نرم افزارهای نساجی

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه فوتو دیجیتایزر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نرم افزار گلدوزی ویلکام wilcom embroidery

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
نرم افزار طراحی پارچه دابی

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان نرم افزارهای نساجی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان نرم افزارهای نساجی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

نرم افزارهای نساجی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در تمامی علوم و صنایع در صنعت نساجی نیز پیشرفت‌های قابل توجهی روی داده است و از این رو انواع نرم افزارهای نساجی طراحی و تولید شده اند که استفاده از آن‌ها انجام کارها در این صنعت را برای شما راحت‌تر و ساده‌تر ساخته است. این نرم افزارها در بخش‌های مختلف نساجی از جمله بخش حسابداری، نگهبانی، رنگرزی و تکمیل پارچه مورد استفاده قرار گرفته اند.

انواع نرم افزارهای نساجی و تخصصی 

یکی از ابزارهای حرفه‌ای و کارآمد برای مدیریت بخش تولید و فروش در مجموعه‌های تولیدی و فروش پوشاک نرم افزار جامع تخصصی است. یکی از ویژگی‌های قابل توجه این نرم افزار ماژولار بودن آن است. این نرم افزار برای فروشگاه‌های تولیدی که دارای یک شعبه یا چندین شعبه هستند راهکارهای یکپارچه و همیشگی ارائه می‌دهد. این نرم افزار به طور کلی دارای بخش‌های فروش، انبار، مالی، خزانه داری، حقوق و دستمزد، هوش تجاری و باشگاه مشتریان است به همین دلیل قادر به رفع نیازهای یک مجموعه به نرم افزار است. این نوع نرم افزارها که به عنوان یکی از نرم افزارهای نساجی محبوب شناخته شده است برای پوشاک به صورت اختصاصی کدینگ کالاها را فراهم می کند. از دیگر کارآیی‌های این نرم افزار می‌توان به ارائه گزارشات تخصصی، پنل فروش تخصصی پوشاک و قیمت گذاری به صورت لیستی اشاره کرد. نرم افزار طراحی الگو و برش، نرم افزار طراحی پارچه و نرم افزار گلدوزی از مهمترین نرم افزارهای این صنعت هستند در کارگاه‌های کوچک و کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

خرید و قیمت نرم افزارهای نساجی در ویترین نت 

انواع گوناگونی از نرم افزارهای نساجی در بازار موجود است. قیمت خرید این محصولات بسته به ویژگی‌ها و عملکردهایی که دارند متفاوت است. برخی از این بسته‌های نرم افزاری برای انواع خاصی از تولیدات نساجی طراحی شده اند. خرید این دست نرم افزاها نیاز به شناخت تامین کنندگان معتبر و قابل اعتماد دارد ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین و قابل اعتمادترین تامین کنندگان و تولید کنندگان توانسته است بهترین خدمات در زمینه خرید نرم افزارهای نساجی را در اختیار خریداران خود قرار دهد. شما از طریق ویترین نت می توانید لیست قیمت انواع نرم افزارهای نساجی را دریافت کنید. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم می کند تا از طریق آن بتوانید استعلام قیمت نرم افزارهای نساجی را از تامین کنندگان مختلف دریافت کنید و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. 

 

 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز