فیلتر و دسته بندی‌ها
تجهیزات آشپزخانه صنعتی

معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از تجهیزات پرکاربرد صنایع غذایی و از مهم ترین نیازها برای داشتن آشپزخانه های بزرگ و صنعتی است. این تجهیزات که دارای مدل های مختلفی هستند به راحت تر و حرفه ای تر شدن کار شما کمک شایانی می کنند.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی در مراحل اولیه آماده سازی مواد غذای تا پخت و سرو شما را همراهی خواهند کرد و حتی در پایان کار و هنگام شستن ظرف ها نیز شما را تنها نخواهند گذاشت.

انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 در صنایع غذایی برخی از انواع مختلف تجهیزات آشپزخانه صنعتی به صورت زیر است:

اجاق های ترکیبی

این نوع جدید از اجاق ها می توانند به شکل همزمان عمل پختن، سرخ کردن، بخار پز کردن و دوباره گرم کردن را انجام دهند. این مدل اجاق ها به شکل یخچال هستند و کاربرد بسیار زیادی در آشپزخانه های صنعتی دارند.

فرهای گازی بزرگ

یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی فرها هستند. این فرها می توانند به شکل همزمان چند غذا را با یکدیگر بپزند و اخلالی در کار آن ها ایجاد نمی شود.

کباب پزهای صنعتی

قطعا یکی از اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی کباب پز گازی بزرگ است. دستگاه کباب پز می تواند گرمای بسیار زیادی ایجاد کند و در زمانی کم مقدار زیادی کباب را در کنار یکدیگر آماده کند.

پوست کن صنعتی

دستگاه پوست گیر یکی از نیاز های اصلی آشپزخانه صنعتی است. دستگاه های صنعتی پوست گیر مناسب برای انواع محصول کشاورزی همانند سیب زمینی و پیاز می باشد.

خرد کن صنعتی

در کنار پوست گیر، به دستگاهی برای خرد کردن انواع میوه و دیگر محصولات نیاز است.

سرخ کن صنعتی

قطعا تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی بدون سرخ کن صنعتی معنایی نخواهد داشت. تمام آشپزخانه ها باید یک سرخ کن صنعتی داشته باشند تا به شکل حرفه ای سیب زمینی، مرغ و دیگر مواد غذایی را سرخ و برشته کنند.

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل
>