آموزش تمیز کردن دستگاه اسپرسو

آموزش تمیز کردن دستگاه اسپرسو

مصاحبه ویترین نت با علی صادقیان، موسس مجموعه ای جی AG

مصاحبه ویترین نت با علی صادقیان، موسس مجموعه ای جی AG

دستگاه چوب خرد کن و نقش آن در کشاورزی مدرن
دستگاه نشاکار و پر کاربردترین انواع آن
شرایط ثبت‌نام تراکتور جهاد کشاورزی

شرایط ثبت‌نام تراکتور جهاد کشاورزی

بر اساس ردیف اعتباری مستقلی که به‌منظور تجهیز و نوسازی ناوگان ماشینی بخش کشاورزی به واحد مکانیزاسیون کشاورزی تخصیص داده شده است،

نحوه بازاریابی و فروش محصولات در  کسب و کار خانگی

نحوه بازاریابی و فروش محصولات در کسب و کار خانگی

مشاغل مستقر در خانه به یک کارآفرین اجازه می‌دهند بدون هزینه خرید یا اجاره یک ساختمان و تجهیزات، کسب‌وکار کوچک را شروع کند. 

کمپرسور هوا چیست و چگونه کار می‌کند؟

کمپرسور هوا چیست و چگونه کار می‌کند؟

کمپرسور هوا یک دستگاه پنوماتیک است که با استفاده از موتور الکتریکی، موتور دیزلی یا بنزینی و غیره، 

سمپاشی هوایی چگونه انجام می‌شود؟

سمپاشی هوایی چگونه انجام می‌شود؟

کشاورزی و باغداری این روزها دقیقا به یک امر مکانیزه و نیازمند تکنولوژی‌های روز تبدیل شده است.

راهنمای خرید دستگاه زنجیر تیز کن اره موتوری

راهنمای خرید دستگاه زنجیر تیز کن اره موتوری

درست است که موتور اره برقی یکی از اصلی‌ترین قطعات و قسمت‌های این دستگاه‌ها محسوب می‌شود،

مزایا و معایب استفاده از کباب پز تابشی چیست؟

مزایا و معایب استفاده از کباب پز تابشی چیست؟

سیستم‌های تابش و فناوری مادون قرمز چیز جدیدی نیستند و قدمت آن‌ها به‌اندازه سن حیات خورشید و زمین است.

مجله صنعتی ویترین‌نت با هدف فراهم آوردن کامل‌ترین، به روزترین و کاربردی‌ترین اطلاعات در حوزه صنایع مختلف به عنوان بخشی از بازار آنلاین خرید و فروش تجهیزات صنعتی فعالیت می‌کند.

مجله صنعتی ویترین‌نت کامل‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات در حوزه صنایع مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد و منبع و مرجع خوبی برای دانستن اخبار به روز و پاسخگویی به تمام سوالات صنعتی شما است.

سایت ویترین‌نت با هدف تسهیل پروسه خرید و فروش برای تولیدکنندگان و خریداران محصولات صنعتی از سال 1395 کار خود را شروع کرده است و تا به امروز با دغدغه هزاران تولیدکننده صنعتی و همچنین خریدار محصولات صنعتی سروکار داشته است. این تجارب ارزشمند حاوی سوالات، ابهامات و نیازسنجی‌های مختلفی برای تیم ویترین‌نت بود. بدین ترتیب با هدف پاسخگویی کامل، همه جانبه و به روز به تمامی آنها مجله صنعتی ویترین‌نت فعالیت خود را آغاز کرد.

هدف ما در مجله صنعتی ویترین‌نت ایجاد یک فضای اطلاعاتی به روز، کارآمد و کاملا تخصصی برای صنایع مختلف است. دسته‌بندی مجله صنعتی ویترین‌نت باتوجه به عناوین مختلف مورد توجه مخاطبین صنعتی انتخاب شده است و شامل:

صنعت

حوزه صنعت غذایی، کشاورزی و بسته‌بندی که در حال حاضر ویترین‌نت در این سه حوزه صنعتی مشغول فعالیت است. این دسته‌بندی شامل مقالات مختلف و معتبر درباره تجهیزات صنعتی در این سه حوزه‌، نحوه عملکرد، راه‌اندازی، کاربرد، بازدهی، تعمیرات، تهیه مواد اولیه موردنیاز و ... است.

راهنمای خرید و مقایسه

این قسمت شامل مقایسه و راهنمایی برای خرید دستگاه‌های متفاوت در هر گروه صنعتی است. بسیاری از خریداران برای یک خرید مطمئن نیاز به کسب اطلاعاتی همه‌جانبه، فنی و کامل درباره مدل‌های مشابه دستگاه‌ موردنظر خود دارند تا بتوانند بهترین دستگاه را باتوجه به نیاز خود انتخاب کنند. به همین دلیل علاوه بر مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان فروش ویترین‌نت به خریداران محترم، اطلاعات دقیق و به روز مجله صنعتی ویترین‌نت می‌تواند به عنوان یک منبع غنی و جامع برای فعالین در حوزه کاربرد داشته باشد.

مرکز آموزش تامین‌کنندگان

جامعه مخاطب ویترین‌نت به دو دسته متفاوت و گسترده تقسیم می‌شود. تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان صنعتی و خریداران محصولات صنعتی. مجله صنعتی ویترین‌نت با هدف جلب رضایت هر دو طیف مخاطبین خود، مرکز آموزش تامین‌کنندگان را ایجاد کرده است. در این مجموعه به سوالات، دغدغه‌ها و اخبار و اطلاعات به روز در حوزه صنعت برای تامین‌کنندگان محترم می‌پردازیم.

ویترین گپ

ویترین گپ شامل مصاحبه‌ها و گفتگوهای مختلفی در حوزه صنعت است که با حضور عوامل و دست اندرکاران مجموعه ویترین‌نت صورت گرفته است.

راه اندازی کسب و کار

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، به دلیل تجربه سالیان کار در حوزه‌های تولید و صنعتی متوجه نیاز به یک منبع قابل اعتماد، دقیق و موثق برای ایجاد و یا گسترش کسب و کارهای تولیدی در صنایع مختلف و بخصوص در شکل خانگی آن‌ها شدیم. در مجموعه راه اندازی کسب و کار با تحقیقات در بازار، به افراد علاقه‌مند به تولید کمک می‌کنیم تا مسیر پیش‌روی خود را هموارتر و ساده‌تر پشت سر بگذارند. درواقع هدف اصلی ما در ویترین‌نت فقط فروش دستگاه نیست، بلکه فروش کسب و کار است.