ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
هد برداشت علوفه
۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

برای انجام عملیات مبتنی بر علفزار های تر و خشک ، نیاز به ماشین آلات قوی و بروز می باشد از جمله این دستگاه ها می توان به هد برداشت علوفه اشاره کرد . مدل های pick up در عرض های 180 تا 300 سانتی متر تولید می گردد. طراحی منحصر بفرد این دستگاه این قابلیت را دارد که تعویض قطعات تحت سایش بسیار آسان انجام گیرد و تمامی قطعات بکار رفته از آلیاژ هایی با بهترین کیفیت می باشد. هد برداشت علوفه قابل اتصال به چاپر دو ردیف و کاه کوب های کشنده و چاپر خودرو می باشد. برداشت تر علوفه از ارزش غذایی بالاتری برخوردار است زیرا علوفه به صورت آزاد 32 درصد و در حالن خشک شده 26 درصد و به روش برداشت تر سلو سازی 14 درصد افت پروتئین محصول را به همراه دارد . علوفه سیلو شده در تمامی فصول خوش خوراک و مکمل پذیر بوده و تمامی ضایعات علوفه برای دام قابل مصرف میشود .

تریلی کشاورزی 4چرخ تور دار
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تریلر و تریلی برای حمل بارهای با وزن های زیاد و کم کاربرد ابته بر حسب توانائی و تناژ آن تریلی ، بار‌های دارای ارتفاع غیر‌زیاد ، بارهای نامناسب یا غیر استاندارد ، وسایلی که از حجم کم اما وزن زیاد برخوردارند مثل ورق های آهنی  ، بار‌های دراز و کشیده مثل ضایعات آهن  و تیر آهن ها ،  و ... استفاده می شوند . کف این تریلی می تواند از ورق  باشد  که با ورق‌های فلزی مسلح و مستحکم می‌شوند. قسمت بیشتر این نوع تریلی ها  از نمونه‌های سه‌ محور شده است ، در حالی که در گذشته انواع دو‌محور آن در بازار و جاده‌ها حضور پر‌رنگی داشتند .  

تریلی کشاورزی 2 چرخ
۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تریلر و تریلی برای حمل بارهای با وزن های زیاد و کم کاربرد ابته بر حسب توانائی و تناژ آن تریلی ، بار‌های دارای ارتفاع غیر‌زیاد ، بارهای نامناسب یا غیر استاندارد ، وسایلی که از حجم کم اما وزن زیاد برخوردارند مثل ورق های آهنی  ، بار‌های دراز و کشیده مثل ضایعات آهن  و تیر آهن ها ،  و ... استفاده می شوند . کف این تریلی می تواند از ورق  باشد  که با ورق‌های فلزی مسلح و مستحکم می‌شوند. قسمت بیشتر این نوع تریلی ها  از نمونه‌های سه‌ محور شده است ، در حالی که در گذشته انواع دو‌محور آن در بازار و جاده‌ها حضور پر‌رنگی داشتند . تریلی کشاورزی دوچرخ طرح ترکیه می باشد .    

تریلی کشاورزی گلدانی ویژه تراکتور باغی
۴,۰۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تریلر و تریلی برای حمل بارهای با وزن های زیاد و کم کاربرد ابته بر حسب توانائی و تناژ آن تریلی ، بار‌های دارای ارتفاع غیر‌زیاد ، بارهای نامناسب یا غیر استاندارد ، وسایلی که از حجم کم اما وزن زیاد برخوردارند مثل ورق های آهنی  ، بار‌های دراز و کشیده مثل ضایعات آهن  و تیر آهن ها ،  و ... استفاده می شوند . کف این تریلی می تواند از ورق  باشد  که با ورق‌های فلزی مسلح و مستحکم می‌شوند. قسمت بیشتر این نوع تریلی ها  از نمونه‌های سه‌ محور شده است ، در حالی که در گذشته انواع دو‌محور آن در بازار و جاده‌ها حضور پر‌رنگی داشتند .  

عمیق کار 14ردیفه مدل K112/00
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه عمیق کار قابلیت اتصال به انواع تراکتور را دارد. قابلیت کشت به طور یکنواخت در ردیف ها از ویژگی های این دستگاه عمیق کار است. این ردیف کار کاشت گندم،جونخود فرنگی،کلزا،سویا و پنبه و ریزش کود و بذر در یک شیار و پرس نمودن آن را با دقت بالا انجام میدهد. با استفاده از دستگاه عمیق کار،در مصرف کود و بذر صرفه جویی میشود.        

چغندر کن طرح قدس
۱,۰۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چغندر کن طرح قدس تک شاسی و دو ردیفه است.      

چغندر کن طرح ایرانمهر
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چغندر کن طرح ایرانمهر تک شاسی ودوطرفه است.  

پایه برقی مدل EM 300
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مشخصات پایه برقی مدل EM 300 : 1- پایه برقی مدل  EM 300 دارای سیستم جذب کننده شوک ها و تکان های شدید می باشد . 2-محافظت حرکتی جک در ابتدا و انتهای کورس بوسیله میکروسوییچ قطع کننده انجام میشود . 3- در پایه برقی  EM 300 ارتفاع پایه قسمت ثابت 1.28 سانتی متر و قسمت متغییر 86 سانتی متر است . 4- در این پایه برقی شفت نگهدارنده از جنس آلومینیوم است . 5- پایه برقی  EM 300 قابل استفاده بر روی لولر،اسکریپر و ترنچر می باشد . 6-استاندارد قطر شفت در رنج وسیعی از گیرنده ها است . 7- پایه برقی  EM 300 دارای گردگیر محافظ ورود آب و خاک است . 8- قابلیت جابجایی جک برقی از روی پایه وجود دارد .  

چغندرکن طرح سازه سه ردیفه
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

چغندرهای کاشته شده در سه ردیف کشت را از زمین خارج و هدایت آنها به سمت عقب دستگاه توسط واحد انتقال. غلتک قرار گرفته در پشت دیسک ها عملیات ردیف کردن چغندرها را انجام میدهد. نحوه کار غلتک به صورت پیچ ارشمیدس بوده و با هدایت چغندرها به قسمت مرکزی پشت دستگاه، آنها را انباشته می کند. چغندرکن طرح سازه سه ردیفه توانایی کار کردن در زمین های سفت و سنگلاخی و همچنین شرایطی که فرصت آبیاری قبل از برداشت مهیا نیست را دارا می باشند .  

مرزکش آهنگر با پره 26 اینچ با گل تراش
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

مرزکش وسیله ای است برای قطعه بندی و ساختن کرت (Plot) و در کشت غرقابی و یا شبیه به نوع محصول قبل یا بعد از کاشت بکار می روند. مرزکش ها به شکل ماله ای یا دیسکی هستند که از دو بشقاب کود که روبروی یکدیگر قرار گرفته ساخته شده و ضمن حرکت تراکتور از یک طرف خاک به داخل بشقابها وارد شده و از طرف دیگر به سمت وسط ریخته شده و بصورت پشته یا مرز باقی می ماند. با دور و نزدیک کردن دو بشقاب می توان پهنای مرز را تغییر داد.      

تجهیزات و ادوات کشاورزی

تجهیزات و ادوات کشاورزی دستگاه هایی مناسب برای ایجاد یک کشاورزی و باغداری مکانیزه و پیشرفته هستند. استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا در عین حال که زمان کارهای کشاورزی به مقدار زیادی کاهش می یابد، راحتی و بهینه سازی این کار نیز صورت گیرد. برای این منظور تجهیزات و ادوات کشاورزی متنوعی تولید شده است که باغبانان و کشاورزان برای راحتی کار خود از آن ها بهره می برند.

انواع تجهیزات و ادوات کشاورزی
دستگاه هایی که برای یک کشاورزی پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد باید به یک سری تجهیزات مجهز شود تا در بخش ها و زمان های مختلف این کار از آن ها استفاده شود. به عنوان مثال تانکر و تریلی هایی که به ماشین ها متصل می شوند سبب می شود تا انتقال و جابجایی مواد و محصولات راحت تر صورت گیرد.

برخی اوقات برای سم پاشی یا آبیاری از تانکر استفاده می شود و این تانکرها در حجم های مختلفی وجود دارند. همچنین تریلی برای انتقال محصولات و مواد لازم برای کشاورزی مفید واقع می شوند. تجهیزات و ادوات کشاورزی به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در زمین های ناصاف و حتی شیبدار تعادل خود را حفظ کنند و بتوان از آن ها استفاده کرد.

تجهیزاتی مانند گاو آهن جهت شخم زدن، نشاکار برای انتقال گیاه و نهال به بخش عمقی زمین و مرز کش برای کرت بندی زمین جهت کشت هایی مانند شالیزارها و سبزیجات و ... مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات برای کار به ماشین آلاتی مانند تراکتور، کمر شکن و تیلر نیاز دارند تا با اتصال تجهیزات و ادوات کشاورزی به آن ها امکان حرکت کردن و انجام وظایف خود را داشته باشند. این تجهیزات شامل موارد متعددی مانند بذر پاش و کودپاش، چغندرکن و بسیاری ادوات دیگر هستند که بسته به کاربری زمین کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند