خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هد برداشت علوفه
۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

برای انجام عملیات مبتنی بر علفزار های تر و خشک ، نیاز به ماشین آلات قوی و بروز می باشد از جمله این دستگاه ها می توان به هد برداشت علوفه اشاره کرد . مدل های pick up در عرض های 180 تا 300 سانتی متر تولید می گردد. طراحی منحصر بفرد این دستگاه این قابلیت را دارد که تعویض قطعات تحت سایش بسیار آسان انجام گیرد و تمامی قطعات بکار رفته از آلیاژ هایی با بهترین کیفیت می باشد. هد برداشت علوفه قابل اتصال به چاپر دو ردیف و کاه کوب های کشنده و چاپر خودرو می باشد. برداشت تر علوفه از ارزش غذایی بالاتری برخوردار است زیرا علوفه به صورت آزاد 32 درصد و در حالن خشک شده 26 درصد و به روش برداشت تر سلو سازی 14 درصد افت پروتئین محصول را به همراه دارد . علوفه سیلو شده در تمامی فصول خوش خوراک و مکمل پذیر بوده و تمامی ضایعات علوفه برای دام قابل مصرف میشود .

دستگاه نشاکار یک ردیفه
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه نشاکار یک ردیفه دارای قابلیت کاشت گوجه ،بادنجان ،خیار، فلفل و صیفی جات است. دستگاه قابلیت کاشت 3500 نشاء در ساعت را دارد. فاصله نشاها از 15 سانتی متر به بالا قابل تنظیم است. قابلیت تنظیم عمق تا 10 سانتی متر را دارد. از جمله ویژگی های دستگاه نشاکار یک ردیفه : - سیستم آبیاری همزمان با کشت  - ایجاد جوی یا پشته همزمان با کشت  - پهن کردن نوار تیپ همزمان با کشت  - پهن کردن پلاستیک هم زمان با کشت 

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه نشاکار دو ردیفه دوبل
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه نشاکار دو ردیفه دوبل برای کاشت گوجه ،بادنجان ،خیار، فلفل ،توت فرنگی و صیفی جات مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه دارای قابلیت کاشت 14000 نشاء در ساعت می باشد. فاصله نشاها از 15 سانتی متر به بالا و فاصله ردیف ها از 35 سانتی متر تا 2 متر قابل تنظیم است. قابلیت تنظیم عمق تا 10 سانتی متر را دارد . کشت زیگزاگ انواع نشا ، قابلیت سیستم آبیاری همزمان با کشت ،ایجاد جوی یا پشته همزمان با کشت ، پهن کردن نوار تیپ همزمان با کشت  و پهن کردن پلاستیک هم زمان با کشت از قابلیت های دستگاه نشاکار دو ردیفه دوبل است.  

 نشاکار برنج راه رونده
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نشاکار برنج راه رونده به منظور عملیات نشاکاری شالی استفاده می گردد . این مدل از دستگاه نشاکار در مدلهای 6 و 8 ردیفه موجود است . این دستگاه دارای چهار چرخ و به صورت خودرو است که به راحتی عملیات نشاکاری را با عملکرد بالاتر انجام می دهد . دستگاه نشاکار راه رونده به دلیل کوچک و سبک بودن نسبت به نشاکار سوار شونده قابلیت جابجایی بهتری دارند.

تیغه گریدری عرض 12 سانتی متر
۳۰۰,۰۰۰-۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تیغه گریدری عرض 12 سانتی متر در ادوات کشاورزی : بیل صافکن جلو ، بیل های عقب ، برف روب ، ماله جام ، خارزن ، چغندرکن های دروازه ای و ... کاربرد دارد. این تیغه ها به روش نوردگرم تولید شده است. مقاوم بودن به سایش و شکست بالا از ویژگی های این تیغه گریدری است. سوراخ های ( پیچ سوکی 12 ) تیغه در وسط قرار داشته که امکان استفاده از دو لب تیغه فراهم می گردد.

دستگاه چیزل پیلر
۸,۵۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پس از گذشت زمان و تردد تراکتور ، در سطح رویی خاک یک لایه سخت شکل می گیرد از این رو در هنگام آبیاری و یا بارش باران و برف از نفوذ آب به داخل زمین و ذخیره شدن آن جلوگیری می کند. با کمک دستگاه چیزل پیلر شخم عمیق با حفظ بقایای گیاهی و مواد آلی در سطح خاک از فرسایش و تبخیر رطوبت جلوگیری می کند و با غلطک خود از به وجود آمدن کلوخه های بزرگ جلوگیی می کند که در این صورت نیازی به دیسک نیست. ویژگی ها : صرفه جویی در زمان صرفه جویی در سوخت و استهلاک اصلاح زراعت تامین قطعات یدکی کاهش هزینه کارگری حفظ بقایای گیاهی و خط رویش منطبق بر تراکتورهای متداول مطمئن ، محکم و کاربری آسان افزایش تولید

دستگاه چیزل مرکب سبک مدل LCH4
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چیزل مرکب سبک مدل LCH4 یک دستـگاه خــاک ورز سبــک بدون زیر و رو کردن خاک است و به منظور نفوذ در خاک و شکستن لایه های سخت زیرین آن و همچنین برای شخم زدن و خرد کردن کلوخ ها بکار می رود. این دستگاه شخم زن با حفظ بقایای گیاهان در سطح خاک از فرسـایش و تبخیـر رطوبت خاک جلوگیری می کند.  این دستگاه در مدل های مختلف برای انواع تـراکتـورهای سبک طـراحی و تولیـد می شود.

دستگاه روتوچیزل HICHR5
۲۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روتوچیزل HICHR5 یکی از پیشرفته ترین و سریع ترین دستگاه خاک ورزی با راندمان کاری بالا برای شخم عمیق کاربرد دارد و می تواند در شرایط مختلف خاک، با شخم زدن زمین به عمق 35 الی 45 سانتیمتر، بستری مناسب برای کاشت بذر انواع محصولات ریشه ای(ذرت، پنبه، چغندر، کلزا و غیره) ایجاد نموده که باعث رشد و نفوذ بیشتر ریشه در خاک شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پادلر مدل HIPA30
۱۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پادلر مدل HIPA30  در واقع نوعی دستگاه روتیواتـور سبک با عرض کار زیاد است و برای شخم ثانویه، آماده سازی و از بین بردن علف های هرز در زمین های شالیزاری قبل از نشاء شالی بکار می رود. این دستگاه از لحاظ مکانیزاسیون دارای اهیمت زیاد بوده و موجب افزایش راندمان کاری می شود. توصیه می شود از دستگاه پادلر برای شخم اولیـه در مـزارع  استفاده نشود.

رتیواتور کشویی HOF 6_4C
۱۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رتیواتور کشویی با قابلیت کشو شدن به دو طرف تراکتور، در زمین های باغی برای آماده سازی و از بین بردن علف های هرز زیر درختان و همچنین زمین های شالیزاری و زراعی کاربرد دارد . و در مدل های مختلف برای انــواع تـراکتـور از HP 20-70 طراحی و تولیـد می شود.

تجهیزات و ادوات کشاورزی

تجهیزات و ادوات کشاورزی دستگاه هایی مناسب برای ایجاد یک کشاورزی و باغداری مکانیزه و پیشرفته هستند. استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا در عین حال که زمان کارهای کشاورزی به مقدار زیادی کاهش می یابد، راحتی و بهینه سازی این کار نیز صورت گیرد. برای این منظور تجهیزات و ادوات کشاورزی متنوعی تولید شده است که باغبانان و کشاورزان برای راحتی کار خود از آن ها بهره می برند.

انواع تجهیزات و ادوات کشاورزی
دستگاه هایی که برای یک کشاورزی پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد باید به یک سری تجهیزات مجهز شود تا در بخش ها و زمان های مختلف این کار از آن ها استفاده شود. به عنوان مثال تانکر و تریلی هایی که به ماشین ها متصل می شوند سبب می شود تا انتقال و جابجایی مواد و محصولات راحت تر صورت گیرد.

برخی اوقات برای سم پاشی یا آبیاری از تانکر استفاده می شود و این تانکرها در حجم های مختلفی وجود دارند. همچنین تریلی برای انتقال محصولات و مواد لازم برای کشاورزی مفید واقع می شوند. تجهیزات و ادوات کشاورزی به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در زمین های ناصاف و حتی شیبدار تعادل خود را حفظ کنند و بتوان از آن ها استفاده کرد.

تجهیزاتی مانند گاو آهن جهت شخم زدن، نشاکار برای انتقال گیاه و نهال به بخش عمقی زمین و مرز کش برای کرت بندی زمین جهت کشت هایی مانند شالیزارها و سبزیجات و ... مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات برای کار به ماشین آلاتی مانند تراکتور، کمر شکن و تیلر نیاز دارند تا با اتصال تجهیزات و ادوات کشاورزی به آن ها امکان حرکت کردن و انجام وظایف خود را داشته باشند. این تجهیزات شامل موارد متعددی مانند بذر پاش و کودپاش، چغندرکن و بسیاری ادوات دیگر هستند که بسته به کاربری زمین کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند

شهر تامین کننده