چسب واشر ساز حرارتی توربو هل (85 میلی لیتر)

چسب واشر ساز حرارتی توربو هل (85 میلی لیتر)

محصول موجود نمی باشد

دسته بندی :چسب آکواریوم (سیلیکون)
برند:هل
حداقل سفارش:1کارتن
خدمات پس از فروش:ندارد

توضیحات چسب واشر ساز حرارتی توربو هل (85 میلی لیتر)

چسب واشر ساز حرارتی توربو هل یک خمیر لاستیکی اکسیم پخت، یک جزئی، کم بو، غیرخورنده، که در مجاورت با رطوبت هوا و دمای اتاق خشک شده و به لاستیک سیلیکونی منعطف تبدیل می شود، بنابراین می تواند جایگزین اکثر واشرها شود.
این محصول مشکی رنگ بدون سخت شدن، جمع شدن و ترک برداشتن در برابر فرسودگی و چرخه حرارتی مقاوم است. همچنین چسب واشر ساز حرارتی توربو هل به گونه ای طراحی شده است که به سنسورها آسیب نمی رساند و تا دمای 3500 درجه سانتی گراد را تحمل می کند و دارای مقاومت خوب در برابر روغن، آب، ضدیخ و نشت مایعات می باشد.

کاربرد :

چسب واشر ساز حرارتی توربو هل بطور عمده در بخش های مختلف خودرو از قبیل پوشش شیرآلات، پمپ های آب، اگزوز، کارتل روغن، پوشش اکسل، ترموستات، محفظه تسمه تایم و فلنج پمپ روغن کاربرد دارد.

روش استفاده :

تمام سطوح را کاملاً تمیز نمایید و تمام چسب های واشرساز قبلی را از بین ببرید و سطوح فلنج را آماده کنید. همچنین سطوح را خشک کرده و عاری از هر گونه روغن و گریس نمایید.
یک خط ممتد و یکدست با ضخامت ۱ الی ۴ میلی متر از چسب را اطراف یکی از سطوح اعمال نمایید بطوریکه کاملاً محل سوراخ پیچ را بپوشاند.
۲۰ دقیقه منتظر بمانید تا سیلیکون خشک شود، سپس قطعه ها را دوباره سرهم نمایید. سیلیکون به مدت ۱ ساعت خشک می شود ولی اجازه دهید ۲۴ ساعت بگذرد تا کاملاً خشک شده و بچسبد.

نکات ایمنی :

سیلیکون خشک نشده باعث ایجاد سوزش در پوست و چشم می شود. در صورت تماس با چشم ۱۵ دقیقه با آب پرفشار شسته و بلافاصله به کلینیک مراجعه نمایید.

پخش عمده چسب-عمده فروشان چسب-فروش عمده چسب واشرساز حرارتی هل در ویترین نت آغاز شد

مشخصات فنی چسب واشر ساز حرارتی توربو هل (85 میلی لیتر)

حجم یا وزن محصول85 میلی لیتر
نوع بسته بندی64 عدد چسب 85 میلی لیتری در یک کارتن
تحمل حرارتی350 درجه سانتی گراد
بوکم بو

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل