درآمدتان را با استفاده از مجموعه ابزار هایی که مخصوص تجارت B2B است٬ افزایش دهید.
درآمدتان را با استفاده از مجموعه ابزار هایی که مخصوص تجارت B2B است٬ افزایش دهید.
از بازاریابی (مارکتینگ) گرفته تا جذب مشتری و نحوه ارسال (حمل و نقل) از مزیت ابزار هایی که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده کنید و به افزایش فروش آنلاین محصولاتتان کمک کنید.
یک ویترین آنلاین با کیفیت برای محصولاتتان درست کنید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید ویترین نت اینکار را برای شما انجام میدهد

ویترین دیجیتالی

یک ویترین آنلاین با کیفیت برای محصولاتتان درست کنید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید

ارائه قوی و با کیفیت محصولات به صورت آنلاین در پلتفرم های تجارت الکترونیک در افزایش فروشتان نقش بسزایی ایفا میکند و کمک میکند تا مشتریان راحت تر به شما و برندتان اعتماد کنند.

شما میتوانید در ویترین نت ویترین دیجیتالی (مینی وبسایت) خودتان را داشته باشید و محصولاتتان را به هزاران خریدار در سراسر کشور و منطقه نمایش دهید٬ همچنین لیست محصولاتتان را برای جذب حداکثر بازدیدکنندگان بهینه کنید.

می توانید در این قسمت بدون نیاز به هیچگونه نیروی متخصص در علم برنامه نویسی به راحتی محصولاتتان را به نمایش بگذارید.
کارشناسان ما میتوانند برای درج محصول با استانداردهای سئو و با کیفیت در کنار شما باشند تا بهترین ویترین دیجیتالی را بسازید
در ویترین نت قیمت گذاری توسط تامین کننده انجام میشود در عین حال برای رقابت با تامین کنندگان دیگر میتوانید از قیمت های آنها مطلع باشید همچنین برای کالاهای سفارشی از روش استعلام قیمت استفاده کنید
 ارتباط با خریداران

ارتباط با خریداران

آزادانه با خریداران ارتباط برقرار کرده و روابط پایدار ایجاد کنید

بدون واسطه با مشتریان تعامل داشته باشید٬ اطلاعات تماس مشتری و پیشینه آنان را در اختیار داشته تا در راستای وفادارسازی مشتریان گام بردارید تا نرخ تکرار در فروش را تقویت کنید.

فروش از مرحله درخواست قیمت توسط خریداران شروع می شود٬ بنابراین با پاسخ دادن به این درخواست ها فرآیند فروش را آغاز کنید.
در این روش خریدارانی که میدانند به دنبال چه چیزی هستند اما در انتخاب تامین کننده تردید دارند با استفاده از سیستم RFQ و با ثبت یک درخواست میتوانند از چندین تامین کننده استعلام قیمت کنند٬ این درخواست ها برای شما نیز ارسال می شود٬ در صورتی که توانایی تامین داشته باشید میتوانید به درخواست ها پاسخ داده و فروش خود را افزایش دهید.
تبلیغات و جذب لید (سرنخ مشتریان بالقوه)

تبلیغات و جذب مشتریان بالقوه

افزایش میزان آگاهی از برند تان و فروش با استفاده از ابزار های بازاریابی

خریداران را پیدا کرده و مستقیما برای آنها بازاریابی کنید٬ تا علاوه بر قرار گرفتن در معرض دید خریداران٬ نرخ تبدیل مشتریان بالقوه به خریداران نهایی را نیز افزایش دهید.

 • ویترین محصولات
  ویترین محصولات

  محصولات خود را در صفحات لیستی پله کنید٬ به عبارتی با استفاده از ویژگی پله بالاتر از رقبا قرار گیرید٬ این اصب باعث می شود تا درخواست های خرید بیشتر و با کیفیت تری دریافت کنید.

 • RFQ
  RFQ

  به طور فعال می توانید خریدارانی که درخواستی از جنس محصولات شما دارند٬ پیدا کرده و با آنها ارتباط بگیرید.

 • تبلیغات گسترده در وبسایت ویترین نت
  تبلیغات گسترده در وبسایت ویترین نت

  با استفاده از تبلیغات سراسری در وبسایت ویترین نت میتوانید میزان ترافیک خود را بالا برده٬ با مشتریان بیشتری ارتباط بگیرید و همواره شانس خود را در فروش افزایش دهید.

