• ویترین‌نت چیست؟

  ویترین نت به عنوان پل ارتباطی مابین تامین کنندگان و خریداران B2B، تجارت را برای تامین کنندگان و خریداران آسان و قابل اعتماد می سازد. این فرآیند با ارائه خدمات تجاری گوناگون به تامین کنندگان از طریق حضور در فضای اینترنت و ارتباط بدون واسطه با مشتریان انجام می گیرد. کمک به خریداران نیز در راستای پیدا کردن با کیفیت ترین کالاها و محصولات در سریع ترین زمان ممکن و از مورد اعتماد ترین تامین کنندگان انجام می پذیرد، برای درک بهتر آنچه ویترین نت انجام میدهد اینجا کلیک کنید.

 • نحوه ثبت نام تامین کننده در ویترین نت چگونه است؟

  تولید کنندگان، وارد کنندگان، عمده فروشان و در برخی موارد خرده فروشان میتوانند از خدمات تجاری ویترین نت استفاده کرده و محصولات خود را به فروش برسانند. ما در ویترین نت کتابچه های راهنمایی را در اختیار شما قرار داده ایم تا به راحت ترین راه ممکن ثبت نام خود را انجام داده و فروش را آغاز کنید. برای راهنمایی بیشتر میتوانید کتابچه راهنما را مطالعه کنید. همچنین اگر در هرکدام از مراحل به مشکلی برخوردید کارشناسان ما در ویترین نت آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

 • تفاوت ویترین نت با سایت های آگهی و سایت های فروشگاهی چیست؟

  در پلتفرم های B2B همانند ویترین نت ویژگی هایی وجود دارد که در سایت های آگهی مانند دیوار و سایت های فروشگاهی مانند دیجیکالا برخی از آنها را نمیتوانید پیدا کنید. ویترین نت سعی دارد تا به عنوان یک پلتفرم واحد، خدماتی را در تمامی مراحل منبع یابی، ایجاد ارتباط بدون واسطه، ثبت سفارش و پرداخت به شما تامین کنندگان ارائه دهد.

  • منبع یابی
  تامین کنندگان اعتبار سنجی شده: شما با قرار دادن اطلاعات خود در ویترین نت و بررسی کارشناسان ما به عنوان یک تامین کننده تایید شده شناخته میشوید، این موضوع باعث ایجاد اعتبار شما در فضای آنلاین و در بین خریداران میشود، که در سایت های آگهی وجود ندارد.
  فروش عمده کالا: ویترین نت این امکان را برای تامین کنندگان قرار داده است تا بتوانند کالاهای خود را به صورت عمده به فروش برسانند، که در سایت های فروشگاهی و آگهی این امکان برای شما قرار داده نشده است، برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کنید.
  سیستم استعلام قیمت: سیستم استعلام قیمت یا همان RFQ سیستمی است که اجازه میدهد خریداران از تامین کنندگان مختلف قیمت محصول مورد نظر خود را استعلام کنند، بنابراین هرچه سریع تر بتوانید به درخواست ها پاسخ دهید، شانس بیشتری برای جذب خریدار خواهید داشت، این امکان در سایت های آگهی و فروشگاهی وجود ندارد.

  • ایجاد ارتباط
  ارتباط بدون واسطه مابین تامین کنندگان و خریداران: ارتباط بی واسطه مابین شما تامین کنندگان و خریداران از جمله ویژگی هایی است که در سایت های فروشگاهی نمیتوانید به آن دست یابید، این امکان به شما اجازه میدهد تا به صورت تخصصی به مشتریان خود مشاوره دهید، با آنها ارتباط بگیرید، مذاکره کنید و معامله خود را انجام دهید.
  راه های ارتباطی: تامین کنندگان در ویترین نت راه های ارتباطی خود را اعم از شماره تلفن همراه، واتس اپ و آدرس وبسایت را میتوانند در مینی وبسایت خود در ویترین نت قرار دهند.

  • ثبت سفارش
  بیمه تجارت: بیمه تجارت جایی است که شما و تامین کننده، کیفیت محصول را تعریف کرده و تاریخ ارسال را مشخص می کنید، در این بین اگر مشکلی در فرآیند ارسال و کیفیت کالا به وجود آید، ویترین نت به عنوان پلتفرمی که تجارت را برای هردو طرف ضمانت کرده است، بررسی های خود را انجام داده و مشکل را ارزیابی میکند، شما به عنوان تامین کننده، نشان بیمه تجارت را دریافت میکنید چرا که دریافت این نشان، باعث افزایش میزان اعتبار شما در بین خریداران خواهد شد. این ویژگی در وبسایت های آگهی و فروشگاهی برای شما وجود ندارد.

  • پرداخت امن
  روش های پرداخت متنوع: روش های پرداخت براساس مذاکره شما تامین کنندگان با خریداران تایین میشود. روش های پرداخت در پلتفرم ویترین نت کاملا منعطف میباشد، از جمله پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت امن ویترین نت، کارت به کارت، انتقال حساب به حساب،‌ شبا و... که در وبسایت های فروشگاهی این انعطاف وجود ندارد.
  فروش آنلاین محصولات: فروش آنلاین محصولات به شما تامین کنندگان این امکان را میدهد تا از با آسودگی بیشتر و بدون وجود محدودیت زمانی و جغرافیایی محصولات خود را به فروش برسانید، که در سایت های آگهی این خدمت را دریافت نخواهید کرد.

 • مزایای ویترین نت برای تامین کنندگان و تولید کنندگان چیست؟

  ویترین نت با ایجاد بستری برای فروش بیشتر خدمات زیر را به تامین کنندگان ارائه می دهد:
  1. کاهش هزینه های بازاریابی و فروش
  2. عرضه محصولات به سراسر کشور
  3. جایگاه برتر در گوگل برای محصولات شما (SEO)
  4. افزایش بازدید از برند و محصولات در فضای آنلاین
  5. ویترین (مینی وبسایت) حرفه ای و اختصاصی
  6. ارتباط بدون واسطه با خریداران
  7. ارائه خدمات تجاری در تمامی مراحل فروش، ایجاد ارتباط، ثبت سفارش و پرداخت

 • مزایای ویترین نت برای خریداران چیست؟

  1- قیمت به روز محصولات
  2- پرداخت امن و ضمانت بازگشت وجه
  3- مشاوره تخصصی و مقایسه بین تولیدکنندگان
  4- خرید مستقیم از تولید کننده
  5- دسترسی در هر زمان و از هر مکان به تنوعی بالا از محصولات

 • چطور مطمئن شوم از ویترین نت نتیجه میگیرم؟

  ویترین نت این مورد را برای شما تضمین میکند، ‌چرا که تا زمان بدست آوردن 20 مشتری اول، تمامی خدمات تجاری خود را به صورت رایگان به شما ارائه خواهد کرد. پس همین حالا در ویترین نت ثبت نام کرده و فروش خود را افزایش دهید.

 • من خدمت و یا کالای دست دوم ارائه میدهم، آیا میتوانم به عنوان تامین کننده در ویترین نت شروع به فعالیت کنم؟

  ویترین نت پذیرای تامین کنندگانی میباشد که در بین گروه های تولید کنندگان، وارد کنندگان، عمده فروشان و در برخی موارد خرده فروشان میباشند، اشخاص حقیقی یا حقوقی که ارائه دهنده خدمات و کالاهای دست دوم، در ویترین نت به عنوان تامین کننده پذیرفته نمیشوند.

 • من فروش خود را دارم، چرا باید در ویترین نت حضور پیداکنم؟

  حضور در ویترین نت به دو بخش اساسی، برندینگ و فروش تقسیم میشود، در بخش برندینگ با حضور در پلتفرم هایی همچون ویترین نت آگاهی از برند شما تامین کنندگان در بازار بالا میرود، چرا که نام شما به واسطه مینی وبسایت دیده شده و انواع تبلیغات با این هدف درون پلتفرم انجام میپذیرد که همه این موارد باعث افزایش میزان آگاهی از برند شما در بین خریداران میشود. در بخش فروش، شما تامین کنندگان در ویترین نت به تعداد قابل توجهی سرنخ مشتری بالقوه به صورت روزانه دسترسی داشته و میتوانید شانس فروش خود را بدون محدودیت جغرافیایی و زمانی افزایش دهید، همچنین ارائه خدماتی همچون فروش اقساطی از طریق پلتفرم ویترین نت، خدمتی است که باعث میشود فروش خود را افزایش دهید.

 • روش های فروش محصولات در ویترین‌نت چیست؟

  شما تامین کنندگان میتوانید با استفاده از ثبت نام به عنوان تامین کننده در وبسایت ویترین نت، به روش های مختلفی کالای مورد نظر خود را به فروش برسانید، این را ه ها شامل، فروش به صورت آنلاین و یا فروش مستقیم به خریداران است، ویترین نت شما را محدود به فروش آنلاین از طریق پلتفرم نمیکند، چرا که شما میتوانید با قرار دادن قیمت های بازه ای و یا قرار دادن گزینه درخواست خرید بر روی محصولات خود به صورت مستقیم با خریداران ارتباط گرفته و معامله را به روشی که قصد دارید انجام دهید، برای درک بهتر میتوانید راهنمای ثبت محصول را مطالعه کنید.

 • تسویه حساب فروش آنلاین کالا به چه شکل انجام میگیرد؟

  اولین یکشنبه یا چهارشنبه بعد از آپلود بیجک ارسال بار برای خریدار، پول به حساب تامین کنندگان واریز میشود، مثلا اگر دوشنبه بیجک آپلود شود، چهارشنبه پول به حساب تامین کننده واریز میشود.

 • ویترین نت صورت حساب های خرید آنلاین را چگونه صادر میکند؟

  ویترین نت به عنوان فروشنده حق العمل کار شناخته میشود و تمامی صورت حساب ها به نام شما تامین کنندگان صادر میشود.

 • در خرید و فروش های آنلاین درصد همکاری ویترین نت چقدر است؟

  درصد کمیسیون ویترین نت در خرید و فروش های آنلاین بربستر پلتفرم، تماما به مذاکره شما با کارشناسان ما در ویترین نت بستگی داشته و کاملا دوطرفه به سر آن به توافق خواهید رسید.

 • چطور فروش خود را در ویترین نت افزایش دهم؟

  1. خدمات تبلیغاتی درون پلتفرم
  یکی از راه های افزایش سرنخ خریداران بالقوه استفاده از خدماتی همچون پله کردن محصولات (نمایش محصول در صفحه اول و بالا تر از رقبا)، بنر تبلیغاتی دسته بندی حوزه فعالیت، تبلیغات در استوری اینستاگرام و... از مجموعه خدمات بازاریابی دیجیتال ویترین نت هستند که با استفاده از خرید عضویت ویژه به شما ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای خدمات تجاری ویترین نت را مطالعه کنید.
  2. تامین کننده تایید شده.
  ویترین نت با اعطای نشان تامین کننده تایید شده، علاوه بر افزایش شانس فروش، اعتبار شما را به خریداران یادآور میشود.
  3. سیستم استعلام قیمت (RFQ)
  خریداران با این سیستم میتوانند از چندین تامین کننده درخواست قیمت کنند و شما به عنوان تامین کننده در صورتی که توانایی تامین محصول را داشته باشید میتوانید به این نوع درخواست ها پاسخ دهید.برای درک بهتر نحوه پاسخ دهی به این درخواست ها بر روی این لینک کلیک کنید.

 • قیمت محصولات من متفاوت است و نمی توانم برای همه محصولات یک درصد ثابت کمیسیون قرار بدهم، چکار کنم؟

  کمیسیون بر روی محصولاتی که گزینه فروش آنلاین آنها فعال میباشد برداشته میشود و درصد آن به توافقات شما با کارشناسان ما در ویترین نت بستگی دارد، حداقل میزان کمیسیون ۵٪ بوده و چنانچه قصد داشته باشید درصد کمتری را به عنوان کمیسیون قرار دهید، تصمیم خود را با ویترین نت در میان بگذارید، همچنین با برداشتن گزینه فروش آنلاین از روی محصولات، لزوم اختصاص دادن کمیسیون به ویترین نت برداشته میشود، برای درک بهتر این موضوع بر روی لینک کلیک کنید.

 • آیا الزامی وجود دارد که برای تمامی محصولات به ویترین نت کمیسیون پرداخت کنم؟

  دریافت کمیسیون تنها بر روی محصولاتی وجود دارد که فروش به صورت آنلاین در پلتفرم ویترین نت اتفاق بیافتد و این موضوع کاملا به انتخاب شما بستگی دارد، در پلتفرم ویترین نت این امکان برای شما قرار داده شده است تا انتخاب کنید کدام یک از محصولات فروش آنلاین داشته باشند و کدام یک از راه های دیگری به فروش برسد، بنابراین الزامی وجود ندارد که فروش آنلاین را برای تمامی محصولات خود فعال کنید، برای درک بهتر این موضوع و آموزش قرار دادن گزینه فروش آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

 • آیا ویترین نت میتواند کالاهای من را خودش به فروش برساند؟

  با توجه به تعداد قابل توجه تامین کنندگان و زمینه های فعالیت متفاوتی که وجود دارد،‌ در صورت درخواست شما،‌ ویترین نت بررسی های لازم بر روی کسب و کار شما را انجام داده و اگر مورد تایید واقع شوید، فروشنده متخصص به شما اختصاص داده میشود در این نوع همکاری توافقی برسر درصد کمیسیون مابین شما تامین کنندگان و ویترین نت انجام میگیرد و فروش آغاز میشود.

 • آیا ویترین نت به شناخت بیشتر برند من کمک میکند؟

  ویترین نت به واسطه فعالیت بلند مدت و مستمری که در فضای آنلاین داشته است، در بسیاری از کلمات کلیدی دارای رتبه های برتر سرچ گوگل میباشد و ماهانه بیش از ۳۰۰,۰۰۰ بازدید کننده دارد، همچنین شما در ویترین نت به صورت مستقیم با خریداران خود در ارتباط هستید و یک مینی وبسایت مستقل برای خود دارید، این موضوع باعث میشود تا برند شما بیشتر دیده شده و با سرعت بالاتری در نتایج جستجو به خریداران نمایش داده شود.

 • آیا ویترین نت خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز ارائه میدهد؟

  ویترین نت علاوه بر خدمات تجاری که ارائه میدهد برای برخی از تامین کنندگان نیز خدمات دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی انجام میدهد که این خدمات عبارت اند از موارد زیر و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز شما میتوانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس گیرید:
  1- پشتیبانی فنی، امنیتی و رفع ایرادات جزئی وب سایت
  2- توسعه امکانات و بازطراحی وبسایت
  3- مدیریت کمپین های گوگل ادز و یکتانت
  4- مدیریت محتوای سایت و سئو (آپدیت مجله سایت، انتشار رپورتاژو بک لینک)
  5- تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
  6- روابط عمومی وب سایت (درج اخبار رویدادها، افتتاحیه ها و جشنواره ها در بخش اخبار وب سایت)

 • آیا ویترین نت بک لینک میدهد؟

  بله، اگر شما به عنوان تامین کننده فعالیت خود را در ویترین نت آغاز کنید در صفحه مینی وبسایت خود میتوانید آدرس شبکه های اجتماعی، راه ارتباطی و آدرس وبسایت خود را قرار دهید.

 • چطور میتوانم از خدمات تجاری ویترین نت استفاده کنم؟

  ویترین نت انواع خدمات بازاریابی و ... را با هدف بالا بردن کیفیت حضور شما در دنیای آنلاین به صورت بسته های عضویت ویژه طراحی کرده است. شما در تمام مسیر میتوانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ویترین نت برای انتخاب بهترین بسته بهره ببرید، همچنین برای دریافت راهنمای ایتفاده از خدمات تجاری ویترین نت بر روی لینک کلیک کنید.

 • چرا باید کد ملی و مشخصات ثبتی را بدهم؟

  ویترین نت امکان فروش آنلاین کالا را برای شما تامین کنندگان فراهم آورده است و برای جلب اعتماد خریداران بایستی تامین کنندگان اطلاعات ثبتی شرکت را به ویترین نت تحویل دهند چرا که هر نوع تامین کننده نمیتواند در ویترین ت حضور پیدا کند همچنین با ارائه این مدارک به عنوان یک کسب و کار مورد اعتماد در چشم خریداران شناخته میشوید.

 • تامین کننده تایید شده کیست؟

  شما تامین کنندگان میتوانید در ویترین نت، نشان طلایی یا الماس دریافت کنید. برای دریافت نشان، لازم است علاوه بر خرید بسته عضویت ویژه، با وارد کردن اطلاعات، فرآیند احراز هویت خود را در وبسایت ویترین نت انجام داده باشید. همچنین باید اطلاعاتی را در پنل کاربری خود وارد کنید، تا پس از ارزیابی کارشناسان به عنوان تامین کننده تایید شده در وبسایت قرار گیرید.
  با مطالعه راهنمای دریافت نشان طلایی و الماس میتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

 • چرا سرنخ های دریافتی من کم هستند؟

  به طور کلی ویترین نت به بازاریابی آنلاین شما کمک میکند، مهم ترین نکته بالا آمدن کلمات کلیدی محصولات شما در صفحه دسته بندی ها است، این موضوع مستلزم صرف زمان و تولید محتوای با کیفیت میباشد. نکته مهم دیگر فعالیت متداول و همیشگی شما در پنل ویترین نت است، بررسی و ثبت محصولات، به روز رسانی قیمت، استفاده از خدمات تبلیغاتی برای بالا بردن میزان بازدید در صفحات لیستی محصولات و... . اگر برای جذب سرنخ مشتریان بالقوه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس گیرید و یا بر روی لینک کلیک کنید.

 • پله چیست؟

  پله یکی از خدمات تبلبغاتی است که درون صفحات لیست محصول میتوانید از آن استفاده کنید و همانند گوگل ادز در سرچ گوگل به بازدید سریع تر و بیشتر محصولات شما کمک میکند، برای مثال اگر خریدار کالای مورد نظر خود را در ویترین نت جستجو کند و به لیستی از محصولات دست یابد، اگر شما کالای مورد نظر را موجود داشته و بر روی آن پله زده باشید، مشتری محصول شما را بالاتر از دیگر رقبا دیده و شانس انتخاب شما بالا میرود، با استفاده از این ویژگی شما میتوانید محصولات خود را بالاتر از رقبا به خریداران نمایش دهید، با این کار، فروش خود را نسبت به رقبا افزایش میدهید، چرا که هرچه سریع تر از رقبا محصول خود را در مقابل دید خریداران قرار دهید، شانس انتخاب محصول شما نسبت به رقبا بالاتر میرود.

 • چطور میتوانم از پله استفاده کنم؟

  اگر بسته عضویت ویژه ویترین نت را خریداری کرده باشید،‌براساس بسته ای که خریده اید تعداد متفاوتی پله در اختیار شما قرار خواهد گرفت، چنانچه سقف استفاده شما از پله به اتمام رسیده باشد، با رفتن به قسمت خدمات و تبلیغات در پنل کاربری خود و انتخاب گزینه پله میتوانید بسته پله مورد نظر خود را خریداری و شارژ نمایید، همچنین اگر در این مسیر به مشکل بر خوردید میتوانید با شماره اکانت منیجر خود تماس گیرید و از راهنمایی پشتیبان خود استفاده کنید، به منظور درک بهتر این خدمت بر روی لینک کلیک کنید.

 • درخواست استعلام قیمت (RFQ) چیست؟

  برخی از خریداران ویترین نت، درخواست استعلام قیمت خود را به همراه اطلاعاتی مانند نوع محصول مورد نیاز، حداکثر بودجه، تعداد، شهر و … برای ویترین نت ارسال می‌کنند. این درخواست ها به تمامی تامین کنندگان نمایش داده می‌شوند.این ویژگی به خریداران کمک می‌کند تا از تامین کنندگان مختلف قیمت دریافت کنند و با آگاهی بیشتری تصمیم به خرید گیرند. پس از ارسال درخواست توسط خریداران، شما تامین کنندگان با یکدیگر وارد مناقصه شده و سعی می‌کنید با پاسخدهی سریع و به موقع به درخواست ها، برنده این مناقصه شوید.

 • چطور میتوانم به درخواست های استعلام قیمت RFQ پاسخ دهم؟

  ببرای پاسخ به این نوع درخوست ها وارد وبسایت ویترین نت شده و در قسمت فروش در ویترین نت، دکمه ورود را انتخاب کنید، سپس اطلاعات پنل کاربری خود را پر کرده و وارد پنل خود شوید، در قسمت مدیریت مشتریان RFQ را انتخاب کرده و نیبت به پاسخ به درخواست ها اقدام کنید، برای درک بهتر این موضوع میتوانید کتابچه راهنمای مدیریت RFQ را مطالعه کنید.

 • آیا بدون خرید بسته عضویت ویژه، میتوانم از پله و RFQ استفاده کنم؟

  توجه کنید، تنها کسانی میتوانند در قسمت خدمات و تبلیغات اقدام به خرید پله و RFQ کنند که از بسته عضویت ویژه نیز برخوردارند، بنابراین اگر هنوز بسته عضویت ویژه از وبسایت ویترین نت خریداری نکرده اید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس بگیرید و یا بر روی لینک کلیک کنید.

