خرید چکی

چسب سنگ جلاسنج (1 کیلوگرم )

قیمت: 31,650 تومان


دسته بندی :چسب سنگ
برند:جلاسنج
حداقل سفارش:1کارتن
خدمات پس از فروش:ندارد
چسب سنگ جلاسنج (1 کیلوگرم )

توضیحات چسب سنگ جلاسنج (1 کیلوگرم )

چسب سنگ جلاسنج یک چسب دوجزئی متشکل از چسب و سخت کننده است که بر پایه پلی استر است و به همراه هم عرضه میشود و جهت چسباندن کلیه قطعات سنگی در صنایع، منازل و ساختمان سازی و نماکاری مورد استفاده قرار میگیرد.
چسب سنگ جلاسنج در میان گروه مصرف کنندگان خود به دلیل داشتن زمان خشک شدن مناسب در فصول مختلف سال دارای محبوبیت بالایی میباشد به اضافه این که قدرت و استحکام نهایی آن بسیار بالا بوده و از کیفیت ظاهری و داخلی بالایی برخوردار میباشد.این چسب سنگ مقاومت خوبی در آب دارد و سرما و گرمای هوا و گذشت زمان تاثیری بر مقاومت آن ندارد. تغییر حجم چسب سنگ جلاسنج آنقدر ناچیز و نامحسوس میباشد که در مصارف صنعتی جایگاه خاصی پیدا کرده است و صنعتگران جهت پر کردن منافذ قطعات و مدل سازی و غیره از این چسب بهره میبرند.
این چسب قابلیت تراشکاری و سنباده خوری را دارد و مصرف کنندگان قادرند چسب سنگ جلاسنج را قبل از مصرف با رنگ مخلوط کرده تا چسبی با رنگ مورد نیاز خود بدست آورند. در صورتی که با چسب سنگ جلاسنج قطعه سازی کنید، با همین چسب میتوانید قطعات را به یکدیگر متصل نمایید.
حلالهای ضعیف مانند نفت و گازوئیل نمیتوانند به این چسب بعد از خشک شدن صدمه بزنند از اینرو میتوانید آنرا در مکان های مختلف مورد استفاده قرار دهید البته باید توجه داشته باشید که وجود حلال و هر ماده دیگری در محلهای چسب خورده باعث عدم چسبیدن قطعات خواهد شد.

کاربرد :

چسب سنگ جلاسنج جهت چسباندن انواع سنگ های مصنوعی، سنگ های طبیعی و غیره در صنعت سنگ و ساخت و ساز از جمله نمای ساختمان مورد استفاده قرارمیگیرد. این چسب سنگ همچنین برای پر کردن انواع ترک و حفره،ساخت قطعات و همچنین موارد خاص کاربرد دارد.

ویژگی ها :

فرمول شیمیایی سخت کننده یا هاردنر بنزوئیل پراکسید می باشد.
چسب سنگ جلاسنج به همراه جزء دوم خود (سخت کننده) در داخل یک تیوب جداگانه عرضه میگردد و لازم است که به ازاء هر مقدار چسب سنگ به مقدار 1٪ از این سخت کننده با آن مخلوط شود تا شروع به سخت شدن کند. سخت کننده عرضه شده به همراه چسب سنگ جلاسنج با نام (هاردنر) یا (بنزوئیل پراکسید) شناخته شده است و این ماده از بهترین مواد اولیه اروپایی و با آخرین تکنولوژی روز دنیا در جهت کیفیت و محیط زیست تولید شده است که خود باعث کیفیت بخشیدن به چسب سنگ میشود.

روش استفاده :

به همراه چسب سنگ جلاسنج حدود 2% هاردنر موجود می باشد که زمان گیرش و خشک شدن چسب رابطه مستقیم با میزان هاردنر مورد استفاده دارد. نسبت پیشنهادی ماده سخت کننده با چسب 1 درصد می باشد با این حال برای خشک شدن سریعتر و کار در فصل سرد سال می توانید از مقدار سخت کننده ی بیشتر استفاده نمایید. البته مصرف بیش از 2 درصد پیشنهاد نمی شود.
دقت داشته باشید چسب و هاردنر اضافه شده به طور یکنواخت و کامل مخلوط شوند.
هر قدر سطح سنگ زبرتر و ناهموار تر باشد، گیرایی چسب به سنگ بهتر خواهد بود.در سنگ های صیقلی مانند گرانیت و سطوح عمودی، حتما از اسکوپ استفاده شود.

نکات ایمنی :

دور از دسترس اطفال و نور خورشید قرار گیرد.
هاردنر داخل تیوب برای چشم فوق العاده خطرناک است. در صورت تماس با چشم، بلافاصله با آب شستشو داده و فورا به پزشک مراجعه نمایید.
از کشیدن سیگار در حین کار با این ماده بپرهیزید.
از قرار دادن در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و حرارت بالای 40 درجه خودداری نمائید.

قیمت چسب سنگ جلاسنج-بهترین چسب برای چسباندن سنگ-پخش عمده چسب-برای خرید عمده چسب سنگ جلاسنج به سایت ویترین نت مراجعه کنید

مشخصات فنی چسب سنگ جلاسنج (1 کیلوگرم )

حجم یا وزن محصول1 کیلوگرم
نوع بسته بندی12 عدد چسب 1 کیلوگرمی در یک کارتن
ملحقاتفعال کننده یا هاردنر از نوع بنزوئیل پراکسید (خنک کننده)
زمان گیرشبسته به میزان هاردنر و دمای محیط
رنگ کرم
شرایط نگهداریدر محل خشک و در دمای بین 5+ الی 25+ درجه سانتی گراد
مدت انبارداری14 ماه

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ثـبت سوال