آنالیز و ساپورت

آنالیز و ساپورت

مدام ویترین خود را بهینه کنید و فروش را بالا ببرید

فروشگاهتان را براساس الگوریتم های وبسایت که به صورت گزارش به شما ارائه میشود بهینه کنید و از اطلاعاتی که ویترین نت در اختیارتان قرار میدهد در راستای بهینه سازی مینی وبسایتتان (ویترین دیجیتالیتان) استفاده کنید٬ قابل ذکر است که کارشناسان ما به شما برای استفاده هرچه بهتر از اطلاعات و اعمال تغییرات کمک خواهند کرد.

 • داشبورد آنالیز
  داشبورد آنالیز

  با استفاده از این قسمت در پنل مدیریتی می توانید اطلاعات مفیدی از عملکرد خود داشته باشید، نظر خریداران در مورد کالاهایی که فروخته اید ، میزان بازدید از محصولات و ویترین دیجیتالی، میزان کلیک بر روی محصولات را میتوانید به صورت آنلاین مشاهده کرده و از آنها برای بهبود عملکرد خود استفاده کنید

 • پشتیبانی لحظه ای
  پشتیبانی لحظه ای

  هر زمان که در هر مرحله از کارتان با نحوه کارکرد پنل٬ مدیریت مشتریان و هر آنچه برایتان پیش آید به مشکل برخوردید با استفاده از تماس تلفنی کارشناسان ویترین نت در راستای حل مشکلاتتان به شما کمک خواهند کرد.

 • منابع آموزشی و گزارش ها
  منابع آموزشی و گزارش ها

  با استفاده از مقالات٬ وبینار ها٬ گزارشات و کلاس های آموزشی که به صورت رایگان در دسترس تامین کنندگان قرار میگیرد٬ اطلاعات و تخصص خودتان در صنعتی که در آن فعالیت می کنید ارتقا دهید و جایگاهتان را حفظ کنید.

مدیریت درخواست های خرید

مدیریت تمامی مراحل فروش در یک پلتفرم
با ارائه هرآنچه مشتریانتان نیاز دارند تنها در یک پلتفرم همواره سعی در ایجاد ارزش برای آنان باشید.
امنیت تجارت
با استفاده از بیمه تجارت میتوانید به راحتی مشتریان را ترغیب به استفاده از قابلیت نمایید چراکه از این طریق معامله هم برای تامین کننده هم برای خریدار قابل اعتماد خواهد بود و ویترین نت این امنیت را برای طرفین تضمین میکند
پرداخت
پرداختی های خریداران در ویترین نت به شکل های مختلف اعم از خرید آنلاین٬ کارت به کارت٬ پایا و پرداخت با پوز صورت میگیرد. ویترین نت ۲ روز در هفته را که شامل روز های یکشنبه و چهارشنبه میباشد با استفاده از سیستم هوشمند و یکپارچه بعد از کسر کمیسیون مبلغ خرید را به حساب شما واریز کرده و گزارش آن را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.
حمل و نقل و ارسال سفارش
ویترین نت تمام مراحل ارسال سفارش را در کنار تامین کننده و خریدار قرار میگیرد تا مطمئن شود در سریع ترین و کم هزینه ترین حالت حمل و نقل و ارسال انجام شود.

مزایای استفاده از ویترین‌نت از زبان تامین کنندگان

آقای متین حقوقی از شرکت بکردانه

آقای وحید غدیری مدیر عامل شرکت جالکو

آقای وحید غدیری مدیر عامل شرکت جالکو

آقای علیرضا کارگران مدیر اجرایی شرکت گلپاش صنعت

آقای علیرضا کارگران مدیر اجرایی شرکت گلپاش صنعت

آقای یاسر عبیری مدیر عامل فناب صنعت گلپا

آقای یاسر عبیری مدیر عامل فناب صنعت گلپا

 آقای متین حقوقی از شرکت بکردانه

آقای متین حقوقی از شرکت بکردانه

آخرین وبینارها
 B2B-قسمت دوم
فروش B2B - قسمت دوم
زمان : 16 آبان 1400 ساعت 19
ارائه دهنده : امید بخشعلی
مدیر فروش ویترین نت
مشاهده فیلم وبینار
فروش B2B-قسمت اول
فروش B2B - قسمت اول
زمان : 24 مهر 1400 ساعت 19
ارائه دهنده : امید بخشعلی
مدیر فروش ویترین نت
مشاهده فیلم وبینار
راه اندازی کارگاه خانگی و کسب درآمد با تولید عرقیات گیاهی
4 گام اصلی برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای
زمان : 25 اسفند 99 ساعت 19:30
ارائه دهنده : امید بخشعلی
مدیر فروش ویترین نت
مشاهده فیلم وبینار
مشاوره رایگان