راه اندازی کبابی و کباب سرا

راه اندازی کبابی و کباب سرا

کباب یکی از خوارکی‌های خوشمزه و معروف ایرانی است که تنوع زیادی هم دارد از کباب‌های کوبیده و برگ و چنچه گرفته تا کباب ترش، کباب دوش، دنده کباب، کباب شیشلیک، اوزون کباب، جوجه کباب را شامل می‌شود.

مناسب‌ترین زمان برای هرس درختان گردو

مناسب‌ترین زمان برای هرس درختان گردو

درختان گردو از باارزش‌ترین گونه‌های حیات نباتی هستند که با طول عمر نزدیک به 150 سال، یک سرمایه قابل توجه مالی و زیست‌محیطی برای صاحب درختان و منابع طبیعی هر کشوری محسوب می‌شوند

آفات رایج در محصولات کشاورزی چیست؟

آفات رایج در محصولات کشاورزی چیست؟

هر حیوان، حشره یا هر عامل پاتوژنی که برای محصولات کشاوزی مضر باشد و باعث تخریب و از بین‌ رفتن آن‌ها شود، در صنعت کشاورزی و باغداری آفت شناخته می‌شود.

تاثیر بسته بندی در انتخاب مشتری

تاثیر بسته بندی در انتخاب مشتری

آیا بسته‌بندی فقط بسته‌بندی است؟ اگر به عنوان یک صاحب کسب‌وکار به این جمله باور دارید، احتمالا حرفه و محل درآمد خود را با شکست مواجه می‌کنید. هدف اصلی از تولید هر کالایی، به هر حال، جذب مشتری و تشویق آن‌ها برای خرید محصول است و بسته‌بندی محصولات شما بیش از آنچه تصور می‌کنید در تصمیم‌گیری‌های مصرف‌کننده برای خرید آن‌ها نقش بازی می‌کنند

چطور از غذا عکاسی کنیم؟

چطور از غذا عکاسی کنیم؟

قطعا همه شما داستان کباب غاز نوشته محمدعلی جمال‌زاده و مصطفی نگون‌بخت را یادتان است که چگونه تعریف و تمجیدهای صاحب‌خانه از غاز شکم‌پری که قرار بود، با ترفندی دست‌نخورده برای مهمانی فردا از پای سفره بازگردانده شود، او را به سینی خوراکی حمله‌ور کرد و باعث شد بقیه مهمان‌ها هم رودربایستی را کنار بگذارند و غاز را حتی برای مزه‌کردن هم که شده به دندان بکشند. 

طرز تهیه منو برای کافی‌شاپ

طرز تهیه منو برای کافی‌شاپ

برای داشتن یک کافه و کافی‌شاپ‌ موفق، وجود یک منوی کاملاً طراحی شده که به دقت چیدمان و برنامه‌ریزی شده باشد، ضروری است. منوی کافه و کافی‌شاپ شما درواقع اصلی‌ترین ابزاری است که سرمایه و پول را به سمت کسب‌وکار و تجارت شما سوق می‌دهد.