× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه پوست کن مرغ
۱,۰۰۰,۰۰۰-۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پوست کن مرغ و بوقلمون قادر به جداسازی پوست از انواع قطعه های مرغ و بوقلمون شامل مرغ نیم تنه،مرغ کامل، سینه و ران می باشد. از ویژگی های پوست کن مرغ می توان به موارد زیر اشاره کرد :  - پوست کنی مرغ بدون زخمی کردن گوشت - طراحی دستگاه پوست کن مرغ بر اساس استاندارد اروپایی - عایق بندی کامل در مقابل فشار آب برای شستشو سریعتر و آسانتر حتی در حین کار - دارای محل پیش بینی شده برای ضایعات پوست مرغ کنده شده - ساخته شده از استیل ضد زنگ 304 ( تمام قطعات داخلی و حتی بلبرینگها آن) - دارای چرخ های قفل شو - اولین سازنده دستگاه پوست کن در ایران - دارای گواهی نامه ثبت اختراع دستگاه پوست کن مرغ

پوست کن صنعتی میوه
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پوست کن صنعتی میوه دارای بدنه ای با دوام و طول عمر بالا ، سرعت پوست گیری مناسب و کارایی خوب ،  کارکرد ایمن و بدون خطر می باشد . از این دستگاه برای پوست گیری انواع میوه  استفاده میشود . امکان تنظیم ضخامت تیغه برش در پوست کن صنعتی میوه وجود دارد . جنس بدنه پوست کن از پلاستیک و دارای ظرفیت پوست کندن 4 عدد در هر دقیقه می باشد .  منبع تغذیه دستگاه تک فاز است .                                                                                                                                                                                        

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز مدل OP-22
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز دستگاهی منحصر بفرد با پروانه اختراع می باشد و قادر به پوست کنی پیاز با ابعاد متغیر مابین 48 تا 150 میلیمتر بصورت همزمان برخلاف پوست گیرهای خارجی که قادر به پوست گیری اندازه ای تعریف شده در یک زمان هستند ، است. پیازها از مخزن تغذیه با بالابر به محیط بازرسی وارد شده و چنانچه پیازی معیوب باشد و یا در جهت اشتباهی در نگهدارنده مخصوص قرار داشته باشد ، بحالت مورد نظر دستگاه قرار داده میشود. سر و ته پیازها حین عبور زده میشود و سپس به کمک باد ، پوست آنان جدا گردیده و در نهایت به روی نقاله بعدی می افتند. دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز از مواد استیل ساخته شده است و قابلیت اتصال به PLC را نیز دارد. در صورت نیاز خریدار سیستمهای CIP , SIP و گازگیر نیز نصب خواهد شد. پیش نیاز این دستگاه ، کمپرسور گاز می باشد. امکان اضافه نمودن بارگیری اتوماتیک دستگاه و تخلیه پوست و ضایعات نیز وجود دارد. (اختیاری ) سیستم عملکرد دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز مدل OP-22 به صورت برش سیستم سایشی است . ظرفیت دستگاه پوست گیر پیاز 3600 عدد در ساعت می باشد . برق مصرفی دستگاه سر و ته زن پیاز  8/2 کیلو وات در ساعت است .   فشار هوای مورد نیاز 1/8 متر مکعب در دقیقه با فشار 7 بار می باشد . کاربرد این دستگاه برای سر و ته زنی و پوست گیری پیاز می باشد .  

پوست گیر سیر
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ - ۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه حبه کن و پوست کن پنوماتیک سیر و موسیر ساخت اروپای شرقی است . این دستگاه بدون ضایعات و زخمی شدن سیر پوست گیری را انجام میدهد . در این روش از سایش و آب استفاده نمی شود لذا نسبت به دستگاههای مشابه ضایعات نداریم و سیر مروارید (صدفی ) تولید می شود. از دستگاه پوست گیر برای سیر و موسیر و پیازاستفاده میشود و ازهوای فشرده استفاده میشود . این دستگاه دارای 4 محفظه مجزای گردان با نازل هوا می باشد ودارای کارکرد عالی با فشار هوای6 بار ثابت است . در دستگاه پوست گیر روش کار پیوسته می باشد . محصول خروجی کاملاً سالم با ظرفیت مناسب می باشد. مصارف سیر : سیر ترشی مروارید - در خیارشور - ادویه - سوسیس وکالباس - سیر داغ و صادرات و مصرف داخلی وهمچنین قرص سیر : قرص سیر حاوی پودر سیر خشک شده است که بهترین شکل دارویی آن است وخواص آن تا حدودی شبیه سیر تازه است و مواد موجود در آن نیز حاوی اکثر موادی است که در سیر تازه وجود دارد. این قرص ها روکش دار هستند و بعد از خوردن ، بوی سیر کمتر به مشام می رسد. توجیه اقتصادی : لازم به توضیح است که قیمت پوست گیری با دست به صورت کارمزدی ، که غیر بهداشتی هم می باشد واحتمال زخمی شدن سیر زیاد است جون از آن ناحیه کدر می شود ، کیلویی  4500 ریال می باشد ، که اگر اینکار با دستگاه انجام شود در یک شیفت کاری 10 ساعته حدود 1200 تا 1700کیلوگرم پوست گیری خواهد شد وچون با باد این کار انجام میشود سیر زخمی نخواهد شد ، که کاملا بصرفه می باشد و پول سرمایه گذاری شده در عرض مدت کوتاهی برگردانده می شود. دستگاه پوست گیر قابلیت پوست گیری پیاز تا قطر 8 سانتیمترو قابلیت پوست گیری از موسیر را دارد .                    

پوست گیر بادمجان
۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پوست گیر بادمجان برای پوست گیری بادمجان جهت استفاده در خط تولید کنسرو خاویار بادمجان و یا ترشی لیته کاربرد دارد.

پوست گیر
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه پوست گیر جهت گرفتن پوست هویج ، سیب زمینی ، سیب ، گلابی و ... کاربرد دارد. این دستگاه پوست گیر دارای مخزن نگهدارنده استیل می باشد.

دستگاه پوست گیر و شستشوی سیب و گلابی مدل KPT 3400
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پوست گیر و شستشوی سیب وگلابی مدل KPT 3400 در خط کمپوت استفاده میشود. این دستگاه پوست گیر جهت پوستگیری حداقل 3 تا 5/3 تن گلابی ، سیب ، سیب زمینی ، هویج و یا حدود 2 تا 5/2 تن بادمجان دم گرفته شده در ساعت میتواند به کار گرفته شود. تجهیزات جانبی این دستگاه پوست گیر شامل یک دستگاه بالابر آسانسوری ، محفظه تغذیه اولیه انتقال محصول ، مخزن دوم انتقال محصول و تسمه انتقال میوه به مخزن اصلی ، مخزن نهایی دریافت محصول جهت تزریق بخار ، وان تخلیه و مارپیچ بالابر محصول به سمت برس ها ، یک دستگاه برس ( فینیشر ) با 2 قلطک برسی و 3 قلطک ارتالونی به طول 7/2 متر ، تابلو برق با سیستم های اتوماتیک ، نیوماتیک و پنوماتیک است. اجرای کار با کیفیت صادراتی و استیل های 304 و قطعات آهنی با پوشش مقاوم اپوکسی می باشد.  

دستگاه پوست گیری اتوماتیک هویج،سیب زمینی ، پیاز مدل KPT 4009
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پوست گیری اتوماتیک KPT 4009 مخصوص پوست گیری هویج،سیب زمینی ،سیر، پیاز و پوست سبز گردو است. اجرای کار با کیفیت صادراتی و استیل های 304 و قطعات آهنی با پوشش مقاوم اپوکسی می باشد. از ویژگی ها و وجه تمایز دستگاه پوست گیرKPT 4009  نسبت به دستگاه های مشابه خارجی و ایرانی ، توانایی پوست گیری و شستشوی همزمان محصول است و دیگر اینکه به لحاظ داشتن سیستم سایشی حساس همراه با فشار آب ، عمل پوست گیری را با کیفیت و دقت بالا و بدون ضایعات انجام می دهد . همچنین این دستگاه پوست گیر مجهز به وان مخصوص جمع آوری پوست با صافی های چند مرحله ایی جهت برگشت آب به داخل دستگاه می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه پوست گیر سیر مدل PAGP-300
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه پوست گیر سیر وظیفه این دستگاه پوست گیری حبه های سیر با استفاده از فشار باد و بدون نیاز به آب است. دستگاهی ساده با اپراتوری آسان مورد نیاز کارخانات تولید ترشی جات است . دستگاه پوست کن بدون کمپرسور عرضه می گردد. برق دستگاه پوست گیر بنابر درخواست مشتری می تواند تکفاز یا سه فاز باشد. دستگاه با دو ظرفیت 100 تا 300 کیلوگرم درساعت و 500 تا 600 کیلوگرم در ساعت است. وزن دستگاه اول 120 کیلوگرم و دستگاه دوم 160 کیلوگرم است. ابعاد دستگاه اول 96×58×130 سانتیمتر و ابعاد دستگاه دوم 100×70×148 سانتیمتر می باشد. درصد پوستگیری  دستگاه 95 تا 98 درصد می باشد.    

دستگاه پوست گیر میوه
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پوست گیر میوه مدل پلاماتیک دستگاهی نیمه صنعتی ساخت کشور اسپانیا می باشد. این پوست گیر قادر به گرفتن پوست انواع و اقسام میوه و صیفی جات از جمله سیب زمینی , گوجه فرنگی , سیب و پرتقال و غیره می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه پوست گیر

معرفی دستگاه پوست گیر

یکی از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی مواد غذایی دستگاه پوست گیر است که از وسایل بسیار کاربردی در صنایع غذایی است. بیشتر میوه ها باید پیش از تولید و مصرف پوست گرفته شوند و سپس برای مصرف آماده شوند. به همین دلیل به دستگاه های صنعتی مخصوص برای گرفتن پوست انواع میوه نیاز خواهد بود. دستگاه پوست گیر در مدل ها و توان های مختلفی در بازار موجود است و البته هر کدام از دستگاه ها برای پوست گرفتن یک دسته از خانواده های میوه ها مناسب هستند.
در ادامه در خصوص ویژگی های دستگاه پوست گیر و انواع آن ها توضیح خواهیم داد.

انواع دستگاه پوست گیر

 میوه های با پوسته سخت

میوه ها و مغز هایی مانند گردو و فندق دارای پوسته سخت هستند و برای رسیدن به مغز باید پوسته سخت رویی را شکست. دستگاه گردو شکن معمولا برای تمامی محصولات شبیه به گردو همانند فندق، بادام و هسته زردآلو مورد استفاده قرار می گیرد.

میوه ها با پوسته متوسط

برخی میوه ها و صیفی جات همانند سیب زمینی و پیاز دارای پوسته متوسط هستند و خیلی نرم نیستند. این میوه ها نیز باید با دستگاه پوست کن مخصوص که از تیغه های تیز و محکم استفاده می کنند، پوست گرفته شوند.

میوه ها با پوسته نرم

برخی میوه ها نیز همانند سیب یا گوجه پوست و میوه نرمی دارند و باید با آرامش کامل پوست گرفته شوند تا میوه له نشده و از حالت اصلی خود خارج نشود.

ویژگی های دستگاه پوست گیر

• این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی دارای مدل های مختلفی هستند و برای هر میوه یک مدل مخصوص و مناسب وجود دارد.
• برخی مدل های دستگاه پوست گیر می توانند پیش از شروع به پوست کردن میوه آن را شسته و تمیز کنند. حتی مرحله شست شو پس از پوست گرفتن نیز می تواند تکرار شود تا تکه های پوست بر روی میوه ها باقی نماند.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل