× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
موتور برق اینهل مدل STE 800-1
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

به مجموعه متشکل از یک ژنراتور و موتور که نیروی مکانیکی موتور توسط ژنراتور و با استفاده از گشتاور به نیروی الکتریکی خروجی تبدیل می‌شود، موتور برق می‌گویند. این دستگاه به نام‌های دگیری مانند موتور ژنراتور، ژنراتور بنزینی، ژنراتور برق، ژنراتور دیزلی و ... هم شناخته می‌شود ولی مرسوم ترین و صحیح ترین نام موتور برق است. موتور برق‌های کوچک از 800 تا 6.5 کیلو وات متغیر هستند؛ مولد‌های برق بزرگتر معمولا با موتور‌های دیزلی کار می‌کنند که به آن‌ها دیزل ژنراتور گفته می‌شود.

موتور برق
۳,۰۰۰,۰۰۰-۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های موتور برق : موتور برق لانسین مدل LC9000 دوگانه سوز میباشد (بنزین / گاز شهری) برند لانسین جزو با کیفیت ترین محصولات ساخت چین میباشد .  موتورهای این دستگاه چهارزمانه و هواخنک میباشد این مدل تنها مدل موتور برق ۲ گانه سوز در ایران میباشد که استانداردهای اروپایی را اخذ کرده و تمام تست های مرتبط را گذرانده است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
موتور برق گازوئیلی 3 کیلو وات کیپور هندلی
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور برق 3 کیلووات کیپور هندلی گازوئیلی تکفاز و کم صدا است. موتور برق گازوئیلی 3 کیلو وات کیپور هندلی  کم دود است و همجچنن دارای دو پریز بر روی دستگاه چرخدار می باشد. برند کیپور یک برند کانادایی است که محصولات متنوع صنعتی تولید می نماید و کارخانه های مختلفی در سطح جهان دارد این مدل از موتور برق ها در کشور چین تولید می گردند.

موتور برق گازوئیلی 2 کیلو وات کیپور هندلی
۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور برق 2 کیلووات کیپور هندلی بنزینی تکفاز کم صدا و کم دود است . موتور برق گازوئیلی 2 کیلو وات کیپور هندلی دارای دو پریز بر روی دستگاه و همچنین دارای باک 20 لیتری چرخدارمی باشد. برند کیپور یک برند کانادایی است که محصولات متنوع صنعتی تولید می نماید و کارخانه های مختلفی در سطح جهان دارد این مدل از موتور برق ها در کشور چین تولید می گردند.

موتور برق بنزینی 2 کیلو وات کیپور استارتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد موتور برق 2 کیلو وات کیپور : موتور برق بنزینی 2 کیلو وات کیپور استارتی برای روشن کردن کولر و لامپ کاربرد دارد. ویژگیهای موتور برق بنزینی 2 کیلو وات کیپور استارتی : هندلی بنزینی تکفاز کم صدا و کم دود دارای دو پریز بر روی دستگاه دارای باک 20 لیتری چرخدار برند کیپور یک برند کانادایی است که محصولات متنوع صنعتی تولید می نماید و کارخانه های مختلفی در سطح جهان دارد این مدل از موتور برق ها در کشور چین تولید می گردند.

موتور برق بنزینی 2 کیلو وات کیپور هندلی
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد موتور برق 2 کیلو وات کیپور : موتور برق بنزینی 2 کیلو وات کیپور استارتی برای روشن کردن کولر و لامپ کاربرد دارد. ویژگیهای موتور برق بنزینی 2 کیلو وات کیپور هندلی : هندلی بنزینی تکفاز کم صدا و کم دود دارای دو پریز بر روی دستگاه دارای باک 20 لیتری چرخدار برند کیپور یک برند کانادایی است که محصولات متنوع صنعتی تولید می نماید و کارخانه های مختلفی در سطح جهان دارد این مدل از موتور برق ها در کشور چین تولید می گردند.

انکودر افزایشی
۱,۴۵۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

انکودر افزایشی از پالس های 50 تا 5000 و خروجی A ,B با آی پی 55 موجود است. کاربرد انکودر افزایشی : روتاری انکودرها در صنعت کاربردهای فراوانی دارند و در انواع مختلف ساخته میشوند. در کارخانه های کاشی و سرامیک، کارخانه های فرآوری سنگ و....... از روتاری انکودرها استفاده می شود. کارخانه selet ایتالیا به صورت تخصصی انواع انکودر افزایشی و قدر مطلق را در فرکانس های مختلف کاری تولید میکند .  

تابلو برق بچینگ با سیستم PLC
۱,۰۰۰,۰۰۰-۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مزایای استفاده از دستگاه تابلو برق بچینگ با سیستم PLC: تابلو برق بچینگ دارای حالت کاری اتوماتیک و دستی می باشد. تابلو برق بچینگ قابلیت برنامه ریزی برای ده برنامه را دارد. تابلو برق بچینگ قابلیت تنظیم زمانهای دریچه ها را دارد. این دستگاه کابلیراسیون آسان دارد. قابلیت اندازه گیری دقیق وزن بر حسب کیلو گرم را دارا می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تابلو برق کنتوری
۲۵۰,۰۰۰-۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تابلو برق کنتوری تک واحدی معمولی و تابلو برق ضد سرقت دارای تاییدیه ابعاد و اندازه طبق دستور العمل شرکتهای توزیع نیروی برق ایران است. این تابلوبرق به دو صورت ضد آب و بارانی دار هم قابل تولید است.

الکتروموتور کولری فاز شکسته سه چهارم HP مدل EG
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته سه چهارم HP مدل EG که متناسب با نام دارای قدرت 3/4 اسب میباشد یکی از قدرتمند ترین الکتروموتورهای کولری الکتروژن میباشد که متناسب با قدرت در کولرهای آبی مناسب استفاده میگردد. الکتروموتورهای کولری در دو نوع پایه دار و بدون پایه کارتنی توسط گل الکتریک عرضه میگردند. تمامی الکتروموتورهای الکتروژن نظیر الکتروژن کولری3/4 EG که از وبسایت گل الکتریک پارت خریداری میگردند، دارای 18 ماه گارانتی محصولات نیز میباشند. ولتاژ 220/230 ولتی و سیم مسی استفاده شده از مشخصات فنی مهم الکتروژن کولری3/4 EG میباشند. الکتروموتورهای کولری الکتروژن نیز که مرزی میان محصولات صنعتی و خانگی نیز محصوب میگردد از این قاعده مستثنی نبوده و یکی از بهترین تولیدی های الکتروموتور کولر آبی مختص شرکت الکتروژن میباشد.الکتروموتورهای سری EG مشابه همان الکتروموتورهای نسل قدیم الکتروژن میباشند و دارای سوئیچ گاورنر هستند، علاوه بر این الکتروموتورها دارای سوئیچ Overload نیز بوده و در هر صورتی که الکتروموتور گیرپاچ کند جریان برق قطع میگردد. علاوه بر این الکتروموتورهای سری Eg الکتروژن دارای گرید انرژی E و D بوده و دارای گشتاور راه اندازی بالا میباشند.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنایع برق و الکترونیک

صنایع برق و الکترونیک دارای تجهیزات با تنوع بالایی هست ، بنابراین به نظر میرسد پیدا کردن ماشین آلات و تجهیزات مناسب کار بسیار سختی برای خریداران می باشد .برای بررسی و مقایسه محصولات در این صنعت میتوانید از این دسته بندی استفاده کنید اطلاعات دقیق از محصولات باعث میشود شما بتوانید با بهترین تامین کنندگان این حوزه ارتباط برقرار کنید از طریق اطلاعات تماس با آنها ارتباط برقرار کنید همچنین از طریق سایت درخواست استعلام قیمت ارسال نمایید .

شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44168445-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل