× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تولید فیلتر هوا (PU) , ماشین آلات تولید فیلتر هوا
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بسیاری از فیلتر های هوا از کاغذ یا اصطلاحا سلولز که با فیبرهای مصنوعی ترکیب شده اند ساخته می شوند. آنها اکسید سیلیسیم و سایر ذرات آلوده را به خود جذب می کنند و این ذرات با بافت فیلتر ترکیب می شوند. نوعی فیلتر هوا ذرات آلوده ۵ تا ۶ میکرونی و بزرگتر را جذب نموده و همچنین قادر است ۸۰ تا ۹۰ درصد ذراتی که کوچکتر از ۲ میکرون هستند را جذب خود نماید. بعضی از بهترین فیلترهای هوا می توانند تمامی ذرات ۲ میکرونی و بزرگتر و اکثر ذرات ۱ میکرونی را در خود نگه دارند. فیلتر هایی که دارای جاذب یا کاتالیزور هایی مثل ذغال (کربن) هستند، می توانند بو و آلودگی هایی مثل ذرات ارگانیک فرار یا گازهای اوزون را نیز از بین ببرند. بعضی از سازه ها مثل ناو های هواپیمایی و ماهواره ها و شاتل های فضایی ، از فیلتر های فایبرگلاس پشم شیشه ای یا فیلتر کاغذی گالوانیزه استفاده می کنند . یونیزه کننده های هوا از فیلتر یا المانی استفاده می کنند که با استفاده از جریان الکتریکی ثابت ذرات گرد و غبار را جدا می کند. هواکش های محفظه ای احتراق داخلی موتورها و کمپرسورهای هوا می تواند از هر سه نوع فیلتر کاغذی، فوم یا کتان باشد. فروش دستگاه به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است.        

واحد مراقبت ویرکام , ماشین آلات تولید فیلتر هوا
۹۰۰,۰۰۰-۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد واحد مراقبت : هوای فشرده ابتدا وارد فیلتر جهت جلوگیری از خروج ذرات معلق و آب موجود در هوا ( قطرات شبنم ) عمل نموده سپس وارد تنظیم کننده فشار هوا ( رگلاتور ) جهت تنظیم میزان فشار خروجی و در نهایت وارد روغن پاش برای چرب نمودن هوای خروجی استفاده میشود. طریقه نصب واحد مراقبت ویرکام به صورت عمودی به همراه دو عدد بست پایه دار است. این دستگاه در سایز های 1/2 و 1/4 و 1/8 موجود است و عرضه می شود. در واحد مراقبت ویرکام ، حد دمای کاری 5 تا 60 درجه سانتیگراد و فشار کاری 0 تا 12 بار در دقیقه است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه چین کن فیلتر هوا خودرو , ماشین آلات تولید فیلتر هوا
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چین کن فیلتر هوا خودرو برای تولید کاغذ فیلتر هوا که کارش چین کردن کاغذ رول چسب زدن چین کاغذها به همدیگر مورد استفده قرار میگیرد.  برش بصورت کاملا اتوماتیک بدون دخالت دست انجام میشود., این دستگاه به صورت تک فاز کار می کند . تمامی دستگاه های ساخته شده توسط ماشین سازی صنعتگران سبز شامل یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.  

خط تولید فیلتر هوا خودرو , ماشین آلات تولید فیلتر هوا
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید فیلتر هوا خودرو عملکرد تمام اتوماتیک رباتیک دارد. سرعت این خط تولید فیلتر هوا خودرو 1000 فیلتر در ساعت است.

دستگاه چین کن کاغذ , ماشین آلات تولید فیلتر هوا
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چین کن کاغذ ، کاغذ ها را به شکل بسیار مرتب و ردیفی شکل چین میکند و نکته ی مهم اینجاست که این دستگاه عمل چین کردن را به شکل یکپارچه و یکدست انجام میدهد و تمام شیارهای چین شده از نظر اندازه و فشار وارد آمده بر آنها برای چین شدن با هم برابری می کنند. کاربرد دستگاه چین کن کاغذ در صنعت متفاوت است اما بیشترین جایی که از این دستگاه استفاده می شود در استفاده در دستگاه تولید فیلتر هوا است. در توضیح نحوه کارکرد این محصول میتوان گفت که کاغذهایی را به شکل رول مانند به عنوان ورودی میگیرد و کاغذهای چین شده را برای خروجی میفرستد. اگر بخواهیم برای این دستگاه کاغذ چین کن از لحاظ ورئی کاغذ و خروجی دادنش مثالی بزنیم میتوانیم دستگاههای کارت خوان را مثال بزنیم که رول کاغذ در درون آن قرار میگیرد و رسید کسر حساب را به شکل یک فیش بیرون می دهد اما تفاوتی که وجوددارد اینجاست که خروجی دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا به شکل کاغذ های چین شده است. فروش دستگاه به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است.    

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل