دستگاه پرکن تیوب
دستگاه پرکن تیوب
دستگاه پرکن تیوب
دستگاه پرکن تیوب

دستگاه پرکن تیوب نیمه اتوماتیک

قیمت: 55,000,000-150,000,000 تومان


دسته بندی :دستگاه تیوب پرکن
برند:گروه صنعتی رادان ماشین
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات دستگاه پرکن تیوب نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی تیوب لمینت نیمه اتوماتیک دارای مکانیزم روتاری می باشد. تیوب گذاری دستگاه بصورت دستی می باشد و بقیه مراحل بسته بندی بصورت اتوماتیک انجام می شود. ظرفیت بسته بندی دستگاه 15 عدد در دقیقه می باشد. دستگاه قابلیت بسته بندی تیوب های لمینت و پلاستیک با حجم های مختلف را دارا می باشد. دستگاه مناسب صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و آرایشی بهداشتی می باشد.
از کاربردی ترین ماشین آلات صنایع آرایش بهداشتی می توان به دستگاه پرکن تیوب (Tube Filling Machine) اشاره کرد که دارای کارایی زیادی جهت بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد.
دستگاه های پرکن تیوب یا بسته بندی تیوبی (Tube Packaging Machine)  برای پر کردن انواع مایعات غلیظ یا نیمه جامد مانند خمیر دندان، لوسیون، رنگ مو و غیره درون تیوب و سیل کردن انتهای تیوب استفاده می شوند و دارای گستره وسیع از کاربری در صنایع مختلف می باشد.
تیوب (Collapsible Tube) همانند یک سیلندر می باشد که در یک طرف دارای یک دهانه تنگ (شانه) جهت خروج مایع می باشد که می تواند بوسیله انواع مختلف درب بسته شود. تیوب ها دارای حجم ۳ml تا ۵۰۰ml هستند و از جنس پلاستیک (Plastic) ، لمینت (Laminate) و یا آلومینیوم (Aluminum) ساخته می شوند  و به همین دلیل در صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی بسیار پرکاربرد هستند.
 

قیمت دستگاه تیوپ پرکن-قیمت دستگاه تیوپ پرکن کرنم-قیمت تیوب پرکن-فروش دستگاه پرکن تیوب

مشخصات فنی دستگاه پرکن تیوب نیمه اتوماتیک

دقت پرکنی0.5 درصد
ظرفیت بسته بندی 15 عدد در دقیقه
نمایشگر7 اینج جهت تنظیم تمام قسمت های دستگاه
موارد استفاده انواع تیوب و مایعات با حجم و غلظت متفاوت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل