× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید خرمای شکلاتی
۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰-۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید خرمای شکلاتی یا خط تولید خرما با روکش شکلات دارای ماشین آلات زیر است : بال میل شکلات مخازن نگهداری شکلات اینروبر شکلات یخچال تونلی

خط تولید و فراوری شیره خرما
۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰-۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید شیره خرما دارای دستگاه های زیر است : الواتور 6 متری با عرض 75 سانتیمتر و با وان شستشوی اولیه با نوار مواد غذایی از جنس p.p ضد سایش وضد حرارت تمام استیل پری هیتر 1500 کیلویی دوجداره با شاسی استقرار همزن دار با موتور گیربکس مربوطه و کلیه متعلقات شامل سوپاپ ، تله بخار، درجه و شیر پروانه ای تخلیه هسته گیر خرما تمام استیل فیلتر پرس 80 صفحه 80*80 تمام قسمت های درتماس با محصول از جنس استیل و شاسی مادر از جنس آهن است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خط بسته بندی خرما ـ 2 تا 10 خروجی
۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط بسته بندی خرما شامل  دستگاه سورتینگ، نواربازبینی، نوارگردگیری، روغن زن، نوار کانوایر و دستگاه بسته بندی است. دستگاه سورتینگ خرما، باعث یکدست شدن خرما در یک بسته شده و ظاهر مطلوبی پیدا می کند. دارای 2 تا 10 خروجی برای درجه بندی و سورت خرما است و به طور معمول در 2  تا 10 سایز مختلف خرماها را درجه بندی می کند. بعد از بازبینی خرما وارد نوار بازبینی می شود، که به صورت دستی از نظر رنگ از هم جدا می شوند و ضایعات روی نوار نقاله جداگانه ای قرار می گیرد. بعد از بازبینی روی نوار گردگیری قرار می گیرد و سپس وارد مرحله روغن زن می شود. روغن زن خرما، جهت آغشته کردن خرما با روغن خوراکی برای شفاف تر و براق تر شدن خرما کاربرد دارد. بعد از روغن زنی خرما روی دستگاه توزین قرار می گیرد که این دستگاه از 3 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم قابل تغییر است. بعد از نوزین برای مسطح شدن روی ویبراتور قرار می گیرد و در مرحله آخر شیرینگ و بسته بندی می شود.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید و بسته بندی خرما

معرفی خط بسته بندی خرما

خط بسته بندی خرما یکی از پر طرفدارترین خطوط تولید صنایع غذایی در جنوب کشور به شمار می روند. با توجه به وجود نخلستان های بسیار زیاد در جنوب کشور ایران، نیاز به ایجاد خط بسته بندی خرما در این منطقه به شدت احساس می شود.
معمولا خرما ها به شکل دستی و سنتی بسته بندی می شوند و به مناطق مختلف فرستاده شده و حتی به خارج از کشور صادر می شوند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت، ایجاد خط بسته بندی خرما مکانیزه می تواند سود زیادی داشته باشد.

انواع خط بسته بندی خرما

سه نوع خط تولید برای خرما وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

کارتن:

از سنتی ترین و ابتدای ترین بخش های خط بسته بندی خرما استفاده از نایلون و کارتن برای بسته بندی خرما است. البته این روش یکی از روش های متداول در بسته بندی خرما به شمار می رود ولی در این مرحله در صورت استفاده از دستگاه های بسته بندی می توان کیفیت و همچنین سرعت عمل را افزایش داد.

پلاستیک خشک:

در بعضی از کارگاه های بسته بندی برای بالا بردن کیفیت کار و همچنین نشان دادن خرما های ته ظرف از بسته بندی های پلاستیکی شفاف استفاده می شود. معمولا این بسته بندی ها برای ارسال به خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرند تا خرما های موجود در بسته بندی ها طول عمر و شکل بهتری داشته باشند.

پلاستیک نرم:

بعضی از بخش های خط بسته بندی خرما، خرماها را در بسته بندی های پلاستیک نرم قرار داده و با کشیدن هوای موجود در بسته بندی آن ها را وکیوم می کنند. این بسته بندی ها تضمین کننده طول عمر خرما خواهد بود و از طرفی جا به جایی و ارسال محصول را نیز آسان تر می کند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل