ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت

پلتفرم ارتباط خریداران با تامین کنندگان

ویترین نت به عنوان بزرگترین وبسایت B2B کشور در حوزه صنعت تلاش می کند با بهره گیری از جدیدترین روش های دیجیتال، ارتباط بین خریداران و تولید کنندگان را برقرار نماید. تولیدکنندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع مختلف مانند صنعت بسته بندی موادغذایی، صنایع کشاورزی، چوب، نساجی و ... میتوانند در ویترین نت به معرفی محصولات خود بپردازند. تفاوت یک وبسایت B2B با سایت های ثبت آگهی رایگان و تبلیغات رایگان در اینترنت در نوع معرفی محصولات و محتوای شما و همچنین مخاطبین این وبسایت ها میباشد.

ثبت نام تامین کننده

برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان

اگر تامین کننده و یا تولید کننده هستید می توانید از طریق وبسایتB2B ویترین نت بعد از ثبت محصولات خود به گستره وسیعی از مشتریان هدفمند دسترسی داشته باشید. مشتریانی که در سراسر وب به دنبال محصولات شما هستند. ما از طریق پلتفرم قدرتمندمان آنها را به شما وصل می کنیم. همچنین محتوای محصولات شما در ویترین نت توسط دستیار ویژه شما بهینه شده و به بهترین شکل ممکن به مخاطبین نمایش داده میشود. همچنین، خریداران میتوانند از طریق ارسال پیام درخواست قیمت با شما ارتباط مستقیم برقرار کنند. استفاده از ویترین نت رایگان می باشد و در صورت نیاز به مشتری بیشتر می توانید از عضویت ویژه استفاده کنید.

چرا ویترین نت:
  • دریافت روزانه ی پیام مشتریان بالقوه از طریق ویترین نت
  • دریافت تماس روزانه مشتریان بالقوه
  • ثبت محصولات توسط تیم دستیار ویترین نت
  • حضور در بازار بزرگ اینترنتی از طریق موتورهای جست و جو (SEO)
  • مینی وبسایت رایگان برای ارایه محصولات به مشتریان بالقوه
  • عضویت ویژه برای تامین کنندگانی که به دنبال نتایج سریع و مشتریان بیشتر هستند
ثبت نام تامین کننده

برای خریداران

بار ها در اینترنت به دنبال محصولات، قطعات و یا ماشین آلات صنعتی بوده اید اما در بسیاری از موارد، اطلاعات جامع از قیمت و نحوه کارکرد آن را پیدا نکرده اید و یا اطلاعات تامین کننده آن را به دست نیاورده اید.
ویترین نت از طریق تولید محتوای بسیار دقیق به کمک تامین کنندگان محترم از تمامی محصولات، اطلاعات جامع و کامل را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین اطلاعات تامین کنندگان نیز در دسترس شما می باشد تا بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

ثبت درخواست قیمت

داستان موفقیت مشتریان

آراد ماشین - ویترین نت

شرکت آراد ماشین

اولش فقط از خدمات رایگان ویترین نت استفاده میکردم. یه چند تایی تماس داشتم که متوجه شدم از سایت ویترین نت منو پیدا کردن؛ تصمیم گرفتم سطح عضویتم رو ارتقا بدم و الان خوشحالم که این کارو کردم. فروشم افزایش داشته.

اسدی - ویترین نت

جاوید اسدی

ما بعد از تولید ویدیوی شرکت، اونو تو جاهای مختلفی به اشتراک گذاشتیم. یکی از جاهایی که خیلی برامون تماس و مشتری جدید آورد، ویترین نت بود. الان چند وقتی میشه از عضویت ویژه هم استفاده میکنیم و از نتیجه راضی هستیم.

سیکارودی - ویترین نت

رضا سیکارودی

7820+

محصولات ثبت شده

1684+

کسب و کار اعتماد کرده

126064206+

ثانیه ویدیو از محصولات و برندها

936546+

بازدید از محصولات

برخی از مشتریان ویترین نت

مورد اعتماد محبوب‌ترین برندها و سازمان‌ها