ناموجود

دستگاه سبزی خردکن خانگی

کد محصول: VN-6025کد محصول ویترین نت لیست تغییرات قیمتی
450,000 تومان
ارسال از 5 روز کاری دیگر
جهت اطلاع از موجود شدن کالا مشخصات خود را در قسمت زیر وارد نمائید:
اطلاع از موجود شدن کالا
مشخصات فنی
سرعت چرخش تیغه هاحدود 1600 دور در دقیقه
سیستم موتورانیورسال و گریبکس (چرخ دنده استفرم)
وزن موتور1500 گرم
سیم جمع کندستی
نوع آب بندی دستگاهچسب سیلکونی 100 ٪ اصلی و دو عدد کاسه نمد بهداشتی
جنس بدنهاستیل
نظرات
سینا ناصری۸ فروردین ۱۳۹۹پاسخ

خیلی خیلی دستگاه خوبی هستش من ازش راضیم.از سنگ نرمتر رو خرد میکنه

ویترین نت۱۰ فروردین ۱۳۹۹

خیلی ممنون از نظرتون

نقد و بررسی

توضیحات دستگاه سبزی خردکن خانگی

دستگاه سبزی خردکن خانگی (خردکن چند کاره ) یکی از لوازم خانگی مورد نیاز برای آشپزخانه است.

اولین موردی که ما رعایت کردیم حذف کلید و سوییچ و دیگر اتصالات غیر استاندارد برقی از بدنه استیلی سبزی خردکن می باشد.چرا که این دستگاه ممکن است به هر نحوی و در یک لحظه بی جا روشن شود و ایجاد خطر کند یا اینکه با قطع و وصل جریان برقی شهری این اتفاق و عمل غیر استاندارد رخ دهد یا اینکه مصرف کننده بدون اطلاع از وضعیت روشن و خاموش بودن دستگاه آن را به برق وصل کند و باز هم خطر آفرینی کند.
دومین مورد از علتهای حذف کلید و سوییچ این است که این دستگاه با برق و رطوبت سر و کار دارند .اگر سبزی خرد کن های غیر استاندارد را مشاهده کرده باشید کلید و سوییچ به بدنه متصل هستند که اصلا استاندارد نیستند و جریان برقی را تا حدودی به بدنه منتقل می کنند و فوق العاده خطر ساز می باشند.
سومین مورد از مزایای حذف کلید این است که مصرف کننده فقط با حرکت بالا و پایین کردن درب دستگاه می تواند روشن و خاموش نماید و فوق العاده کارکرد آسان میشود.

دستگاه سبزی خرد کن نانو از دو سمت اصلی تشکیل شده است - قسمت پاینی یا قسمت پایه (موتور) و قسمت بالایی که سطل گفته می شود تشکیل شده است. میان این دو قسمت یک کفی پلاستیکی از جنس ABS قرار دارد که موتور و گریبکس و میکروسوییچ روی کفی نصب شده است و شافت گریبکس از مرکز کفی خارج و از انتها یا کف به داخل سطل وارد شده است.

در قسمت سطل یا مخزن یک دهانه درب دار وجود دارد (خروجی) که به خاطر ایمنی و عدم استفاده از دست توسط کف گیر از درون درب آن باز و بسته و توسط نوعی درز گیر (اورنگی) آبند شده است و همچنین روی سطل یک دستگیره پلاستیکی فوق العاده مستحکم از جنس ABS  نصب شده و درب شیشه ای دستگاه درون آن قرار می گیرد - توسط همین دستگیره می توان کل دستگاه را جابجا کرد .

سبزی خرد کن کوچک-دستگاه سبزی خردکن خانگی کوچک-بهترین مارک سبزی خرد کن

سبزی خرد کن کوچک-دستگاه سبزی خردکن خانگی کوچک-بهترین مارک سبزی خردکن

نمودار تغییرات قیمت
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان