ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز مدل OP-22
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز دستگاهی منحصر بفرد با پروانه اختراع می باشد و قادر به پوست کنی پیاز با ابعاد متغیر مابین 48 تا 150 میلیمتر بصورت همزمان برخلاف پوست گیرهای خارجی که قادر به پوست گیری اندازه ای تعریف شده در یک زمان هستند ، است. پیازها از مخزن تغذیه با بالابر به محیط بازرسی وارد شده و چنانچه پیازی معیوب باشد و یا در جهت اشتباهی در نگهدارنده مخصوص قرار داشته باشد ، بحالت مورد نظر دستگاه قرار داده میشود. سر و ته پیازها حین عبور زده میشود و سپس به کمک باد ، پوست آنان جدا گردیده و در نهایت به روی نقاله بعدی می افتند. دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز از مواد استیل ساخته شده است و قابلیت اتصال به PLC را نیز دارد. در صورت نیاز خریدار سیستمهای CIP , SIP و گازگیر نیز نصب خواهد شد. پیش نیاز این دستگاه ، کمپرسور گاز می باشد. امکان اضافه نمودن بارگیری اتوماتیک دستگاه و تخلیه پوست و ضایعات نیز وجود دارد. (اختیاری ) سیستم عملکرد دستگاه سر و ته زن و پوستگیر پیاز مدل OP-22 به صورت برش سیستم سایشی است . ظرفیت دستگاه پوست گیر پیاز 3600 عدد در ساعت می باشد . برق مصرفی دستگاه سر و ته زن پیاز  8/2 کیلو وات در ساعت است .   فشار هوای مورد نیاز 1/8 متر مکعب در دقیقه با فشار 7 بار می باشد . کاربرد این دستگاه برای سر و ته زنی و پوست گیری پیاز می باشد .  

پوست گیر سیر
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ - ۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حبه کن و پوست کن پنوماتیک سیر و موسیر ساخت اروپای شرقی است . این دستگاه بدون ضایعات و زخمی شدن سیر پوست گیری را انجام میدهد . در این روش از سایش و آب استفاده نمی شود لذا نسبت به دستگاههای مشابه ضایعات نداریم و سیر مروارید (صدفی ) تولید می شود. از دستگاه پوست گیر برای سیر و موسیر و پیازاستفاده میشود و ازهوای فشرده استفاده میشود . این دستگاه دارای 4 محفظه مجزای گردان با نازل هوا می باشد ودارای کارکرد عالی با فشار هوای6 بار ثابت است . در دستگاه پوست گیر روش کار پیوسته می باشد . محصول خروجی کاملاً سالم با ظرفیت مناسب می باشد. مصارف سیر : سیر ترشی مروارید - در خیارشور - ادویه - سوسیس وکالباس - سیر داغ و صادرات و مصرف داخلی وهمچنین قرص سیر : قرص سیر حاوی پودر سیر خشک شده است که بهترین شکل دارویی آن است وخواص آن تا حدودی شبیه سیر تازه است و مواد موجود در آن نیز حاوی اکثر موادی است که در سیر تازه وجود دارد. این قرص ها روکش دار هستند و بعد از خوردن ، بوی سیر کمتر به مشام می رسد. توجیه اقتصادی : لازم به توضیح است که قیمت پوست گیری با دست به صورت کارمزدی ، که غیر بهداشتی هم می باشد واحتمال زخمی شدن سیر زیاد است جون از آن ناحیه کدر می شود ، کیلویی  4500 ریال می باشد ، که اگر اینکار با دستگاه انجام شود در یک شیفت کاری 10 ساعته حدود 1200 تا 1700کیلوگرم پوست گیری خواهد شد وچون با باد این کار انجام میشود سیر زخمی نخواهد شد ، که کاملا بصرفه می باشد و پول سرمایه گذاری شده در عرض مدت کوتاهی برگردانده می شود. دستگاه پوست گیر قابلیت پوست گیری پیاز تا قطر 8 سانتیمترو قابلیت پوست گیری از موسیر را دارد .                    

پوست گیر بادمجان
۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پوست گیر بادمجان برای پوست گیری بادمجان جهت استفاده در خط تولید کنسرو خاویار بادمجان و یا ترشی لیته کاربرد دارد.

پوست گیر
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پوست گیر جهت گرفتن پوست هویج ، سیب زمینی ، سیب ، گلابی و ... کاربرد دارد. این دستگاه پوست گیر دارای مخزن نگهدارنده استیل می باشد.

دستگاه پوست گیر سیر مدل PAGP-300
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پوست گیر سیر وظیفه این دستگاه پوست گیری حبه های سیر با استفاده از فشار باد و بدون نیاز به آب است. دستگاهی ساده با اپراتوری آسان مورد نیاز کارخانات تولید ترشی جات است . دستگاه پوست کن بدون کمپرسور عرضه می گردد. برق دستگاه پوست گیر بنابر درخواست مشتری می تواند تکفاز یا سه فاز باشد. دستگاه با دو ظرفیت 100 تا 300 کیلوگرم درساعت و 500 تا 600 کیلوگرم در ساعت است. وزن دستگاه اول 120 کیلوگرم و دستگاه دوم 160 کیلوگرم است. ابعاد دستگاه اول 96×58×130 سانتیمتر و ابعاد دستگاه دوم 100×70×148 سانتیمتر می باشد. درصد پوستگیری  دستگاه 95 تا 98 درصد می باشد.    

دستگاه پوست گیر میوه
۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پوست گیر میوه مدل پلاماتیک دستگاهی نیمه صنعتی ساخت کشور اسپانیا می باشد. این پوست گیر قادر به گرفتن پوست انواع و اقسام میوه و صیفی جات از جمله سیب زمینی , گوجه فرنگی , سیب و پرتقال و غیره می باشد.                                                                                                                                                                                                                              

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول