرارتی توربو هل به گونه ای طراحی شده است که به سنسورها آسیب نمی رساند و تا دمای 3500 درجه سانتی گراد را تحمل می کند و دارای مقاومت خوب در برابر روغن، آب، ضدیخ و نشت مایعات می باشد.

کاربرد :

چسب واشر ساز حرارتی توربو هل بطور عمده در بخش های مختلف خودرو از قبیل پوشش شیرآلات، پمپ های آب، اگزوز، کارتل روغن، پوشش اکسل، ترموستات، محفظه تسمه تایم و فلنج پمپ روغن کاربرد دارد.

روش استفاده :

تمام سطوح را کاملاً تمیز نمایید و تمام چسب های واشرساز قبلی را از بین ببرید و سطوح فلنج را آماده کنید. همچنین سطوح را خشک کرده و عاری از هر گونه روغن و گریس نمایید.
یک خط ممتد و یکدست با ضخامت ۱ الی ۴ میلی متر از چسب را اطراف یکی از سطوح اعمال نمایید بطوریکه کاملاً محل سوراخ پیچ را بپوشاند.
۲۰ دقیقه منتظر بمانید تا سیلیکون خشک شود، سپس قطعه ها را دوباره سرهم نمایید. سیلیکون به مدت ۱ ساعت خشک می شود ولی اجازه دهید ۲۴ ساعت بگذرد تا کاملاً خشک شده و بچسبد.

نکات ایمنی :

سیلیکون خشک نشده باعث ایجاد سوزش در پوست و چشم می شود. در صورت تماس با چشم ۱۵ دقیقه با آب پرفشار شسته و بلافاصله به کلینیک مراجعه نمایید.

پخش عمده چسب-عمده فروشان چسب-فروش عمده چسب واشرساز حرارتی هل در ویترین نت آغاز شد

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .