جستجو

فروشنده دستگاه بازی شهربازی تهران
فروشنده دستگاه بازی شهربازی تهران
دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده تهران
دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده تهران
دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده تهران

دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده تهران


دسته بندی :تجهیزات سرگرمی و شهربازی
برند:شادان پارس
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:سالانه دارد
آموزش کار با دستگاه:باتوجه به نوع محصول، متفاوت می باشد و حین خرید شرح داده خواهد شد.

توضیحات دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده تهران

شهربازی سر پوشیده ، یک فضای پر نشاط برای انجام انواع بازی هاست. در این فضا انواع بازی های بی خطر و هیجان انگیز وجود دارد که می تواند اوقات خوشی را برای همه ی گروه های سنی بسازد.

تولید کننده دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده، ارائه دهنده ی انواع دستگاه های موجود در یک شهربازی سرپوشیده است.امروزه شهربازی سرپوشیده، یکی از مکان های پرطرفدار برای گذراندن لحظات هیجان انگیز محسوب می شود. این شهر بازی ها که مسقف هستند، یک فضای منعطف برای تمام سنین به شمار می روند.

همانطور که برای همه روشن است، اسم شهربازی همیشه یاد آور یک هیجان لذت بخش است و همه ی ما دوست داریم آخر هفته ها را در یک شهربازی مجهز و ایمن سپری کنیم.اغلب شهربازی های روباز را با چراغ های رنگارنگ و خیره کننده در شب ها می شناسیم. شاید به دلیل اینکه این شهربازی ها در اغلب ساعات روز بسته هستند و تنها هنگامی که هوا رو به تاریکی می رود باز می شوند. اما شهربازی های سرپوشیده در تمام ساعات روز باز هستند، فضای گرمتر و هیجان انگیزتری دارند و به دلیل سرپوشیده بودن آن، صدای همهمه و شادی از گوشه کنار آن شنیده می شود.

همه ی شهربازی ها نه تنها به اسم آن ها، بلکه با دستگاه های متنوع و هیجان انگیز خود معرفی می شوند. این دستگاه از قدیمی ترین آن تا جدیدترینشان، هریک طرفدارهای خاص خود را دارند.

از قبیل:

- ماشین برقی

- انواع دستگاه های گیم

- تکان دهنده ها

- جامپینگ ها

- مری گراند

- ایرهاکی

امروزه به دلیل استقبال زیاد از شهربازی های سرپوشیده، تولید کنندگان بسیاری این دستگاه ها را تولید و در بازار به فروش می رسانند. باید یادآور شویم حفظ امنیت انسان ها در تولید این دستگاه ها بسیار مهم تر از هیجان انگیز بودن آن هاست.

فروش انواع دستگاه های بازی در شهربازی سرپوشیده

دستگاه های بازی عنصر اصلی یک شهربازی محسوب می شوند. در کنار هیجان انگیز بودن هر دستگاه، اغلب خانواده ها نگران ایمن بودن دستگاه ها و امنیت فرزندان خود هستند.

امروزه اما کمتر با حوادث اینچنینی مواجه هستیم، چرا که تولید کنندگان دقت بیشتر روی محصول خود دارند و در شهربازی های سرپوشیده کمتر از این وسایل استفاده می شود و اغلب بازی ها، بی خطر هستند.

این دستگاه ها با الهام از نمونه های خارجی در کشورمان تولید می شوند و مصرف کننده می تواند آن را در مراکز زیر خریداری کند:

• نمایندگی های فروش

• مراکز فروش دستگاه های بازی بصورت عمده

• فروشگاه های آنلاین فروش دستگاه ها
خانم تفرشی 02166388825
09038425612


مشخصات فنی دستگاه بازی شهربازی سرپوشیده تهران

برق مصرفی220 ولت شهری
تنظیمات موزیک و زمان دستکاه توسط برد تنظیمات
انتخاب بازی های متنوع توسط مانیتور
سنسور وزنی متوفق شدن دستگاه به طور اتوماتیک بعد از افتادن بازیکن
مانیتور مشاهده تصاویر متحرک و جذابتوسط برد تنظیمات

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل