ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی

تبلیغات ویدیویی در اینترنت

۵۹% از افراد تصمیم گیرنده در شرکت‌ها ترجیح می دهند به جای خواندن مقاله‌ها یا پست‌های بلاگ، یک ویدیو تماشا کنند. در زمان و مکانی که مشتریان به دنبال محصولات و خدمات شما هستند دیده شوید.

چه استراتژی برای تولید و انتشار آن در نظر دارید؟

مشاهده تعرفه خدمات

اگه نیاز به مشاوره داری همین حالا تماس بگیر
95118293 - 021
* از ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در خدمتیم

ساخت و تولید ویدیو

نحوه اثر بخشی تبلیغات ویدیویی در اینترنت

بازاریابی ویدیویی آینده بازاریابی محتوی است!
در ۱۰ سال اخیر، چشم انداز دیجیتال به طور چشمگیری تغییر یافته است. مردم به تدریج به جای لپ تاپ رو به تبلت و گوشی آورده اند و در زمینه محتوی ترجیح می دهند به جای خواندن مقاله‌ها یا پست‌های بلاگ، یک ویدیو تماشا کنند. پس لازم است تا شما هم هرچه سریعتر با ساخت و تولید ویدیو و انتشار آن مخاطبین بیشتری رو به خود جذب کرده و فروش خود را افزایش دهید. مردم با تماشای ویدیو سریعتر و راحت تر با خدمت و یا محصول شما ارتباط برقرار کرده و تصمیم گیری ساده تری خواهند داشت.

البته ممکن است ساخت ویدیو کمی هزینه بر باشد اما ...
به خاطر داشته باشید که تبلیغات ویدیویی هزینه نیست، سرمایه گذاری است.

ساخت و تولید ویدیو

خدمات تبلیغات ویدیویی در اینترنت

افزایش بازدید هدفمند ویدیو

در تبلیغات ویدیویی، هدف مشتریانی هستند که به دنبال اطلاعات دقیق از محصولات و خدمات شما هستند. ویترین نت ویدیوی شما را به آنها نشان میدهد.

مشاهده تعرفه ها

ساخت و تولید ویدیو

یکی از روش‌های متداول و تاثیر‌گذار در زمان حال، video marketing یا بازاریابی ویدیویی می‌باشد. ما در ساخت و تولید ویدیوی تبلیغاتی، صنعتی و موشن گرافیک به شما کمک میکنیم.

مشاهده تعرفه ها

تبلیغات در گوگل

در این نوع تبلیغات، هدف مشتریانی هستند که در گوگل به دنبال کالا و خدمات شما میگردند. با تبلیغات در گوگل، در کمتر از یک ساعت آنها را جذب کنید.

مشاهده تعرفه ها

ارتقا جایگاه از طریق پله

با توجه به حضور گسترده تولیدکنندگان و تامین کنندگان در ویترین نت، "ابزار پله" کمک میکند محصولات شما در برترین جایگاه ها در نتایج جستجوی کلمات کلیدی سایت ، دسته بندی ها و ... دیده شود.

مشاهده تعرفه ها

داستان موفقیت مشتریان

من مدیر بازاریابی شرکت همراه مکانیک هستم. مثل همه شرکت ها برای تبلیغات با جاهای مختلفی کار کردیم اما تجربه ی خوبی که با ویترین نت داریم به یاد موندنیه. تو حوزه فعالیتشون واقعن متخصصن.

کیارش - ویترین نت

منصور کیارش

من یه گرافیست هستم. برای تبلیغات ویدیویی از خدمات ویترین نت استفاده میکنم و به حدی رضایت دارم که به همه ی مشتریانم معرفی شون میکنم. مهمترین مشخه شون صادق و روراست بودنشونه.

شهبازخان - ویترین نت

حامد شهبازخان