دستگاه سبزی خردکن خانگی

دستگاه سبزی خردکن خانگی

قیمت:450,000 تومان


دسته بندی :دستگاه سبزی خرد کن
برند:شاندرمن
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد

توضیحات دستگاه سبزی خردکن خانگی

دستگاه سبزی خردکن خانگی (خردکن چند کاره ) یکی از لوازم خانگی مورد نیاز برای آشپزخانه است.

اولین موردی که ما رعایت کردیم حذف کلید و سوییچ و دیگر اتصالات غیر استاندارد برقی از بدنه استیلی سبزی خردکن می باشد.چرا که این دستگاه ممکن است به هر نحوی و در یک لحظه بی جا روشن شود و ایجاد خطر کند یا اینکه با قطع و وصل جریان برقی شهری این اتفاق و عمل غیر استاندارد رخ دهد یا اینکه مصرف کننده بدون اطلاع از وضعیت روشن و خاموش بودن دستگاه آن را به برق وصل کند و باز هم خطر آفرینی کند.
دومین مورد از علتهای حذف کلید و سوییچ این است که این دستگاه با برق و رطوبت سر و کار دارند .اگر سبزی خرد کن های غیر استاندارد را مشاهده کرده باشید کلید و سوییچ به بدنه متصل هستند که اصلا استاندارد نیستند و جریان برقی را تا حدودی به بدنه منتقل می کنند و فوق العاده خطر ساز می باشند.
سومین مورد از مزایای حذف کلید این است که مصرف کننده فقط با حرکت بالا و پایین کردن درب دستگاه می تواند روشن و خاموش نماید و فوق العاده کارکرد آسان میشود.

دستگاه سبزی خرد کن نانو از دو سمت اصلی تشکیل شده است - قسمت پاینی یا قسمت پایه (موتور) و قسمت بالایی که سطل گفته می شود تشکیل شده است. میان این دو قسمت یک کفی پلاستیکی از جنس ABS قرار دارد که موتور و گریبکس و میکروسوییچ روی کفی نصب شده است و شافت گریبکس از مرکز کفی خارج و از انتها یا کف به داخل سطل وارد شده است.

در قسمت سطل یا مخزن یک دهانه درب دار وجود دارد (خروجی) که به خاطر ایمنی و عدم استفاده از دست توسط کف گیر از درون درب آن باز و بسته و توسط نوعی درز گیر (اورنگی) آبند شده است و همچنین روی سطل یک دستگیره پلاستیکی فوق العاده مستحکم از جنس ABS  نصب شده و درب شیشه ای دستگاه درون آن قرار می گیرد - توسط همین دستگیره می توان کل دستگاه را جابجا کرد .

سبزی خرد کن کوچک-دستگاه سبزی خردکن خانگی کوچک-بهترین مارک سبزی خرد کن

سبزی خرد کن کوچک-دستگاه سبزی خردکن خانگی کوچک-بهترین مارک سبزی خردکن

مشخصات فنی دستگاه سبزی خردکن خانگی

سرعت چرخش تیغه هاحدود 1600 دور در دقیقه
سیستم موتورانیورسال و گریبکس (چرخ دنده استفرم)
وزن موتور1500 گرم
سیم جمع کندستی
نوع آب بندی دستگاهچسب سیلکونی 100 ٪ اصلی و دو عدد کاسه نمد بهداشتی
جنس بدنهاستیل

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال

محصولات این شرکت در دسته بندی های دستگاه سبزی خرد کن، دستگاه کباب زن و ... می باشند.

02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل