× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه فوتو دیجیتایزر
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فتودیجیتایزر جمینی (Gemini) با استفاده از نرم‌افزار مخصوص و اتصال به دوربین عکاسی این امکان را به کاربر می‌دهد تا با تصویر برداری از مجموعه الگوها، آنها را به کامپیوتر ارسال نموده و پس از طی فرآیندی نرم‌افزاری، به فایل قابل ویرایش توسط نرم افزار تبدیل نماید. همچنین می‌توانید با توجه به محیط کاری خود و استفاده بهینه از فضا، سیستم فتو‌دیجیتایزر از قبیل دوربین و میز‌عکاسی را به گونه‌های مختلف نصب نمایید.  

نرم افزار طراحی الگو، سایزبندی و چیدمان جمینی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نرم‌افزار طراحى الگو و سایزبندى جمینی (Gemini)، محصولى جامع به‌ منظور طراحى دقیق، سریع و بدون خطاى الگو مطابق با خواست تولیدکنندگان پوشاک مى‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار، طراحان لباس و الگو مى‌توانند مطابق با متد دلخواه خود و بدون محدودیت، الگوى موردنظر را طراحى نموده، سپس با استفاده از جداول استاندارد سایز موجود در آرشیو نرم‌افزار یا با بهره‌گیرى از جداول مورد تأیید خود که به نرم‌افزار افزوده مى‌شود، الگو را سایزبندى نمایند. ره‌ گیرى از رابط کاربرى فارسى و انگلیسى، ابزارهاى توابع پیشرفته طراحى الگو نظیر ابزار ایجاد ساسون، انتقال ساسون، پلیسه به روش‌هاى مختلف، توابع ایجاد حق درز لباس، ایجاد چرت، اوازمان و غیره این امکان را براى طراحان فراهم مى‌سازد تا به سادگى و دورى از خطاهاى متداول طراحى الگو، طراحى نمایند. همچنین امکان ایجاد منحنى‌هاى کامل و یکنواخت با استفاده از تابع منحنى BEZIER در طراحى منحنى‌هاى الگو امکان کنترل و ترسیم بهترین منحنى را فراهم مى‌سازد. از مهم‌ ترین ویژگى‌هاى این محصول نرم‌افزارى، مى‌توان به رابط کاربرى فارسى، قابلیت ارتباط با سایر محصولات نرم‌افزارى معتبر دنیا و همچنین دستگاه‌هاى سخت‌افزارى پیشرفته پوشاک نظیر دیجیتایزر، پلاتر و دستگاه برش خودکار اشاره نمود. همچنین در صورتى‌ که الگو داراى سایزبندى باشد، تمام سایزها به‌ صورت مستقیم از طریق دیجیتایزر وارد سیستم نرم‌ افزارى مى‌گردند. نرم‌افزار برنامه‌ریزى برش جمینی (Gemini)، این امکان را به دست مى‌دهد که با توجه به محدودیت طول میز برش و تنوع پارچه‌ها، براى تولید یک محصول در تیتراژ بالا، چند چیدمان متفاوت را براى برش روى طاقه‌هاى متفاوت ارائه داد. این برنامه‌ریزى به شکلى خواهد بود که عمل پهن کردن طاقه را به حداقل ممکن برساند و در انتهاى کار هیچ قطعه الگویى باقى نماند، ضمن اینکه مصرف پارچه را نیز به حداقل مى‌رساند. همچنین امکان ارائه گزارش‌هاى جامع و کامل توسط این نرم‌افزار سبب مى‌گردد که علاوه بر محاسبه مصرف پارچه و میزان ضایعات، امکان برنامه‌ریزى براى قیمت‌گذارى و محاسبات بعدى براى تنرم‌افزار چیدمان خودکار الگوی جمینی (Gemini)، با استفاده از الگوریتم‌هاى پیشرفته، بهترین چیدمان ممکن را براى مجموعه الگوهاى شما پیشنهاد مى‌دهد. با استفاده از این نرم‌افزار، در کمترین زمان مى‌توانید الگوهاى جدید خود را با توجه به پارامترهاى موردنظر خود به‌صورتى چیدمان نمایید که دورریز پارچه حداقل گردد. در نتیجه با کاهش دورریز، راندمان تولید شما افزایش و هزینه‌هاى تولید کاهش مى‌یابد. در این نرم‌افزار مى‌توانید چندین مجموعه الگو را به‌صورت خودکار و با دقت بالا چیدمان نمایید. امکان برقرارى ارتباط با پلاتر و همچنین دستگاه برش خودکار از قابلیت‌هاى مهم این نرم‌افزار است. چنانچه مایل به برش دستى هستید، مى‌توانید چیدمان انجام‌شده را برروى پلاتر با انداز‌ه‌هاى واقعى و ابعاد تولید، پلات نمایید. همچنین قادر خواهید بود چیدمان صورت‌پذیرفته را به دستگاه برش خودکار با تعیین توالى برش ارسال نموده و برش بزنید. نرم‌افزار چیدمان الگوى Gemini مى‌تواند از سایر نرم‌افزارهاى طراحى نیز فایل الگو را به‌عنوان فایل ورودى براى چیدمان دریافت نماید. علاوه بر قدرت چیدمان بالاى نرم‌افزار، پذیرش شروط مختلف در هنگام چینش الگو نظیر رعایت راه و بیراه پارچه، عدم چینش درصورت وجود عیب در پارچه، چینش فقط قطعات انتخاب‌شده و ... از دیگر مزایاى مهم این محصول نرم‌افزارى است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نرم افزار گلدوزی ویلکام wilcom embroidery
۱۵۰,۰۰۰-۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نرم افزار گلدوزی ویلکام نسخه فارسی شده wilcom 2013 e2 توسط شرکت جامه آرایان ارائه میشود. آموزش نرم افزار گلدوزی ویلکام بصورت حضوری و جلسه ای انجام میگیرد. این نرم افزارشامل آموزش گلدوزی لباس محلی بندری و بلوچی است. نصب نرم افزار بسیار آسان و راحت می باشد. سیستم مجهز به قفل نرم افزاری دائمی می باشد.  ویدیوهای آموزشی در نرم افزار گلدوزی ویلکام wilcom embroidery به زبان فارسی بصورت کامل و کلیدی می باشد. نرم افزار به همراه پشتیبانی در نصب و در یادگیری ارائه می گردد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
نرم افزار های نساجی

آشنایی با انواع نرم افزارهای نساجی
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در تمامی علوم و صنایع در صنعت نساجی نیز پیشرفت های قابل توجهی روی داده است و از این رو انواع نرم افزارهای نساجی طراحی و تولید شده اند که استفاده از آن ها انجام کارها در این صنعت را برای شما راحت تر و ساده تر ساخته است. این نرم افزارها در بخش های مختلف نساجی از جمله بخش حسابداری، نگهبانی، رنگرزی و تکمیل پارچه مورد استفاده قرار گرفته اند.


نرم افزارهای نساجی و تخصصی 
یکی از ابزارهای حرفه ای و کارآمد برای مدیریت بخش تولید و فروش در مجموعه های تولیدی و فروش پوشاک نرم افزار جامع تخصصی می باشد. یکی از ویژگی های قابل توجه این نرم افزار ماژولار بودن آن می باشد. این نرم افزار برای فروشگاه های تولیدی که دارای یک شعبه یا چندین شعبه هستند راهکارهای یکپارچه و همیشگی ارائه می دهد. این نرم افزار به طور کلی دارای بخش های فروش، انبار، مالی، خزانه داری، حقوق و دستمزد، هوش تجاری و باشگاه مشتریان می باشد به همین دلیل قادر به رفع نیازهای یک مجموعه به نرم افزار می باشد. این نوع نرم افزارها که به عنوان یکی از نرم افزارهای نساجی محبوب شناخته شده است برای پوشاک به صورت اختصاصی کدینگ کالاها را فراهم می کند. از دیگر کارآیی های این نرم افزار می توان به ارائه گزارشات تخصصی، پنل فروش تخصصی پوشاک و قیمت گذاری به صورت لیستی اشاره کرد.


نرم افزار انبارداری ویژه صنعت نساجی
یکی دیگر از نرم افزارهای نساجی که کاربرد قابل توجهی دارد نرم افزار انبارداری می باشد. این نرم افزار جهت انبارداری مواد اولیه، قطعات یدکی و محصولات نساجی کاربرد دارد. همچنین این نرم افزار با سامانه های تولید، توزین، کنترل کیفیت، تعمیر و نگاه داری ماشین آلات ارتباط دارد. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به مدیریت گردش کالا، گزارش موجودی، صدور انواع چک لیست خروجی مناسب با کالاهای نساجی، مدیریت سطوح دسترسی کاربران، ثبت مکان و تصویر کالا در انبار و امکان ارتباط با انواع بارکدخوان ها اشاره کرد.

زیر دسته های نرم افزار های نساجی

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل