فیلتر و دسته بندی‌ها

زیر دسته های نرم افزار های نساجی

قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
آشنایی با نرم افزارهای نساجی و کاربردهای آنآشنایی با نرم افزارهای نساجی و کاربردهای آن

زندگی در عصر تکنولوژی، سبب سهولت در انجام بسیاری از فعالیت های دستی و ذهنی انسان شده است. در تمام زمینه ها بشر به دنبال ساخت نرم...

ادامه مطلب  
نرم افزار های نساجی

آشنایی با انواع نرم افزارهای نساجی
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در تمامی علوم و صنایع در صنعت نساجی نیز پیشرفت های قابل توجهی روی داده است و از این رو انواع نرم افزارهای نساجی طراحی و تولید شده اند که استفاده از آن ها انجام کارها در این صنعت را برای شما راحت تر و ساده تر ساخته است. این نرم افزارها در بخش های مختلف نساجی از جمله بخش حسابداری، نگهبانی، رنگرزی و تکمیل پارچه مورد استفاده قرار گرفته اند.


نرم افزارهای نساجی و تخصصی 
یکی از ابزارهای حرفه ای و کارآمد برای مدیریت بخش تولید و فروش در مجموعه های تولیدی و فروش پوشاک نرم افزار جامع تخصصی می باشد. یکی از ویژگی های قابل توجه این نرم افزار ماژولار بودن آن می باشد. این نرم افزار برای فروشگاه های تولیدی که دارای یک شعبه یا چندین شعبه هستند راهکارهای یکپارچه و همیشگی ارائه می دهد. این نرم افزار به طور کلی دارای بخش های فروش، انبار، مالی، خزانه داری، حقوق و دستمزد، هوش تجاری و باشگاه مشتریان می باشد به همین دلیل قادر به رفع نیازهای یک مجموعه به نرم افزار می باشد. این نوع نرم افزارها که به عنوان یکی از نرم افزارهای نساجی محبوب شناخته شده است برای پوشاک به صورت اختصاصی کدینگ کالاها را فراهم می کند. از دیگر کارآیی های این نرم افزار می توان به ارائه گزارشات تخصصی، پنل فروش تخصصی پوشاک و قیمت گذاری به صورت لیستی اشاره کرد.


نرم افزار انبارداری ویژه صنعت نساجی
یکی دیگر از نرم افزارهای نساجی که کاربرد قابل توجهی دارد نرم افزار انبارداری می باشد. این نرم افزار جهت انبارداری مواد اولیه، قطعات یدکی و محصولات نساجی کاربرد دارد. همچنین این نرم افزار با سامانه های تولید، توزین، کنترل کیفیت، تعمیر و نگاه داری ماشین آلات ارتباط دارد. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به مدیریت گردش کالا، گزارش موجودی، صدور انواع چک لیست خروجی مناسب با کالاهای نساجی، مدیریت سطوح دسترسی کاربران، ثبت مکان و تصویر کالا در انبار و امکان ارتباط با انواع بارکدخوان ها اشاره کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .