× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هد برداشت علوفه
۲۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

برای انجام عملیات مبتنی بر علفزار های تر و خشک ، نیاز به ماشین آلات قوی و بروز می باشد از جمله این دستگاه ها می توان به هد برداشت علوفه اشاره کرد . مدل های pick up در عرض های 180 تا 300 سانتی متر تولید می گردد. طراحی منحصر بفرد این دستگاه این قابلیت را دارد که تعویض قطعات تحت سایش بسیار آسان انجام گیرد و تمامی قطعات بکار رفته از آلیاژ هایی با بهترین کیفیت می باشد. هد برداشت علوفه قابل اتصال به چاپر دو ردیف و کاه کوب های کشنده و چاپر خودرو می باشد. برداشت تر علوفه از ارزش غذایی بالاتری برخوردار است زیرا علوفه به صورت آزاد 32 درصد و در حالن خشک شده 26 درصد و به روش برداشت تر سلو سازی 14 درصد افت پروتئین محصول را به همراه دارد . علوفه سیلو شده در تمامی فصول خوش خوراک و مکمل پذیر بوده و تمامی ضایعات علوفه برای دام قابل مصرف میشود .      

تریلی تراکتور چهار چرخ
۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تریلی تراکتور چهار چرخ غربیلکی محصولی عالی با استاندارد ce اروپا است. این تریلی تراکتور 4 چرخ محصولی از گروه صنعتی مزرعه سبز آذربایجان است که برای کار در شرایط سنگین کاری و محیط های کاری با دشواری زیاد طراحی شده است. در طراحی تریلی تراکتور 4 چرخ از بهترین آلیاژ ها استفاده شده و ما به شما تضمین می دهیم که از عملکرد آن راضی خواهید بود .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود ریز دامی باغی
۴۵,۰۰۰,۰۰۰-۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودریز دامی باغی چهارچرخ در بسیاری در باغات دارند. امروزه با درک اهمیت تولید ارگانیک و استفاده حداقل از مواد شیمیایی، کاربرد کود دامی بجای کود شیمیایی بسیار گسترش یافته است. از همین روی استفاده از دستگاه های کودریز برای باغات خصوصا باغات بزرگ ضروریست. در باغ ها با احداث چال کود در سایه انداز درخت، کود دهی در پای درختان انجام می شود. کودریز باغی تیدا مناسب پاشش کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با طراحی ویژه جهت امکان کار حتی در زمین های شیب دار. مندل های نصب شده روی شاسی دستگاه سبب حفظ تعادل مخزن کود شده و تمامی حالات زمین، مخزن دستگاه کاملا موازی زمین قرار می گیرد. کودریز باغی تیدا با امکان تنظیم اندازه نقاله باغی برای کود دهی مناسب تر ردیف درختان مناسب است. ویژگی ها : کم استهلاک و عمر کاری بالا قابلیت کار با انواع تراکتورهای موجود در ایران دارای خردکن و سرند و سه گیربکس با کیفیت ترک جهت حداقل اصطحکاک و سایش دستگاه ریزش ردیفی کود دامی با خروجی یکنواخت عملکرد عالی و استحکام دستگاه

کودپاش دامی زراعی دو چرخ
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودپاش دامی زراعی دوچرخ با توجه به مضرات کودهای شیمیایی و اقبال عمومی جامعه به سمت کشاورزی ارگانیک، استفاده از کودهای دامی افزایش یافته و دستگاه های کودپاش مناسب پاشش انواع کود دامی، کاربرد بالایی دارند. گروه صنعتی تیدا با سابقه طولانی در تولید انواع کودپاش به همراه کیفیت بالای ساخت و طراحی بهینه نسبت به سایر محصولات بازار در بین مخاطبین خود محبوبیت بالایی کسب کرده. ماشین کودپاش دامی تیدا مناسب برای پاشش انواع کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با درصد رطوبت نسبی است. کودپاش دامی تیدا قابل استفاده برای پاشش در زمین های مسطح و غیر مسطح حفظ تعادل دستگاه توسط مندل های متصل به محور و شاسی انتقال نیرو توسط گیربکس مرکزی به قسمت های متحرک انتقال نیرو به دیسک های پاشش راست و چپ توسط دو گاردان و 2 گیربکس مستقل گارانتی تخصصی تیدا پشتوانه مشتریان است.

تریلی تراکتور دو چرخ جفت لاستیک
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تریلی تراکتور دو چرخ جفت لاستیک تولیدی گروه صنعتی مزرعه سبز آذربایجان دارای استاندارد Ce اروپا با بهترین کیفیت است که هم اکنون به بیشتر کشورهای همجوار صادر می شود. این تریلی دوچرخ 4/5 تن ، جفت لاستیک ترمزدار و با 30cm دیوار اضافی کشویی است. در تولید تریلی تراکتور های گروه صنعتی مزرعه آذربایجان از بهترین لوازم مصرفی استفاده می شود . شرایط تخلیه این تریلی تراکتور به صورت تخلیه از عقب است.

نشاکار دستی
۲۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نشاکار دستی قابلیت کاشت انواع نشاء و غده ها و بذرها با امکان تنظیم فواصل نشا را دارد. استفاده از نشاکار دستی باعث افزایش سرعت کاشت و افزایش بهره وری محصول می شود. ویژگی ها : دارای قابلیت تنظیم عمق کاشت نشا دارای میله تنظیم عمق نشاء  دارای میله تنظیم فاصله نشاء دارای خط کش تنظیم فاصله و خط کش تنیظیم عمق

زیر شکن خاکورز مرکب FKD CRAKER مدل FKD5_200
۹۰,۲۲۳,۵۹۹ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زیر شکن خاکورز مرکب FKD CRAKER جهت خاک های سنگین و سخت همراه با لایه های رسوبی که جذب آب در آن ها خیلی دیر و با تاخیر می باشد ، مناسب است . ویژگی های زیر شکن خاکورز مرکب FKD CRAKER:  - مکانیزم اتصال سریع سوک ها توسط پین  - تیغه های پنجه غازی برای آماده سازی سریع زمین بعد از برداشت در عمق کم و استفاده در خاکورزی مرکب  - باله های خاک موجب تهویه بهتر و رساندن اکسیژن به اعماق زمین می شود این باله ها خاک سطحی را زیرو رو کرده و باعث تسریع پوسیدن پسماند های گیاهی میگردد./ - استفاده از غلطک های مکانیکی و هیدرولیکی برای خرد کردن کلوخ ها  - ترکیب با دیسک  - استفاده از پیج برش ایمنی روی هر یک از ساقها     

بخاری اتوماتیک باغی اتوپلار
۸,۹۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اتوپلار، با کاهش دما، بصورت کاملا خودکار و اتوماتیک، مطابق با دمایی که شما برای دستگاه به عنوان دمای بحرانی تنظیم نموده اید، شروع به کار می نماید. این دستگاه در زمان وقوع سرمازدگی، هوای سرد را از دهانه ی بالا مکش نموده و در قسمت کوره ی هرمی شکل گرم و از طریق 4 دهانه کانال خروجی زیر دستگاه بصورت ˚360 (دورانی) بموازات سطح زمین تا شعاع 50 متر پرتاب می کند که تا شعاع 60 متر برای مقابله با سرمازدگی موثر است. لازم به ذکر است که این دستگاه قادر است با سرمازدگی محصولات کشاورزی از دو طریقایجاد جریان هوا و گرمایش هوای خروجی با تولید حجم بالایی از هوای گرم مقابله کند. سرمازدگي به شرايطي گفته مي شود كه در آن، هوا در ارتفاع 2/1 متر از سطح زمين به صفر درجه يا به زير آن برسد. از ديدگاه كشاورزي، یخبندان و سرمازدگی، به وقوع دماهاي پايين در حدي كه منجر به خسارت به بافت‌هاي گياهي می گردد گفته می شود. درجه حرارت سرمازدگی براي اقلام مختلف محصولات متفاوت است. بيش از 90% از سرمازدگی محصولات كشاورزي را سرمازدگي از نوع تشعشعی تشکیل می دهد. در این حالت وجود آسمانی صاف همراه با توده های هوای سرد با عمق یک متر تا 100 متر و وقوع باد با سرعت کمتر ازm/s 5/2 موجب وارونگی هوا می شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه ضد سرمازدگی دراگون هیت
۱۲,۹۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه مقابله با سرمازدگی دراگون هیت با جابجایی هوا به میزان m3/h 32000-28000 و با گرمایش بالا از دو عامل اساسی بروز سرمازدگی جلوگیری می نماید. نحوه عملکرد دستگاه دراگون هیت : با اتصال قسمت PTO تراکتور به دستگاه بوسیله‌ی گاردان و روشن نمودن کوره دستگاه بوسیله‌ی کلیدهای مربوطه کوره شروع به تحویل انرژی مورد نیاز سیستم می‌نماید. حال با راه‌اندازی اتصال PTO تراکتور دستگاه شروع به دمش هوای گرم از دو سمت راست و چپ و عمود بر جهت قرارگیری تراکتور نموده، بطوریکه با حرکت تراکتور از مسیرهای مشخص شده و قابل عبور، دستگاه با پرتاب هوایی حدود 20 الی25 متر ردیف‌های متوالی درختان کاشته شده را گرم می‌نماید. این دستگاه با دو نوع عملکرد از سرمازدگی محصولات و درختان جلوگیری می‌کند. 1. بوسیله افزایش محیطی و طولانی مدت دما در محدوده کاری دستگاه با افزایش دمایی حدود 6/2 درجه سانتیگراد در محدوده‌ی تعریف شده. 2. بوسیله افزایش مقطعی و کوتاه مدت دما در محدوده تحت دمش با دمایی حدود 18 درجه سانتیگراد بر روی گیاه در هر سیکل گردش. قابلیت ها : 1. امکان تبدیل سوخت دستگاه به گاز CNG 2. قابلیت حمل و یا قابلیت کشش دستگاه توسط تراکتور بسته به نظر کاربر (فرگوسن، گلدونی و...) 3. افزایش شکوفه‌دهی درختان با تامین جریان هوای مورد نیاز

پشت تیلری کولتیواتور
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1111 دستگاه

طراحی و ساخت  پشت تیلری ، کاملا مهندسی است. رنگ پشت تیلری کولتیواتور، محکم اپوکسی می باشد. محصول دارای سیستم خود کمپرس است. صندلی از نوع تنظیمی استادیومی دارد. شاسی و بدنه متناسب برای یک تن بار می باشد. لاستیک پشت تیلری گل درشت پیکانی است. توپی و ترمز قوی کابلی مستحکم است. پشت تیلری کولتیواتور طبق ساختاصولی و استاندارد می باشد.   

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات و ادوات کشاورزی

تجهیزات و ادوات کشاورزی

حتما شما نیز اصطلاح "کشاورزی مکانیزه" را شنیده‌اید. این اصطلاح از زمانی مورد استفاده قرار گرفت که کشاورزی از حالت سنتی خارج شده و به صورت پیشرفته یا همان مکانیزه انجام پذیرفت. به کشاورزی ای که در آن از دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کشاورزی و باغبانی برای انجام فرایند‌های مختلف مانند کاشت، برداشت و … استفاده می‌شود، کشاورزی مکانیزه یا پیشرفته می‌گویند. امروزه کشاورزان برای راحتی و همچنین کاهش هزینه‌های خود از تجهیزات و ادوات کشاورزی برای انجام مراحل مختلف بهره می‌برند. به همین دلیل هم هر کشاورزی باید با ادوات و تجهیزات کشاورزی مختلف آشنایی داشته و نحوه کار کرد هرکدام را بداند تا بتواند از آن‌ها در کسب و کار خود به نحو احسن استفاده کند.

در ادامه تعریف کوتاهی از ادوات کشاورزی به همراه مزایای استفاده از هر یک را ارائه خواهیم کرد.

تجهیزات کشاورزی چیست؟

به تمامی دستگاه‌هایی که در کشاورزی مکانیزه یا پیشرفته برای برخورداری از مزایایی مانند کاهش زمان و هزینه استفاده می‌شود، تجهیزات یا همان ادوات کشاورزی می‌گویند. استفاده از این نوع تجهیزات برای هر کشاورزی ضروری است چرا که مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد.

محققان و متخصصان برای مکانیزه کردن مراحل مختلف کشاورزی انواع مختلفی از تجهیزات کشاورزی را طراحی و تولید کرده‌اند تا کشاورزان بتوانند با استفاده از آن‌ها، فرایندهای مختلف کسب و کار خودشان را به صورت اتوماتیک یا مکانیزه انجام دهند.

توجه داشته باشید که ماشین آلات کشاورزی با ادوات کشاورزی تفاوت دارد. تجهیزات و ادوات کشاورزی دستگاه‌هایی هستند که به ماشین آلات مختلف کشاورزی برای کاربردهای مختلف متصل می‌شوند.

انواع تجهیزات کشاورزی:

ماشین آلات کشاورزی به یک سری تجهیزات پیشرفته مجهز می‌شوند تا بتوان از آن‌ها در کارهای مختلف به منظور کاربردهای متنوع استفاده کرد. به عنوان مثال:

تانکر‌هایی طراحی ‌شده‌اند که به ماشین‌های مختلف مانند تراکتور و یا تریلرها متصل می‌شوند تا بتوان از آن‌ها برای حمل و نقل انواع مختلف محصولات و کالاها استفاده کرد.

برخی اوقات نیز برای سمپاشی و یا آبیاری کردن محصول نیاز است که تانکر مخصوص این نوع کار به تراکتور و تریلر متصل شود که این تانکرها جزو ادوات کشاورزی محسوب می‌شوند.

تجهیزات کشاورزی به صورتی ساخته می‌شوند که کشاورز بتواند در انواع مختلف زمین‌ها مانند سطوح شیب دار و غیر صاف از آن‌ها استفاده کند. همچنین در ساخت این نوع ادوات شرایط مختلف جوی نیز لحاظ می‌شود.

از دیگر تجهیزات کشاورزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

گاوآهن:

گاوآهن جهت شخم زدن زمین

نشاکار:

نشاکار برای انتقال گیاه و نهال به عمق زمین

مرزکش:

مرزکش برای جداسازی زمین‌های کشتی مانند شالیزارها 

تعداد تجهیزات و ادوات کشاورزی بسیار زیاد است، به صورتی که شاید نام بردن از آن‌ها به صورت یک جا ممکن نباشد. به عنوان مثال برخی از ادوات و تجهیزات کشاورزی متصل شونده به تراکتور را در ادامه خواهید خواند:

ادوات کشاورزی متصل شونده به تراکتور:

مته:

مته برای ایجاد سوراخ به منظور نصب حفاظ دیوار و همچنین استفاده‌های دیگر می باشد.

دمنده:

دمنده یک سیستم فشار هوا برای از بین بردن و یا جمع آوری علف‌های هرز و یا چمن است.

واگن:

واگن برای حمله حیوانات و یا محصولات مختلف است.

هاروستر:

برای قیچی کردن و برداشت محصول می باشد.

کلوخ شکن:

برای خرد کردن بذر و گرفتن رطوبت خاک استفاده می‌شود.

کولتیواتور:

کولتیواتور جهت خرد کردن خاک و جمع آوری علف‌های هرز است.

سمپاش:

جهت سمپاشی زمین‌های کشاورزی کاربرد دارد.

بذرپاش:

برای پاشیدن بذر‌های مختلف در زمین

فواید استفاده از ادوات کشاورزی:

همانگونه که گفتیم استفاده از ادوات کشاورزی فواید بسیار زیادی را به دنبال دارد. در ادامه برخی از این فواید را برای شما بیان خواهیم کرد.

۱- افزایش میزان تولید:

مکانیزه کردن کشاورزی و استفاده از ادوات کشاورزی باعث می‌شود که سرعت انجام کارها بسیار افزایش پیدا کند به همین دلیل هم کشاورزان می‌توانند زمان مضاعفی برای کار بر روی زمین‌های بیشتر داشته باشند. همچنین استفاده از این تجهیزات باعث می‌شود که کیفیت انجام کارها نیز بهتر شود که نتیجه آن افزایش میزان تولید خواهد بود.

۲- افزایش بهره‌وری نیروی انسانی:

مکانیزه کردن کشاورزی باعث می‌شود که بهره‌وری کار بسیار بالا رفته و تولید نیز بسیار افزایش پیدا کند. استفاده از تجهیزات کشاورزی باعث خواهد شد که مزارع مختلف به نیروی انسانی کمتری نیاز داشته باشند.

۳- کاهش هزینه‌ها:

همانگونه که بیان شد استفاده از ادوات کشاورزی باعث می‌شود که هر مزرعه به نیروی انسانی کمتری نیاز داشته باشد که این مورد با کاهش هزینه‌ها رابطه مستقیم دارد. همچنین گفتیم که در کشاورزی مکانیزه کشاورزی این فرصت را خواهد داشت که روی زمین‌های بیشتری فرایند کشاورزی خود را دنبال کند که این باعث می‌شود دامنه کاری بسیار بیشتر شده و هزینه‌ها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.

۴- پیدایش زمینه‌های مختلف برای پیشرفت‌ها:

با ورود تجهیزات کشاورزی و رواج کشاورزی مکانیزه پیشرفت‌های زیادی در زمینه آبیاری، احیای زمین و جلوگیری از فرسایش خاک حاصل شد. این‌ها نشانگر این اصل هستند که با افزایش کشاورزی مکانیزه روش‌های جدیدتر و بهتری برای فرآیند‌های مختلف کشاورزی به وجود خواهد آمد و این امر باعث افزایش بهره‌وری کلی این صنعت خواهد شد.

۵- افزایش درآمد مزرعه:

فوایدی که در بالا به آن‌ها اشاره شد همگی دست به دست هم می‌دهند تا درآمد مزرعه افزایش پیدا کند. پس می‌توان گفت که یکی از فواید استفاده از ادوات کشاورزی، افزایش درآمد مزارع و کشاورزان خواهد بود.

این‌ها فقط بخشی از مزایای استفاده از تجهیزات کشاورزی در فرآیندهای مختلف این کار هستند.

اگر شما نیز به فکر خرید ادوات و تجهیزات کشاورزی مختلف هستید، می‌توانید به سایت ویترین نت مراجعه کرده و به صورت مستقیم با تولید کنندگان و تامین کنندگان این حوزه وارد مذاکره شوید.

ویترین نت این امکان را برای همه فراهم کرده است که بدون واسطه و به صورت مستقیم با تولید کنندگان و تامین کنندگان حوزه‌های مختلف وارد مذاکره شوند و کالای مورد نظر خود را مستقیما از این افراد تهیه نمایند.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل