× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
الکتروموتور مارلی ایتالیا IE2 18_5 kw1500
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور مارلی برای مواردی مانند : نوارنقاله ها ، همزن ها ، رولینگ ها ، جرثقیل ها ،  تابلوهای گردان ، جهت صنایع فولاد ،  جهت صنایع سیمان ، جهت صنایع نفت و پتروشیمی ، جهت صنایع کاشی و سرامیک و جهت صنایع نیروگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.  طبق استاندارد IEC 60072-1 و در دونوع چدنی و آلومینیومی تولید می شود و شامل مدل های A6C - B6C - B6Q - M6Q می باشد.  الکتروموتور مارلی طبق استاندارد IEC 60072-1 از 0.09 تا 710 کیلووات توان دارد و در دور های 750 , 1000 , 1450 , 3000 دور عرضه می گردد.  الکتروموتور مارلی در این سری توانسته است با بهره گیری از به روز ترین استاندارد های اروپا و آمریکا مصرف انرژی را به کمترین میزان ممکن برساند.   قابلیت اطمینان بالایی داشته و می تواند در سخت ترین شرایط کاری نیز کار کند.  

الکتروموتور موتور مارلی ایتالیا IE2 _90kw_1500
۴۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور موتور مارلی ایتالیا  از دو قسمت تشکیل شده است : استاتور : قسمت ثابت موتور بوده کـه از روی هم قرار گرفتن ورقـه های نازک با ضخامت حدود نیم میلیمتر از جنـس فولاد سیـلیـس دار تشکیل یـک استوانه تو خالی را می دهد. شیار های استاتور محل قرار گیری سیم پیچ است تا با القای الکتریکی و تشکیل میدان مغناطیسی ، روتور را به حرکت در آورد. روتور: قسمت گردنده موتور بوده کـه از ورقه هـای فولادی عـایق ، تشکیل شده است. این قطعه دارای شیارهـایی می باشد کـه در داخل آنها بسته به نوع موتور سیم پیچی شده است و یا از مفتول های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ پر شده است.  اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال  الکتروموتور مارلی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر الکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور مارلی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.   

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
الکتروموتور بشقابی یک اسب خانگی الکتروژن
۷۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور بشقابی یک اسب خانگی الکتروژن رنج وسیعی از ظرفیت های مورد نیاز در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی را پوشش میدهد. پروانه این مدل از الکتروژن از جنس استنلس استیل میباشد . الکتروموتورماشین الکتریکی است که انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید و از این تجهیز به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد. نکته حائز اهمیت در رابطه با  الکتروموتور ها مشخصات روی پلاک است که جهت استفاده بهینه در طراحی و راه اندازی باید به این نکات توجه داشت تا از بروز خسارت به تجهیزات جلوگیری شود.    

الکتروموتور مارلی ایتالیا IE2 160kw_1500
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور مارلی اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال الکتروموتور مارلی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هرالکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور مارلی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.   

الکتروموتور کولری فاز شکسته سه چهارم HP مدل EG
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته سه چهارم HP مدل EG که متناسب با نام دارای قدرت 3/4 اسب میباشد یکی از قدرتمند ترین الکتروموتورهای کولری الکتروژن میباشد که متناسب با قدرت در کولرهای آبی مناسب استفاده میگردد. الکتروموتورهای کولری در دو نوع پایه دار و بدون پایه کارتنی توسط گل الکتریک عرضه میگردند. تمامی الکتروموتورهای الکتروژن نظیر الکتروژن کولری3/4 EG که از وبسایت گل الکتریک پارت خریداری میگردند، دارای 18 ماه گارانتی محصولات نیز میباشند. ولتاژ 220/230 ولتی و سیم مسی استفاده شده از مشخصات فنی مهم الکتروژن کولری3/4 EG میباشند. الکتروموتورهای کولری الکتروژن نیز که مرزی میان محصولات صنعتی و خانگی نیز محصوب میگردد از این قاعده مستثنی نبوده و یکی از بهترین تولیدی های الکتروموتور کولر آبی مختص شرکت الکتروژن میباشد.الکتروموتورهای سری EG مشابه همان الکتروموتورهای نسل قدیم الکتروژن میباشند و دارای سوئیچ گاورنر هستند، علاوه بر این الکتروموتورها دارای سوئیچ Overload نیز بوده و در هر صورتی که الکتروموتور گیرپاچ کند جریان برق قطع میگردد. علاوه بر این الکتروموتورهای سری Eg الکتروژن دارای گرید انرژی E و D بوده و دارای گشتاور راه اندازی بالا میباشند.

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک سوم HP مدل EG
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک سوم HP مدل EG  یکی از الکتروموتورهای کولری نسل قدیم تولید الکتروژن میباشد که متناسب با 1/3 اسب آن برای کولرهای آبی متناسب مناسب است. الکتروموتورکولری الکتروژن 1/3 EG با فرکانس 50/60 هرتز و ولتاژ 220/230 ولت در بازار عرضه شده است. شرکت الکتروژن الکتروموتور کولری الکتروژن 1/3 EG را در حالت پایه دار و معمولی عرضه میکند که در این وبسایت نیز هردوی آنها بنا به درخواست های مخاطبین در توضیحات هنگام خرید محصولات موجود میباشد. یاتاقان استفاده شده در این محصول بلبرینگ و سیم استفاده شده نیز سیم مسی میباشد. الکتروموتور های الکتروژن با شعار الکتروموتورهای صنعتی با بازدهی بالا و طول عمری بسیار بالا شناخته میگردند .همچنین علاوه بر این خدمات پس از فروش بسیار موثر و مناسب الکتروژن از دیگر مزایای اعتماد به این برند تولید کننده الکتروموتور میباشد.

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک دوم HP مدل EG
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک دوم HP مدل EG یکی از محصولات الکتروژن است که جزو الکتروموتور کولری نسل قدیم محسوب میگردد. قدرت اسب این الکتروموتورکولری نیز مشخص کننده ابعاد کولر مورد نیاز میباشد. سرعت 1725-1425 rpm نیز یکی از مشخصات فنی مهم این الکتروموتور کولری میباشد. همچنین توان خروجی 1/2-1/6 بوده و جنس سیم لاکی استفاده شده در این الکتروموتور کولری مسی میباشد.

الکتروموتور کولری موتوژن سه چهارم
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور های صنعتی و کولری یکی از موارد مورد استفاده در صنایع متفاوت و گوناگون هستند. شرکت موتوژن به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده الکتروموتور صنعتی در ایران و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، به خوبی توانسته است تا اعتماد و اطمینان مخاطبین را به خود جلب نماید. الکتروموتور های کولری موتوژن دارای کیفیت بالا و کارکرد بسیار مناسب و با قیمت درب کارخانه می باشند. الکتروموتورکولری موتوژن سه چهارم 3/4 SP یکی از محصولات کولری موتوژن است و علاوه بر دارا بودن خصوصیات کلی تولیدات موتوژن تبریز دارای اندازه فریم 56 سرعت دربار نامی 1425/950 rpm می باشد. به طور کلی الکتروموتور کولری موتوژن تحت نام الکتروموتور EG در بازار عرضه شده است. چنانچه در دنیای اینترنت نیز به دنبال الکتروموتور کولری موتوژن بوده اید با عناوینی همچون الکتروموتور موتوژن کولری ، موتوژن تبریز کولری ، الکتروموتور کولری موتوژن 3/4 و دیگر عناوین از این دست آشنا شده اید. الکتروموتور کولری یکی از حساس ترین صنایع میباشد که به نوعی مرز بین محصولات صنعتی است، چرا که بسیاری از مخاطبین و مصرف کنندگان آن خانواده ها می باشند. الکتروموتورکولری موتوژن سه چهارم 3/4 SP یکی از قدرتمند ترین الکتروموتورهای کولری موجود در بازار می باشد که برای کولر های آبی بزرگ استفاده میگردد. علاوه بر این محصولات کولری موتوژن یکی از قابل رقابت ترین نمونه های تولید داخل هستند که تحت نام موتور کولری موتوژن تبریز عرضه میگردند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

زیر دسته های دینام و الکتروموتور

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل