ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری و نورد

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

میکسر مداوم ماسه 3 تن بر ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

شیک اوت با ظرفیت تخلیه 3 تن ماسه در ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
خط احیای ماسه CO2 به روش ترمومکانیکی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری و نورد ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری و نورد می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه شیک اوت با ظرفیت تخلیه 3 تن ماسه در ساعت برای این کار گزینه ی مناسبی است

این دستگاه ریخته گری صنعتی در ابعاد و مدلهای مختلف تولید و در بازار عرضه می گردد. بنابراین، قیمت این دستگاه به برند سازه و ابعاد و مدلهای دستگاه بستگی دارد.

عواملی از قبیل برند تولید کننده دستگاه، ابعاد دستگاه، جنس قطعات به کار رفته برای تولید دستگاه روی قیمت این دستگاه تاثیرگذار می باشند

ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری و نورد

 به منظور ریخته گری از ماشین آلات و دستگاه ریخته گری پیشرفته استفاده می شود. برخی از انواع ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری شامل خط احیای ماسه CO2 به روش ترمومکانیکی، وره شمش ریزی تیلت دار آلومینیوم با ‏Pigmachine 2‎‏ تن در روز، شیک اوت با ظرفیت تخلیه 3 تن ماسه در ساعت، میکسر مداوم ماسه 3 تن بر ساعت می باشد.

انواع دستگاه های قابل استفاده در صنعت ریخته گری

انواع تجهیزات مورد استفاده در ریخته گری شامل دستگاه خط احیای ماسه CO2 به روش ترمومکانیکی، کوره شمش ریزی تیلت دار آلومینیوم، شیک اوت با ظرفیت تخلیه 3 تن ماسه در ساعت، دستگاه ریخته گری میکسر مداوم ماسه 3 تن بر ساعت می باشد.

قیمت دستگاه های صنعت ریخته گری

هر یک از دستگاه های استفاده شده در این صنعت با توجه به مواردی همچون برند تولید کننده دستگاه، ابعاد دستگاه، جنس قطعات به کار رفته برای تولید دستگاه در بازه قیمتی متفاوتی قرار می گیرند .
مشخصه های دستگاه ریخته گری خط احیای ماسه CO2 به روش ترمومکانیکی

این دستگاه طراحی ویژه ای دارد. از آنجایی که یک بار مصرف بودن ماسه در پروسه تولید یکی از مشکلات ریخته گران است که باعث افزایش قیمت می شود. بنابراین، استفاده از دستگاه خط احیاء ماسه CO2 تمام ماسه برگشتی را قابل استفاده کرده و در نتیجه هزینه های تولیدی را نیز کاهش می دهد. از ویژگی های کلی این دستگاه می توان به مجهز بودن به سیستم بگ فیلتر، کاهش میزان خاک تولید شده، دارای سوخت مصرف گاز طبیعی، افزایش راندمان انرژی اشاره کرد.

مشخصات کوره ی شمش ریزی تیلت دار آلومینیوم

این کوره ذوب دارای قابلیت حرارت دادن فلزات تا دمای بیشتر از 900 درجه سانتیگراد می باشد. این کوره بیشتر برای فلز آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد، اما قابل استفاده برای سایر فلزات نیز می باشد. از این دستگاه به منظور ذوب ضایعاتی استفاده می شود که برنج، مس و آهن کمتری دارند. برخی از ویژگی های این دستگاه شامل مجهز بودن به سیستم Tilt برای دوران کوره جهت تخلیه، مجهز به شاسی با استحکام بالا، مجهز به PLC و HMI و مجهز به 22 قالب چدنی می باشد. حداکثر دمای این کوره نیز 850 درجه سانتی گراد است. دمای کوره نیز به وسیله کنترلر قابل کنترل و برنامه ریزی می باشد.

مشخصات شیک اوت با ظرفیت تخلیه 3 تن ماسه در ساعت

شیک اوت دستگاهی پرکاربرد در صنعت ریخته گری است. این دستگاه از طریق نیروی ارتعاشی که دارد قادر به جداسازی قطعات ریخته گری شده از قالب می باشد. همچنین، این دستگاه، ماسه ریخته گری را نیز انجام می دهد. این دستگاه صنعتی در ارتفاع 1500 میلی متر، طول 2000 و عرض 2000 تولید می شود. وزن دستگاه نیز 2500 کیلوگرم و دارای موتور ویبراتوری 4 کیلووات می باشد.

مشخصات دستگاه ریخته گری میکسر مداوم ماسه 3 تن بر ساعت

استفاده از این دستگاه در ریخته گری کاربرد زیادی دارد و باعث قالب گیری بدون نقص در صنعت ریخته گری می شود. قابلیت کار با این دستگاه ریخته گری خیلی ساده و راحت است. این دستگاه صنعتی مجهز به پمپ آب و مخزن آب جهت شستشو، مجهز به تابلو برق قدرت و کلید های روشن خاموش در محل اپراتور و مجهز به پره های آلیاژی ضد سایش می باشد. این دستگاه کاربردی در طول بازو 250 سانتی متر و ارتفاع 200 سانتی متر تولید می شود. توان الکتریکی دستگاه میکسر نیز 4 کیلو وات می باشد.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز