راکتور هیدروترمال
هیدروترمال

راکتور هیدروترمال

قیمت: 3,500,000 تومان


دسته بندی :انواع راکتور آزمایشگاهی
برند:ZPS
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات راکتور هیدروترمال

راکتور هیدروترمال ، یکی از بهترین و ارزان ترین تجهیزات آزمایشگاهی است که وقتی در سنتز مواد به بن بست می خوریم از آن استفاده میکنیم. “هیدروترمال” یک فناوری پیشرفته و کاربردی برای گستره‌ی وسیعی از صنایع شیمیایی است. این فرآیند دارای ریشه زمین شناختی است و شرایط حاکم بر سطوح درونی پوسته زمین را جهت اهداف صنعتی شبیه‌سازی و کنترل می‌نماید. فناوری هیدروترمال می‌تواند در زمینه سنتز، رشد، دگرگونی و تبدیل مواد شیمیایی کاربرد داشته باشد. همچنین بسیاری از فرآیندهای دهیدراسیون، تخریب شیمیایی، استخراج و فرآیندهای سونوشیمیایی، مکانوشیمیایی و الکتروشیمیایی، زینترینگ و غیره می‌توانند تحت این فرایند انجام شوند. امروزه بیش از ۹۰ میلیون تن سنگ معدن بوکسیت (حاوی نمک‌های آلومنیوم) با بهره‌گیری از این فناوری مورد استخراج قرار می‌گیرد.
راکتور هیدروترمال آزمایشگاهی (اتوکلاو تفلونی) در حجم ها و مدل های مختلف بسته به سفارش مشتری با مخزن تفلون PTFE با مقاومت دمایی 220 درجه سانتیگراد و فشار ایمن 3 مگا پاسکال قابل طراحی و ساخت می باشد. در صورت نیاز به دمای بالاتر قابلیت استفاده از مخزن PTFC وجود دارد. برای واکنش های حساس بیولوژیکی راکتور با ابعاد مناسب بمنظور قرارگیری ظروف داخل مخزن طراحی و ساخته خواهد شد.
نصب شیر ورودی و خروجی و دماسنج و گیج فشار به سفارش مشتری قابل اجراست.

راهنمای استفاده :

ابتدا پولک استنلس استیل را قرار داده سپس PTFE را داخل مخزن قرار داده سپس مواد مورد نظر را در مخزن PTFE  قرار داده و درب مخزن را بسته و در آون یا هات پلیت قرار دهید.

قیمت راکتور هیدروترمال-فروش راکتور هیدروترمال

مشخصات فنی راکتور هیدروترمال

مقاومت دمایی220 درجه
فشار ایمن3 مگا پاسکال
مخزنتفلون PTFE

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال

محصولات این شرکت در دسته بندی های انواع راکتور آزمایشگاهی و ... می باشند.

02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل