ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
کولتیواتور فنر پیچ C شکل
۱,۰۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کولیتواتورهای فنر دوبل جهت انجام امور مربوط به خاک ورزی ثانویه و هم چنین هوادهی خاک و در مواردی با اضافه تعویض تیغه های قلمی و نصب پنجه غازیها برای مبارزه مکانیکی با علف های هرزکاربرد دارد. با توجه به عرض کار نسبتا بالا در راندمان کاری تراکتورهای باغی کولتواتور بسیار مفید واقع شده و نتیجه رضایت بخشی دارند. مدل فنر دوبله کولتیواتورها معمولا در عمق زیادتری کاربرد دارند به گونه ای که درشرایط مناسب تا 25 سانتیمتر خاک نفوذ دارند.

روتیواتور سنسوردار
۲,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

روتیواتور سنسور دار برای از بین بردن علف هرز بین ردیفهای انواع درختان میوه کاربرد دارد. با توجه به رنج قدرت تراکتور های باغی کمرشکن کشور،این دستگاه روتیواتور مخصوص تراکتور های 30 اسب بخار به بالا در نظر گرفته شده است. از مزایای مهم و قابل تامل این مدل از روتیواتور ها قابلیت حاشیه زنی چشمگیر آنهاست که این امتیاز با توجه به چتری بودن اکثر محصولات باغی کشور، در کنترل علف هرز باغات بسیار موثر می باشد.

کابین کمباین
۱۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

کابین کمباین دارای شیشه جلو خم و لمینیت می باشد و شیشه های جانبی به صورت سکوریت است . شاسی کابین تقویت شده و با سازه مستحکم طراحی شده است .  کمپرسور کولر کابین هفت پیستون و اصلی است . در کابین کمباین رادیاتور (کندانسور) کولر لوله مسی بزرگ همواره با دو عدد فن است . عایق کاری کابین چند مرحله ای و عایق ذرات گرد و غبار و صوتی و حرارتی می باشد . پرژکتور های قوی با قابلیت تنظیم دقیق در کابین کمباین  قرار داده شده است . لوازم روشنایی کابین متنوع و طبق سفارش مشتری می باشد .        

کابین تراکتور بدون گلگیر
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کابین تراکتور بدون گلگیر دارای شاسی کابین تقویت شده و با سازه مستحکم می باشد .  در کابین کمباین شیشه جلو خم و لمینیت می باشد و شیشه های جانبی به صورت سکوریت است . کمپرسور کولر کابین هفت پیستون است . پرژکتور های قوی با قابلیت تنظیم دقیق در کابین کمباین بدون گلگیر نصب شده است .

کابین تراکتور باگلگیر
۱۵۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کابین تراکتور باگلگیر یکی از مجموعه های قابل سفارش جهت نصب بر روی انواع کمباین ها است . این کابین با ايجاد شرايط مناسب كاربراي اپراتوركمباين به جهت دارا بودن سيستم تهويه مطبوع و قابليت ايزوله كردن آن از گرد و غبارو آلودگي ناشي ازكار كمباين ، باعث بالا رفتن راندمان كاري اپراتور و دستگاه و كم كردن هزينه هاي سربار زماني از كلعمليات برداشت با كمباين مي گردد. - طراحي مناسب محل نصب تجهيزات خنك كننده به منظور رسيدن به حداكثر راندمان - ايجاد امكانات مناسب براي راحتي راننده در شرايط سخت كاري - بالا بردن دامنه ديد راننده با طراحي مناسب شيشه خم جلو - ايجاد محيط كاري امن با آسايش زياد براي اپراتور به صورتي كه بتواند ساعات طولاني كار را با حداقل خستگي سپري كند. - به حداقل رساندن ورود گرد و غبار و سر و صدا به داخل كابين با طراحي و نصب تجهيزات مناسب - كاهش ورود صداهاي آزار دهنده محيط خارج كمباين به داخل و استفاده از سيستم صوتي راديو پخش همراه با کولر مناسب جهت رفاه بالاتر اپراتور - بالا بردن توانايي كار و ديد در شب توسط نصب پروژكتور هاي قوی  از ویژگی های این کابین کمباین است .            

دستگاه آسیاب غلات
۲,۰۰۰,۰۰۰-۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

آسیاب ساده برای انواع غلات با طراحی ساده و زیبا می باشد. آرد سازی این دستگاه آسیاب با قدرتی فوق العاده بدون نیاز به الک مجدد می باشد.

دستگاه پرس و علوفه خورد کن
۲,۳۵۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

علوفه خرد کن همه کاره چابک قابلیت خرد واسیاب کاه بیده چوب گل وساقه افتاب گردان کود حیوانی اسیاب گندم،جو،ذرت ،بلوط و....خرد کردن چغندر قند ،سیب زمینی، هویج.و انواع ریشه های قده ای را دارد. از ویژگی های این دستگاه علوفه خرد کن کار با الکتروموتور تکفاز و سه فاز و تراکتور،قابلیت حمل اسان‌ است. این دستگاه دارای دریچه تعویض میباشد که به راحتی با توجه به محصول مورد نیاز قابل تعویض است.وسه تور با چشمه های مختلف همراه دستگاه می باشد. خرد کردن علوفه های دارای 20% رطوبت به راحتی توسط این دستگاه علوفه خردکن انجام میشود.

دستگاه اسیاب هوشمند
۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه آسیاب هوشمند محصول با کیفیت ایرانی دارای سیستم ایمنی هوشمند،پر بازده و قدرت موتور بالا است.  

دستگاه میکسر 3 تن
۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه میکسر جهت میکس ذرت ، دان مرغ ، سویا، ذغال ، مواد شیمیایی و مواد مشابه و مخلوط کردن مواد پلی اتیلن استفاده میشود. افزایش قطر لوله جهت سهولت انتقال مواد درشتربه مخزن میکسر از قابلیت های این دستگاه میکسر است. افزایش قطر دریچه تخلیه و افزایش ضخامت لوله وپره اوگر از ویژگی های این دستگاه میکسر است.    

دستگاه بیلر
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یکی از روش‌های آسیاب‌کردن غلات استفاده از روش سایشی دانه بین دو عدد صفحه گرد در حال چرخش از جنس سنگ می‌باشد که توسط نیروی تراکتور به چرخش درآمده و به راحتی می‌توان دانه‌بندی محصول خروجی را تنها با چرخش فلکه تنظیم ارتفاع سنگ از سایز چند تکه تا آرد خوراکی تغییر داد. در حال حاضر بهترین نوع آرد خوراکی توسط سنگ آسیاب تهیه می‌شود چرا که بدون ایجاد حرارت در زمان خرد کردن، تمام مواد مغذی موجود در دانه حفظ می‌شود. دستگاه بیلر جهت استفاده و حمل و نقل به اهرم سه نقطه تراکتور متصل می‌شود و توسط PTO تراکتور و گاردان انرژی خود را دریافت می‌کند .دستگاه بیلر در دامداری‌ها و دامپروری‌ها برای تهیه خوراک دام و در روستاها و مناطق دور دست برای تهیه آرد خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماشین آلات کشاورزی

ماشین آلات کشاورزی شامل تمامی دستگاه هایی است که به کمک آن ها کشاورزی و اعمال قبل و بعد از آن به راحتی انجام می گیرد و به مقدار زیادی کار کشاورزان را کمتر و بهینه تر کرده است. از این دستگاه ها و ماشین آلات در زمان کاشت، داشت و برداشت استفاده می شود. برخی از آن ها نیز برای آماده کردن قبل از کاشت محصول به کار می روند. تنوع این ماشین آلات کشاورزی این روزها اینقدر زیاد شده است که می توان به راحتی یک کشاورزی مکانیزه و راحت را به کمک آن ها انجام داد.

انواع ماشین آلات کشاورزی
ماشین آلات کشاورزی برای دوره های مختلف کار روی زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو بسته به نیاز زارع از آن ها خرید می شود.
- دستگاه های قبل از کاشت محصولات: این دستگاه ها و ماشین آلات برای آماده کردن زمین کشاورزی، آماده کردن بذر و... مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال کولتیواتورها جز این گروه هستند که برای هوادهی خاک به کار می روند. تراکتورها و ابزاری که روی آن ها نصب می شود نیز برای شخم زدن مناسب اند.
- دستگاه هایی که افزایش بازدهی کاشت را به همراه دارند؛ مانند روتیواتور که علف های هرز را جدا می کند.
- دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی برداشت که برای برداشت محصول به کار می روند مانند کمباین ها
- دستگاه هایی که برای کار روی محصولات کشاورزی استفاده می شوند مانند دستگاه های علوفه خرد کن و آسیاب کن و مواردی از این قبیل
ماشین آلات کشاورزی بر اساس نوع محصولات و کاربری زمین کشاورزی می توانند انتخاب شوند و مورد استفاده قرار گیرند. اکثر ماشین آلات کشاورزی مانند تراکتورها با ابزار جانبی که به آن ها متصل می شوند بسیاری از کارها را انجام می دهند. از این رو جز ماشین آلات پرکاربرد در کشاورزی هستند.