 • چگونه محصولات خودم را در ویترین نت ثبت کنم؟

  شما تامین کنندگان میتوانید به راحتی در وبسایت ویترین نت محصولات خود را ثبت کنید. ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و در قسمت مدیریت سفارشات، گزینه ثبت محصول را انتخاب کنید و اطلاعات محصول را وارد کنید، پس از ثبت اولین محصول در بخش لیست محصولات، از وضعیت کالای خود با خبر شوید، در صورتی که وضعیت محصول به وضعیت تکمیل شده تغییر یافته باشد، محصول را میتوانید در مینی وبسایت خود مشاهده کنید همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل و یا رد محصول میتوانید با کارشناسان ویترین نت این موضوع را در میان بگذارید. همچنین ویترین نت با هدف تسریع بخشیدن به این فرآیند، راهنمای ثبت محصول را برای شما قرار داده است.

 • تعداد محصولات خیلی زیاد هستند برای ثبت آنها در سایت چه کار کنم؟

  کار با پنل کاربری ویترین نت بسیار ساده است و به راحتی میتوانید هر تعداد محصول را بر روی وبسایت ثبت کنید، همچنین ما در ویترین نت برای تامین کنندگانی که با این مشکل رو به رو هستند یک تیم درج محصول اختصاص داده ایم که میتوانند در این مسیر به تامین کنندگان کمک کنند و بابت استفاده از خدمات درج محصول هزینه ای را پرداخت کنند، اگر تمایل دارید در این باره بیشتر بدانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس بگیرید.

 • چه تعداد محصول میتوانم بر روی ویترین نت ثبت کنم؟

  شما میتوانید به صورت نامحدود بر روی ویترین نت محصولات خود را ثبت کرده و به فروش برسانید.

 • دسته بندی محصولم را پیدا نکردم، کجا محصولم را ثبت کنم؟

  در صورتی که با این مشکل رو به رو شدید، دسته بندی نزدیک به محصول خود را وارد کنید و یا با شماره گیری ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ با کارشناسان پشتیبانی و ثبت محصول ویترین نت ارتباط گیرید.

 • با توجه به نوسانات بازار، چگونه میتوانم قیمت محصولات خود را در سایت ویترین‌نت به روز نگه دارم؟

  مسئولیت به روز نگه داشتن قیمت محصولات در سایت، بر عهده تامین کننده میباشد. برای این منظور امکان بروز رسانی قیمت از طریق پنل در نظر گرفته شده است. همچنین علاوه بر آموزش های لازم در این زمینه میتوانید از کتابچه راهنما استفاده کنید.

 • آیا میشود بیشتر از یک ویدئو برای یک محصول آپلود کرد؟

  شما در ویترین نت برای هر محصول تنها قادر هستید یک فایل ویدئو آپلود کنید، بنابراین سعی کنید ویدئویی را انتخاب کنید که محصول شما را به درستی و به صورت کامل معرفی میکند.

 • آیا ویترین نت عکاسی و فیلم برداری از محصولات را هم انجام میدهد؟

  ویترین نت انواع خدمات تولید محتوا، شامل عکاسی و فیلم برداری را به صورت تخصصی و با حضور عکاسان صنعتی متخصص به شما تامین کنندگان ارائه میدهد، هزینه خدمات تولید محتوا بر اساس محصول و یا زمان عکاسی و فیلمبرداری متفاوت است. همچنین قابل ذکر است که اگر خدمات تولید محتوا در محل تامین کننده انجام شود، هزینه ایاب و ذهاب عکاس نیز با تامین کننده میباشد و اگر در استودیو تولید محتوای ویترین نت انجام گیرد، باید محصولات را به محل ویترین نت ارسال کنید، اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس گیرید.

 • محصول آماده عکاسی ندارم، چگونه تصویر محصولاتم را آپلود کنم؟

  در صورتی که تصویری از محصول خود ندارید، میتوانید از عکس های قبلی محصول تولیدی استفاده کنید و یا پس از ساخت با توجه به استاندارد های ویترین نت از محصولات عکاسی کرده و بر روی پلتفرم آپلود کنید و یا میتوانید از خدمات تولید محتوای ویترین نت برای عکاسی صنعتی تخصصی از محصولات خود بهره ببرید.

 • چطور میتوانم سفارشات را در ویترین نت مدیریت کنم؟

  مدیریت سفارشات در پنل کاربری ویترین نت برای شما قرار داده شده است و به آسانی قابل مدیریت می باشد. با ورود به پنل کاربری خود به عنوان تامین کننده به قسمت مدیریت سفارشات رفته و گزینه سفارشات را انتخاب کنید، در این قسمت به لیست همه سفارشات، ارسالی ها و تحویل داده شده ها دسترسی خواهید داشت، توجه کنید که تنها سفارشاتی که به صورت آنلاین در سایت انجام شده اند در این قسمت قرار داشته و قابل مدیریت هستند. همچنین در بخش گزارش مالی به تمامی اطلاعات سفارشات تحویل داده شد همراه با اطلاعات مشتری، وضعیت تسویه، کد پیگیری و مبلغ تسویه دسترسی خواهید داشت، برای دریافت کتابچه راهنما بر روی لینک کلیک کنید.

 • چطور میتوانم مشتریان خود را در ویترین نت مدیریت کنم؟

  مشتریان بالقوه به شیوه‌های مختلف با شما به عنوان یک تامین کننده ارتباط برقرار می‌کنند؛ شما برای پیگیری این مشتریان باید اطلاعات ثبت شده آن‌ها را به صورت منظم داشته باشید، بنابراین برای پیگیری مشتریان بالقوه‌ای که با شما تماس گرفته اند، به یک پنل مدیریتی نیاز دارید تا اطلاعات تماس، تاریخ و زمان درخواست‌های مشتریان را در آن پنل مشاهده کنید و بتوانید در اسرع وقت پاسخ مشتری را داده و پیگیری‌های لازم را انجام دهید،‌پنل ویترین نت این کار را برای شما آسان خواهد کرد. با انتخاب بخش مدیریت مشتریان، گزینه های سرنخ مشتریان وRFQ (استعلام قیمت) به شما نمایش داده می شود و در این قسمت میتوانید به اطلاعات مشتریان خود دسترسی پیدا کرده و با آنها ارتباط گیرید، برای درک بهتر انواع مشتری و مدیریت آنها بر روی لینک کلیک کنید.

 • چطور میتونم صفحه برند خود را در ویترین نت پیدا کنم؟

  برای پیدا کردن مینی وبسایت برند خود در ویترین نت، کافی است در نوار جستجو درون پلتفرم نام برند خود را وارد کرده و جستجو کنید، سپس بر روی نتیجه کلیک کرده و وارد مینی وبسایت خود شوید، به همین راحتی!

 • ارسال کالا در ویترین نت به چه روش هایی انجام می‌شود؟

  روش ارسال به وزن و اندازه مرسوله بازمیگردد. مسئولیت ارسال کالا برعهده ویترین نت نمیباشد و ارسال از طریق تیپاکس، باربری، پست و دیگر راه های حمل و نقل انجام میگیرد، برای درک بهتر این موضوع بر روی لینک کلیک کنید.

 • چطور میتوانم از تسهیلات دانش بنیان استفاده کنم؟

  اگر شما جزو تامین کنندگان دانش بنیان به حساب می‌آیید،‌ لازم به ذکر است که میتوانید از تسهیلات صندوق نوآوری و تکنولوژی برای خرید بسته های عضویت ویژه ویترین نت استفاده کنید. برای این کار لازم است، ابتدا در سامانه غزال به آدرس inif.ir به عنوان یک شرکت دانش بنیان ثبت نام کرده و درخواست خود را در پاویون نمایشگاه مجازی ویترین نت صادر کنید، مابقی فرآیند ها را کارشناسان ما در ویترین نت پیش خواهند برد، به این منظور راهنمایی را برای شما در وبسایت قرار دادیم، بر روی لینک کلیک کنید.

 • قوانین و مقررات همکاری با ویترین‌نت چیست؟

  با توجه به قوانین تجارت الکترونیک کشور و اهمیت کیفیت خدماتی که ویترین‌نت به مشتریان خود ارائه میدهد، قراردادی جهت همکاری با تامین کنندگان در نظر گرفته شده است که میتوانید متن کامل آن را از طریق این لینک دانلود کنید.