ناموجود

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات 30 سینی

کد محصول: VN-6124کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
17,500,000 - 100,000,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
نوع دستگاهکابینی
ظرفیت300 کیلوگرم
جنس جداره داخلی و خارجیگالوانیزه استیل
تعداد سینی30
جنس سینیگالوانیزه استیل
ابعاد دستگاه (سانتیمتر)200 * 150 * 180
ابعاد سینی۹۰ *۴۰ سانتیمتر
ارتفاع هر سینی ۵ سانتی متر
فاصله طبقات از همدیگرحدود ۱۰ سانتیمتر
سیستم گرمایشیمشعل گازی
نوع سوختگازی

توضیحات دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات 30 سینی

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات 30 سینی ، برای انواع سبزیجات و میوه ها قابل استفاده می باشد . دستگاه های خشک کن میوه و سبزی رویشگر که برای مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارند ، با خشک کردن محصول باعث افزایش ماندگاری محصول نهایی و کاهش رطوبت می شود . فرایند خشک کردن مواد غذایی تا حدی انجام می شود که رشد میکروبی و واکنش های شیمیایی را محدود کند .برای تهیه چیپس میوه و سبزی خشک ابتدا باید آنها را شست سپس خرد کرد و در طبقه های دستگاه چیده شوند . در این دستگاه ، توسط دمنده دمای مورد نیاز جهت خشک شدن وارد سیستم شده و با مدت زمان بسیار کوتاهتری در مقابل سیستم سنتی محصولات خشک شده در اختیار شما قرار می گیرید گردش هوا باعث خارج شدن رطوبت از مواد خوراکی و در نتیجه خشک شدن آن ها می شود
میزان زمان خشک شدن محصولات چقدر است؟
اصولا میوه ها دارای رطوبت 85 درصدی هستند یعنی از هر 100کیلوگرم محصول ورودی حدودا 15کیلوگرم محصول خشک میتوان تولید کردزمان مورد نیازجهت خشک شدن آنها بستگی به دمای انتخابی شما دارد .علاوه بر این بافت تشکلیل دهنده میوه هم در زمان خشک شدن ارتباط مستقیم دارد . بطور مثال بافت آلو و پرتقال بسیار متفاوت است .
سبزیجات نیز دارای رطوبت تقریبی 90 درصدی است یعنی از هر 100 کیلوگرم محصول ورودی تقریبا 10 کیلو گرم محصول خشک میتوان تولید کرد.
ظرفیت تولید خشک کن ها چگونه محاسبه میشود؟
سبزی دارای حجم زیادی است درصورتی که وزن بسیار کمتری دارد یا برای میوه خشک ممکن است با تغییر ضخامت اسلایس محصول حجم تولیدی به میزان قابل توجهی تغییر کند بطور مثال اسلایس کردن محصول 4 میلی متری با 6 میلی متری و 8 میلی متری به تناسب 50 درصد تا 2 برابر افزایش خواهد داشت . اما بهترین راهکار برای اینکه به ظرفیت عملی محصول تولیدی مد نظرتان برسید بهتر است به تعداد سینی ها و و ابعاد آنها از نظر طول و عرض و ارتفاع توجه کنید.
چگونه از خشک شدن محصول باکیفیت اطمینان داشته باشیم؟
طی تجربه به عمل آمده برای خشک شدن میوه و سبزیجات مهمترین ملاک برای خشک شدن محصول دما و زمان است . استانداردهای خشک شدن محصول با تحقیقات و تجربیات مشتریان ما سراسر ایران در مقاله نحوه خشک کردن موجود است که زمان بندی حدودی را به شما نشان می دهد و بهترین راهکار برای بدست آوردن محصول با کیفیت تجربه شخصی شماست.

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات 30 سینی ، برای انواع سبزیجات و میوه ها قابل استفاده می باشد

احیا محمدی۱۷ تــیر ۱۳۹۸پاسخ

یک دستگاه میوه خشک کن میخواستم با شرایط 1-مصرف پائین سوخت 2- یک تن ظرفیت خشک کردن 3- با کیفیت مناسب وبه صرفه

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .