ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
درباره دستگاه وکیوم

با قیمت و نحوه کارکرد دستگاه های وکیوم بیشتر آشنا شویم
بسته بندی وکیوم روشی می باشد که با خارج کردن هوا از بسته پلاستکی محصول یا مواد غذایی مورد نظر را برای بسته بندی آماده میکند، دستگاه بسته بندی وکیوم به صورتی دستی و یا اتوماتیک در دسترس می باشد بعد وکیوم کردن پلاستیک بسته بندی کاملا خالی از هوا می شود و به محتوای داخل آن میچسبد معمولا بسته مورد نظر را از هوا کاملا تخلیه میکنند ، این کار باعث میشود محصول مورد نظر طول عمر طولانی داشته باشد مخصوصا مواد غذایی
دستگاه های وکیوم با اهداف مختلف طراحی های متفاوتی دارند و بسته به حجم تولید و بسته بندی به سه بخش خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم بندی میشوند.

انواع دستگاه های ویکیوم

دستگاه های وکیوم کابینی
دراین نوع دستگاه بسته مورد نظر درون یک کابین قرار میگیرد که دستگاه شروع به خارج کردن هوا از درون بسته میکند سپس با حرارت بالا درب محصول بسته می شود، این نوع وکیوم برای کسب و کارهایی که تعداد دفعات بیشتری در طول روز بسته بندی میکنند مناسب می باشد. وتقریبا هر نوع محصولی را میتوان بست بندی کرد از جمله موادی که دارای مایعات هستند.

دستگاه هایی که بسته مورد نظر خارج از دستگاه می باشد و فقط قسمت باز پلاستیک بسته بندی در تماس با دستگاه است و بعد از وکیوم و بسته شدن درب بسته توسط حرارت بالا ،محصول بسته بندی شده از دستگاه جدا میشود این دستگاه ها بسیار کم حجم هستند. اما برای بسته بندی با تعداد ومایعات بالا مناسب نمی باشد

 

 

 

وکیوم مکعبی مدل GSM-DZ325

وکیوم مکعبی مدل GSM-DZ325

۹,۰۰۰,۰۰۰ - ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه وکیوم مکعبی با انجام وکیوم از اکسیداسیون، کپک زدگی، فساد و مرطوب شدن محصول را برای مدت طولانی تری، تازه و با کیفیت بهتر حفظ می کنند و در صنایع غذایی،پزشکی، صنعتی و بهداشتی کاربردهای زیادی دارد.دراین مدل به دلیل عمیق بودن کابین می توان محصولاتی مانند چای، قهوه،خمیر مایع و سایر بسته بندی هایی که نیاز به وکیوم شدن به صورت مکعبی را دارند استفاده نمود. مزایای دستگاه وکیوم مکعبی :    دستگاه وکیوم دارای سیستم تزریق گاز جهت ماندگاری بیشتر محصول است.     این دستگاه بسته بندی دارای بدنه استنلس استیل است.     داشتن درب شفاف امکان دید بهتر در زمان وکیوم را میسر می سازد.      

وکیوم مایعات مدل GSM-DZZ400

وکیوم مایعات مدل GSM-DZZ400

۱۷,۲۰۰,۰۰۰ - ۱۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه وکیوم مایعات برای بسته بندی هایی مانند مایعات، پودرو… مناسب می باشد.ودر صنایع غذایی،پزشکی، صنعتی و بهداشتی کاربردهای زیادی دارد. دستگاه وکیوم مایعات با انجام وکیوم از اکسیداسیون، کپک زدگی، فساد و مرطوب شدن محصول را برای مدت طولانی تری، تازه و با کیفیت بهتر حفظ می کنند و در صنایع غذایی،پزشکی، صنعتی و بهداشتی کاربردهای زیادی دارد.در این مدل محصول به صورت عمودی در داخل دستگاه قرار می گیرد و برای بسته بندی هایی مانند مایعات، پودرو… مناسب می باشد.     مزایای دستگاه وکیوم مایعات :     دستگاه وکیوم مایعات دارای سیستم تزریق گاز جهت ماندگاری بیشتر محصول است . بدنه دستگاه وکیوم مایعات از استنلس استیل می باشد. در دستگاه وکیوم مایعات داشتن درب شفاف امکان دید بهتر در زمان وکیوم را میسر می سازد.                      

وکیوم عمودی مدل GSM-DZQ800L

وکیوم عمودی مدل GSM-DZQ800L

۵۳,۵۰۰,۰۰۰ - ۵۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه وکیوم عمودی جهت وکیوم انواع  بسته بندی های سنگین مواد غذایی از قبیل خشکبار ، قند، فرآورده های گوشتی ،…و کلیه  محصولاتی که نیاز به وکیوم و تزریقگاز دارند و به دلیل ابعاد بزرگ یا وزن سنگین امکان قرارگیری در دستگاه های  محفظه دار را ندارند مناسب می باشد. دستگاه وکیوم بدون محفظه چند کاره با تزریق گاز نه تنها می تواند عمل دوخت را به خوبی انجام دهد بلکه توانایی وکیوم  همراه با تزریق گاز را دارد. مزایای دستگاه وکیوم عمودی :  دستگاه وکیوم عمودی دارای میز کار قبل تنظیم و مجهز به رولیک جهت جا به جایی آسان محصول  است .  امکان تنظیم گاز به تنهایی در دستگاه وکیوم عمودی  وجود دارد.  دستگاه وکیوم عمودی دارای سیستم دوخت ۲ فک جهت پلاستیک های ضخیم می باشد .  این دستگاه دارای کمپرسور باد نصب شده در داخل دستگاه که نیازی به صرف هزینه برای تهیه کمپرسور ندارد.  چرخ های گردان ترمز دار جهت جا به جایی آسان دستگاه در وکیوم عمودی قرار داده شده است .  دستگاه وکیوم عمودی مجهز به کلید اضطراری جهت توقف عملکرد دستگاه در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد دستگاه می باشد.                                            

وکیوم ایستاده مدل  GSM-DZ 410

وکیوم ایستاده مدل GSM-DZ 410

۱۵,۴۰۰,۰۰۰ - ۱۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه وکیوم تک کابین پایه دار جهت انجام همزمان وکیوم و درج تاریخ (به صورت حکی) برروی محصول مناسب می باشد و به طور گسترده در صنایع غذایی، دارویی و …استفاده می شود. دستگاه دارای بدنه استیل مقاوم می باشد و برای بسته بندی در صنایع غذایی، پزشکی، الکترونیک، قطعات صنعتی و….. مناسب می باشد.     در این دستگاه عمل وکیوم، دوخت، درج تاریخ، در یک مرحله انجام می گیرد. این دستگاه با انجام وکیوم از اکسیداسیون، کپک زدگی، فساد و مرطوب شدن محصول جلوگیری کرده و محصول را برای مدت طولانی تری، تازه و با کیفیت بهتر حفظ می کند. مزایای دستگاه وکیوم تک کابین پایه دار:     دستگاه وکیوم ایستاده دارای سیستم تزریق گاز جهت ماندگاری بیشتر محصول است. بدنه دستگاه وکیوم ایستاده از  استنلس استیل می باشد . دستگاه وکیوم ایستاده مجهز به سیستم کنترل پنل است. پمپ وکیوم مجهز به سیستم کنترل کیفیت که دمای دستگاه را از لحاظ جریان داشتن در محفظه ،تحت کنترل دارد در دستگاه وکیوم ایستاده  قرار داده شده است. دستگاه وکیوم ایستاده مجهز به سیستم تاریخزن حکی است.                                        

وکیوم افقی مدل GSM-DZ800W

وکیوم افقی مدل GSM-DZ800W

۱۸,۵۰۰,۰۰۰ - ۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه وکیوم افقی می توان جهت تخلیه هوای داخل بسته های بزرگ مانند انواع مصنوعات الیافی، خشکبار، غلات، بسته بندی مواد غذایی و… استفاده نمود. در وکیوم های کابین داربه دلیل محدودیت در طول، عرض و ارتفاع نمی توان محصولاتی را که ابعاد بزرگ یا وزن بالایی را دارند وکیوم نمود و همچنین در مدل های عمودی نیز نیاز به صرف هزینه بالاتری نسبت به این مدل دستگاه ها می باشد. مزایای دستگاه وکیوم افقی:     دستگاه وکیم افقی در مدلهایی با ابعاد دوخت ۶۰ و ۸۰ سانتیمترساخته میشود . بدنه وکیم افقی از استنلس استیل ساخته شده است . دستگاه وکیم افقی مجهز به کلید اضطراری می باشد. سیستم دوخت دوبل دستگاه وکیم افقی در فک پایین و بالا وجود دارد . دستگاه وکیم افقی مناسب جهت بسته هایی با ضخامت بالا است. چرخهای گردان و ترمزداردر دستگاه وکیم افقی قرار داده شده است.            

وکیوم افقی تک نازله مدل GSM-VS600

وکیوم افقی تک نازله مدل GSM-VS600

۱۹,۰۰۰,۰۰۰ - ۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

از دستگاه وکیوم افقی می توان جهت تخلیه هوای داخل بسته های بزرگ مانند انواع مصنوعات الیافی، خشکبار، غلات، بسته بندی مواد غذایی و… استفاده نمود. در وکیوم های کابین داربه دلیل محدودیت در طول، عرض و ارتفاع نمی توان محصولاتی را که ابعاد بزرگ یا وزن بالایی را دارند وکیوم نمود و همچنین در مدل های عمودی نیز نیاز به صرف هزینه بالاتری نسبت به این مدل دستگاه ها می باشد. مزایای دستگاه وکیوم افقی:   دستگاه وکیوم افقی تک نازله در مدلهایی با ابعاد دوخت ۶۰ و ۸۰ سانتیمتر ساخته میشود .   جنس بدنه دستگاه وکیوم افقی تک نازله از استنلس استیل است.   دستگاه وکیوم افقی تک نازله مجهز به کلید اضطراری است.   سیستم دوخت دوبل در فک پایین و بالا در دستگاه وکیوم افقی تک نازله وجود دارد .   از دستگاه وکیوم افقی تک نازله  جهت بسته هایی با ضخامت بالااستفاده میشود .   وکیوم افقی تک نازله دارای چرخهای گردان و ترمزدار است.                

دستگاه وکیوم خلا

دستگاه وکیوم خلا

۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه های وکیوم بسته بندی وکیوم یا همان خلا یک روش بسته بندی نوین است که محصول در پاکت وکیوم قرار می گیرد و هوای درون آن قبل از سیل شدن گرفته می شود. یکی از مزایای این بسته بندی علاوه بر کاهش حجم بسته بندی و حمل و نقل آسان آن، کاهش اکسیژن داخل بسته می باشد که در صورت نیاز به تزریق گاز، سبب افزایش عمر مفید محصولات غذایی و مانع تغییر رنگ و بو مواد غذایی می گردد. دستگاه های وکیوم با ابعاد و ظرفیت های مختلفی بسته به نوع محصول تولید می گردد که این طیف وسیع سبب استفاده از دستگاه های وکیوم در کلیه کارخانجات صنایع غذایی و بسته بندی شده است. در دستگاه بسته بندی وکیوم زمان وکیوم و تزریق گاز با توجه به نوع محصول قابل تنظیم بوده وبسته به ضخامت پاکت محصول زمان دوخت و سرد شدن بعد از عملیات دوخت کاملا تحت کنترل بوده و قابل برنامه ریزی می باشند دستگاه های وکیوم در صورت داشتن آپشن تزریق گاز قابلیت نصب سیستم تزریق گاز چندگانه با نسبت های مشخص را دارا می باشند.

دستگاه وکیوم دو کابین ایستاده GDZ-800

دستگاه وکیوم دو کابین ایستاده GDZ-800

دستگاه وکیوم دو کابین ایستاده GDZ-800 جهت تخلیه ی هوای داخل کیسه های پلاستیکی حاوی مواد غدایی و تزریق گاز مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه بدون کابین بوده و بسته های بزرگ و دارای شکل (مناسب جهت قرار دادن بسته داخل جعبه ) را وکیوم می کند.دستگاه دارای 2 نازل جهت تزریق پاز و تخلیه هوای داخل بسته می باشد .سیستم دستگاه پنوماتیک می باشد 

دستگاه وکیوم دو کابین با تزریق گاز GDZ-610

دستگاه وکیوم دو کابین با تزریق گاز GDZ-610

دستگاه وکیوم دو کابین با تزریق گاز GDZ-610, جهت تخلیه هوای داخل کیسه های پلاستیکی حاوی مواد غذایی با تزریق گاز مورد استفاده قرار می گیرد.دستگاه شامل 2 کابین می باشد.اپراتور بسته ها را داخل یکی از کابینها میچیند و همزمان کابین دیگر در حال وکیوم کردن می باشد. این امر باعث بالا رفتن سرعت وکیوم می شود.بدنه ی دستگاه استیل می باشد.

دستگاه وکیوم ایستاده

دستگاه وکیوم ایستاده

۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه وکیوم ایستاده مجهز به کنترل PLC, دارای رله PCB , تزریق گاز ازت بعد از تخلیه هوا , درب دستگاه تهیه شده از مواد ارگانیک , دارای 2 فک جهت دوخت است

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول