مواد اولیه صنایع دارویی

در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان مواد اولیه صنایع دارویی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان مواد اولیه صنایع دارویی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

مواد اولیه صنایع دارویی

مواد اولیه صنایع دارویی چیست؟

صنعت داروسازی با 400 میلیارد دلار فروش سالانه یکی از بزرگترین شاخه های صنایع شیمیایی در دنیا به حساب می آید. به همین منظور جای تعجب نیست که صدها ماده شیمیایی و ترکیبات مختلف در فرآیند تولید آن استفاده می شود. بسیاری از مواد اولیه ای که در ترکیبات داروها توسط شرکت های مختلف به کار می روند برای رقابتی ماندن و پیشرو بودن در صنعت دارو و داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد. برای باکیفیت بودن داروهای تولیدی توسط شرکت های داروسازی طیف وسیعی از مواد اولیه صنایع دارویی توسط تولید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد اولیه شامل انواع پودرها و مایعات که از منابع مختلف چون گیاهان، حیوانات و مواد معدنی و ترکیبات شیمیایی گرفته شده است می شود. نوع ماده مورد نیاز برای یک داروی خاص به هدف آن بستگی دارد و بیشتر مواد شیمیایی که بخشی از داروها را تشکیل می دهند از ذخایر نفت و یا گاز طبیعی به دست می آیند. به عنوان مثال مواد فعال مود در مسکن ها شامل مورفین که از دانه های خشخاش، آسپرین که از پوست درخت بید سفید یا استامینوفن که از قطران زغال سنگ گرفته می شود تهیه می شود. تا حد زیادی بیشتر مواد فعال مورد استفاده در داروها از منابع طبیعی به دست می آیند که حدود 75 درصد را گیاهان، درختان و درختچه ها هستند و 25 درصد باقیمانده از سبزیجات به دست می آید. 

 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز