× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • ارزان‌ترین
 • گران‌ترین
آسیاب چکشی
۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسیاب چکشی دارای قابلیت هایی مانند موارد زیر است:  - آسیاب چکشی با دو سرعت متفاوت تولید میشود. - چکش دستگاه با استحکام و توان تولید تهیه شده از آلیاژ ضد سایش و فرسودگی می باشد. - آسیاب اپتی میل با موتور 1490 دور در دقیقه با ظرفیت تولید مختلف عرضه میشود. - آسیاب مولتی پل با موتور 3600 دور در دقیقه با ظرفیت تولید مختلف طراحی میشود. توجه شود قیمت به دلار می باشد.

ماشین ترکیبی کودریز مالچر
۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین ترکیبی کودریز مالچر گروه صنعتی تیدا، ماشین چند منظوره جهت کود پاشی و نوار آبیاری و نایلون کشی برای کشت صیفی جات است. این دستگاه با ایجاد شیار بر روی زمین و سپس کودریزی و نیز کشیدن نایلون و همچنین قرار دادن نوار آبیاری در صیفی کاری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بنا به درخواست کشاورزان ارجمند آپشن های این دستگاه نصب خواهد شد. متمرکز شدن چندین عملیات کشاورزی در قالب یک دستگاه و فقط یک بار عبور تراکتور در زمین کمک بزرگی به صرفه جویی قابل توجه در زمان انجام کار، سوخت و هزینه ها کرده و بهترین صرفه اقتصادی را برای کشاورز به ارمغان خواهد داشت. تردد بالای تراکتور در زمین به مرور سبب ایجاد لایه سخت در عمق خاک شده و مشکلاتی برای از بین بردن این لایه وجود خواهد داشت. بنابراین کاهش تردد یکی از عوامل عدم ایجاد این لایه می باشد. ماشین ترکیبی کودریز مالچر تیدا با یک بار عبور در زمین شیارکشی، کود ریزی، قرار دادن نوار آبیاری، پهن کردن نایلون، خاک پوششی روی نایلون و پانچ کردن را انجام خواهد داد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مالچر نایلون نوارتیپ کش
۶,۵۰۰,۰۰۰-۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های مالچر نایلون نوارتیپ کش : دستگاه مالچر چند کاره عمل ایجاد جوی کودریزی،پوشاندن کود و کشیدن نایلون ، نوار تیپ و در نهایت پانچ پلاستیک را انجام میدهد. دستگاه به صورت سوار شونده بوده و با انواع تراکتور چهار و شش سیلندر قابلیت کاربری را دارد. مالچر نایلون نوارتیپ کش دارای مخزن کود دامی و شیمیایی مجزا با دریچه های قابل تنظیم می باشد. حجم مخزن کود دامی 800 کیلوگرم و کود شیمیایی 120 کیلو گرم است.

علوفه کوب تراکتوری
۷,۵۰۰,۰۰۰-۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

علوفه کوب تراکتوری جهت خرد کردن علوفه خشک به کار میرود . از جمله مزیت علوفه کوب تراکتوری می توان به موارد زیر اشاره کرد : 1- سهولت تعویض قطعات تحت سایش 2- تنظیم میزان علوفه خرد شده بدون نیاز به تعویض سرنت که این عمل به صورت ریگلاژی انجام می گیرد. 3- قابلیت برقی نمودن دستگاه توسط الکترو موتور 

علوفه کوب برقی
۵,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

علوفه کوب برقی جهت خرد کردن علوفه خشک می باشد. از جمله مزیت این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد : 1- سهولت تعویض قطعات تحت سایش 2- تنظیم میزان علوفه خرد شده بدون نیاز به تعویض سرنت ( به صورت ریگلاژی )  

دستگاه آسیاب تراکتوری
۶,۰۰۰,۰۰۰-۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از دستگاه آسیاب تراکتوری جهت خرد کردن دانه ای گیاهی مخصوص دام و طیور استفاده میشود. از جمله مزیت های این دستگاه :  - حجم کم  - نصب راحت به تراکتور  - دارای مخزن 250 کیلوگرمی  - سهولت تعویض سرند و استهلاک کم  - دارای سیستم ضد کوبنده و ضد کوبنده چکشی - دارای پره های ضد سایش  - راندمان بیش از 2/5 تن در ساعت  آسیاب های تراکتوری در دو مدل با بالابر و بدون بالابر ساخته میشود. دستگاه آسیاب تراکتوری دارای ثبت اختراع می باشد. دستگاه دارای تایید گزارش آزمون جهاد کشاورزی می باشد.  

رديفکار پنوماتيک دوقلو
۴۶,۶۴۱,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اين رديفکار که ابتکاری منحصر به فرد از شرکت تراشکده می‌باشد قادر است تا کاشت دو رديف بذر را به صورت زيگزاگ روی يک پشته انجام دهد. مزايای استفاده از اين رديفکار عبارتند از: افزايش توليد محصول نسبت به رديفکار معمولی به ميزان 30% به بالا حداکثر صرفه‌جويی در مصرف آب مناسب اراضی شور فاصله عرضی بين بذرها روی پشته ثابت و 20 سانتيمتر است ولی فاصله طولی بين بذرها قابل تنظيم می‌باشد.

رديفکار پنوماتيک با کودکار ريزدانه کار
۴۶,۰۹۶,۱۰۰-۴۹,۴۱۵,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اين ماشين کاشت بذر و کودکاری را بصورت همزمان انجام می‌دهد. اين رديفکار برای کاشت محصولاتی مانند چغندرقند و گوجه‌فرنگی به کار می‌روند. اين رديفکارها در انواع 4، 6 و 8 رديفه منطبق با درخواست خريداران موجود می‌باشند. فاصله بين خطوط کشت در اين ماشين قابل تنظيم است. حداقل فاصله بين خطوط کشت 30 و حداکثر 75 سانتيمتر می‌باشد. تنظيم فاصله بذرها روی خطوط کشت بوسيله گيربکس مرکزی انجام می‌شود. مقدار ريزش کود بوسيله موزع شياردار مينی‌ماکس تنظيم می‌گردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کولتيواتور کودريز زمين گرد
۱۶,۸۵۶,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اين ماشين برای انجام همزمان عمليات کودکاری، احيای جوی‌ها، مبارزه با علفهای هرز موجود در جوی‌ها و سله‌شکنی مزارع ذرت، سويا، آفتابگردان، حبوبات و ساير محصولات رديفی به کار می‌روند. فاصله رديف‌ها در اين ماشين قابل تنظيم بوده و در اندازه‌های 4 و 6 رديفه موجود است. سيستم محرک موزع کود در اين ماشين از طريق يک چرخ زمين‌گرد به کار می‌افتد و از اينرو مقدار ريزش بذر متناسب با سرعت پيشروی تنظيم می‌گردد.

کراشر و چیپر پودر کن سری WCHS pluse (خاک اره ساز)
۵۹,۰۰۰,۰۰۰-۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کراشر و چیپر پودر کن سری پلاس دستگاه کراشر پلاس یا چیپر پودر کن برای تولید خاک اره از انواع ضایعات باغی از جمله سر شاخه و ضایعات نجاری و ... مورد استفاده قرار میگیرد . با توجه به نوع سیستم تغذیه قدرتمند و تمام هیدرولیک دستگاه، بدون نیاز به نیروی کار اضافی قادر به تغذیه دستگاه است. از جمله فواید این سیستم تغذیه به ورود سریع ضایعات و سرعت بالای خوراک دهی و استهلاک پایین تیغه ها اشاره نمود. این دستگاه با استفاده از تیغه هایی از جنس فولاد H33 هر نوع چوبی ازجمله مرکبات و نخل و بادام و پسته و.. را به راحتی خرد کرده و با استفاده از تیغه های رنده ای و چکش های انگشتی که به صورت خطی چیده شده اند تبدیل به خاک اره و پودر چوب تبدیل میکند. کراشر مدل پلاس نیروی محرک خود را از یک موتور 50 اسب موتوژن که به صورت کوپل مستقیم میباشد دریافت کرده که با توجه به کوپل مستقیم بودن موتور، دستگاه با حداکثر توان شروع به کار میکند. ویژگی های کراشر و چیپر پودر کن سری WCHS pluse : ورودی مجزا برای تغذیه از طریق تنه تا سایز 18 سانتی متر و چیپس چوب تیغه های دولبه فیدر تمام اتوماتیک سیستم سانتریفیوژ هوشمند شیر برقی برای تنظیم خروجی توانایی تولید خاک اره و چیپس چوب و تراشه در 10 سایز مختلف قدرت و انعطاف تیغه ها در خرد کردن انواع چوب های خیس و خشک

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
ماشین آلات کشاورزی

آشنایی باماشین آلات کشاورزی

با افزایش مطالعات در حوزه دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کشاورزی و باغبانی و ورود تکنولوژی و فناوری‌های جدید به این حوزه دیگر کشاورزی از حالت سنتی خارج شده و به صورت مدرن انجام می‌شود. تکنولوژی‌های جدیدی مانند ماشین آلات کشاورزی این امکان را برای کشاورزان فراهم کرده است که بتوانند فرایندهای مختلف کشاورزی را با هزینه و زمان کمتری انجام داده و میزان بهره‌وری را بالاتر ببرند. این روند تا آن جایی پیش رفته است که دیگر بدون ماشین آلات مخصوص، کشاورزی قابل انجام نبوده و یا صرفه اقتصادی برای کشاورز نخواهد داشت.

در دنیای امروزی یک کشاورز علاوه بر دانش لازم برای کشاورزی باید با انواع مختلف ماشین آلات کشاورزی نیز آشنا بوده و اطلاعات کافی در مورد آن‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها داشته باشد چرا که کشاورزان مجبور خواهند بود که در فرآیندهای مختلف کار خود با این نوع دستگاه‌ها دست و پنجه نرم کرده و از آن‌ها استفاده کنند. در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری را در مورد ماشین آلات مخصوص کشاورزی برای شما بیان کنیم.

ماشین آلات کشاورزی چیست؟

به تمامی ماشین‌ها و دستگاه‌هایی که به کشاورزان در انجام کارهای مختلف کشاورزی کمک می‌کنند، ماشین‌آلات کشاورزی می‌گویند. این نوع دستگاه‌ها از زمان قبل از کاشت تا برداشت و آماده سازی زمین برای محصول بعدی همراه کشاورزان خواهند بود.

مزایای استفاده از ماشین آلات کشاورزی:

دلایل محکمی برای ساخت این نوع ماشین آلات برای کمک به کشاورزان وجود دارد. از مزیت‌های استفاده از ماشین آلات مخصوص کشاورزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش زمان انجام فرایندهای مختلف کشاورزی
 • کاهش نیاز به نیروی انسانی برای انجام کارهای مختلف
 • کاهش هزینه‌ها
 • افزایش بهره‌وری
 • انجام دقیق‌تر و بهتر کارهای مربوط به کشاورزی
 • آسان‌تر شدن کارها
 • و….

اینها فقط بخشی از مزایای استفاده از این نوع ماشین آلات هستند. با نگاهی کوتاه به این فواید می‌توان پی برد که استفاده از دستگاه‌ها و ماشین‌های مربوط به کشاورزی کاملا برای کشاورزان ضروری است.

هر کشاورزی باید بر اساس محصول و نحوه کار خود ماشین آلات مناسب را انتخاب کرده و از آن‌ها بهره ببرد. انواع مختلفی از ماشین آلات مربوط به کشاورزی در دنیا وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

انواع ماشین آلات کشاورزی:

ماشین آلات در فرآیند‌ها و دوره‌های مختلف کشاورزی توسط کشاورزان مورد استفاده قرار می‌گیرند. کشاورز بسته به انتظاری که از دستگاه دارد باید مدل مورد نظر خود را انتخاب نماید. دستگاه‌ها را می‌توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

۱- ماشین آلات مخصوص قبل از کاشت محصول:

از این دستگاه‌ها برای آماده کردن زمین به منظور کاشت محصول استفاده می‌شود. به عنوان مثال تراکتور و ابزارهایی که روی آن نصب می‌شود را می‌توان در این زمان مورد استفاده قرار داد و یا کولتیواتورها که به منظور هوادهی به خاک استفاده می‌شوند.

۲- ماشین آلات مخصوص زمان کاشت:

ماشین‌های مربوط به کاشت بذر را می‌توان جزو این گروه دانست که وظیفه کاشت بذرها را بر عهده دارند.

۳- ماشین آلات کشاورزی مخصوص افزایش بازدهی کاشت:

برخی ماشین‌آلات موجود هستند که بعد از کاشت محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند دستگاه علف چین کشاورزی و یا ماشین‌های کوددهی و سمپاشی.

۴- ماشین آلات کشاورزی برداشت:

از این نوع ماشین آلات کشاورزی برای برداشت محصول استفاده می‌شود. کمباین یکی از انواع ماشین آلات مخصوص برداشت است که کشاورزان می‌توانند از آن برای برداشت محصولات مختلف خود استفاده کند.

۵- ماشین آلات مخصوص کار بر روی محصول نهایی:

ماشین آلاتی هم وجود دارند که کشاورزان می‌توانند بعد از برداشت محصول با بهره گرفتن از آن‌ها کارهایی را بر روی محصول نهایی خود انجام دهند. به عنوان مثال دستگاه علوفه خرد کن و آسیاب کن.

با انواع ماشین آلاتی که در حوزه کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند، آشنا شدید. در ادامه برخی از رایج ترین ماشین آلاتی که در کشاورزی از آن‌ها استفاده می‌شود را خواهید شناخت.

رایج‌ترین ماشین آلات کشاورزی دنیا:

با توجه به اینکه تعداد ماشین آلاتی که در حوزه کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار زیاد است و کشاورزان نمی‌توانند تمامی این ماشین آلات را خریداری کنند، هر کشاورزی باید پس از آشنایی کامل بر فرآینده کشاورزی خود ماشین آلات مهم و با اولویت بالا را جدا کرده و اقدام به خرید آن‌ها کنند. برخی از ماشین آلات رایجی که در حوزه کشاورزی از آن‌ها استفاده می‌شود عبارتند از:

۱- تراکتور:

می‌توان گفت که وجود تراکتور برای هر مزرعه‌ای ضروری است. علاوه بر کاربرد خود تراکتور کشاورزان می‌توانند ابزارهای مختلفی را بر روی آن نصب کرده و از آن در کاربردهای مختلف استفاده کنند.

۲- دستگاه سم پاش:

یکی دیگر ضروری‌ترین دستگاه‌ها برای هر مزرعه‌ای، دستگاه سم پاش است. از این دستگاه برای سمپاشی زمین‌های کشاورزی بهره برده می‌شود. کشاورز می‌تواند انواع مختلف سموم مانند سموم جامد و مایع را با این دستگاه به صورت یکنواخت در کل مزرعه سمپاشی کند.

۳- ماشین آلات مخصوص کود پاشی:

همانگونه که از نام آن پیداست از این نوع ماشین آلات کشاورزی برای گسترش کود در کل مزرعه استفاده می‌شود.

۴- تریلر‌ها:

از تریلر‌ها برای خروج محصول نهایی و یا ورود مواد اولیه به مزرعه بهره برده می‌شود.

۵- ماشین آلات شخم زن:

کشاورز باید بر اساس نحوه شخم‌زدن زمین و همچنین نوع خاک خود مدل ماشین شخم‌زن خود را انتخاب کند چرا که نحوه عملکرد هر کدام از دستگاه‌های شخم زن متفاوت است.

فاکتورهای مهم در خرید ماشین آلات کشاورزی:

هر مدل ماشین کشاورزی برای خود راهنمای خرید جداگانه‌ای دارد، اما به صورت عمومی می‌توان این فاکتورها را مهم‌ترین فاکتورهای خرید ماشین آلات مخصوص کشاورزی دانست:

 • کیفیت مواد اولیه استفاده شده
 • امکانات موجود در ماشین
 • حجم موتور
 • میزان مصرف سوخت
 • تعداد سال‌های گارانتی شرکت
 • تعداد کاربرد‌های هر محصول

ما در سایت ویترین نت این امکان را برای شما کاربران فراهم کرده‌ایم که بتوانید تمامی ماشین آلات صنعتی به خصوص ماشین آلات مخصوص کشاورزی را به صورت مستقیم از تولید کنندگان و تامین کنندگان این حوزه تهیه کنید. همچنین شما در سایت ما این امکان را خواهید داشت که محصولات مختلف را مورد مقایسه قرار داده و بهترین محصول را انتخاب نمایید و به صورت مستقیم با تامین کننده و یا تولید کننده آن وارد مذاکره شوید.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل