ناموجود

اتاق کشت جوانه هیدروپونیک

کد محصول: VN-6011کد محصول ویترین نت
85,000,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
ظرفیت250 کیلوگرم
جداره خارجیگالوانیزه
جداره داخلی استیل
تعداد سینی280
ابعاد دستگاه240*280*350
مصرف آب روزانه300 الی 400 لیتر
مصرف برق روزانه8.2 kw

توضیحات اتاق کشت جوانه هیدروپونیک

اتاقک های کشت تولید علوفه هیدروپونیک توانسته اند حداکثر مقدار تولید علوفه از بذر به وسیله جوانه زدن را تولید کنند که این مقدار ۶ تا ۸ کیلو گرمی به ازای هر یک کیلو گرم دانه بوده است .
یکی از موارد مورد بحث در صنعت تولید علوفه در دنیا , تولید علوفه هیدروپونیک می باشد .
در اتاق کشت جوانه هیدروپونیک ، دامداران با خرید دستگاه تولید کننده علوفه هیدروپونیک در فضایی ناچیز اقدام به تولید مقادیر قابل توجهی علوفه می پردازند.
تولید علوفه هیدروپونیک شامل رشد ونمودانه های غلات با رطوبت و مواد غذایی فراهم شده ,خارج از سامانه های رشد شناخته شده مانند خاک و یا کوکوپیت …است .
دانه به رطوبت و مواد غذایی دریافتی واکنش نشان داده و شروع به جوانه زدن می کند,که نتیجه ی آن در دوره ی ۵ تا ۸ روزه تولید علوفه هایی به ارتفاع ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیمتر و ریشه های در هم آمیخته است که نتیجه آن برداشت علوفه های سبز و دانه های باز شده غلات و ریشه های رشد پیدا کرده می باشد.
با توجه به این که در روش تولید این علوفه وابستگی به خاک وجود ندارد بجای استفاده از علوفه هیدروپونیک میتوان از واژه علوفه آبکاشت استفاده کرد وهمچنین علوفه هیدروپونیک به علت عدم وابستگی به بافت خاکی , از بسیاری از آفت ها وموانع رشد نیز به دور است .
بذوری که دراین سامانه به خوبی رشد کرده و علوفه ی هیدروپونیک آن دارای خوش خوراکی مناسبی برای دام است عبارت اند از: گندم ,جو,ذرت و
اتاق کشت جوانه هیدرولیک  حداکثر مقدار تولید علوفه از بذر به وسیله جوانه زدن را تولید می کنند

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .