× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه کباب پز تابشی بدون دود دهنه 40 مدل KH4040 , دستگاه کباب پز
۷,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی و مزایای دستگاه کباب پز بدون دود دهنه 40 مدل KH4040 : پخت آسان و یکنواخت کباب طبخ انواع کباب بدون تولید دود کاهش انتشار حرارت و دما در محیط کار عدم نیاز به نیروی ماهر دارای شعله غیر مستقیم از بالا قابلیت پخت انواع کباب  کاهش مصرف سوخت تا بیش از 1/5 کباب پز های سنتی بدنه خارجی دستگاه تماماً استیل دارای پایه های چرخدار جهت سهولت در جابجایی دستگاه تعداد سیخ های دستگاه 40 عدد مصرف گاز دستگاه 8.2 متر مکعب در ساعت

دستگاه کباب پز تابشی بدون دود دهنه 40 مدل KH3040 , دستگاه کباب پز
۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی و مزایای دستگاه کباب پز بدون دود دهنه 40 مدل KH3040​: پخت آسان و یکنواخت کباب طبخ انواع کباب بدون تولید دود کاهش انتشار حرارت و دما در محیط کار عدم نیاز به نیروی ماهر دارای شعله غیر مستقیم از بالا قابلیت پخت انواع کباب  کاهش مصرف سوخت تا بیش از 1/5 کباب پز های سنتی بدنه خارجی دستگاه تماماً استیل دارای پایه های چرخدار جهت سهولت در جابجایی دستگاه تعداد سیخ 30 عدد مصرف گاز 6.7 متر مکعب در ساعت

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه کباب پز اتوماتیک - دستگاه جوجه پز اتوماتیک مدل F6-1200 , دستگاه کباب پز
۳۹,۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی و مزایای دستگاه کباب پز اتوماتیک - دستگاه جوجه پز اتوماتیک: پخت آسان و یکنواخت کباب بصورت تمام اتوماتیک می باشد.  این دستگاه قابلیت طبخ انواع کباب بدون تولید دود را دارد. دارای قابلیت تنظیم سرعت پخت می باشد. قابلیت کاهش انتشار حرارت و دما در محیط کار را دارد. نیاز به نیروی ماهر ندارد. سیستم چرخش یکنواخت در تمام طول ریل دارد. دارای شعله غیر مستقیم از بالا (تابشی)  است. قابلیت پخت انواع کباب به ظرفیت 500 تا 1200سیخ در ساعت را دارد. قابلیت کاهش مصرف سوخت تا بیش از 1/5 کباب پز های سنتی را دارد. دارای هود تمام استیل می باشد. بدنه خارجی دستگاه تماماً استیل است. دارای پایه های چرخدار مجهز به قفل کن جهت سهولت در جابجایی دستگاه است. دارای ریل و سینی مخصوص در قسمت خروجی دستگاه به منظور هدایت کباب طبخ شده به داخل سینی  است. ولتاژ این دستگاه  220 ولت و تک فاز  می باشد.

دستگاه کباب پز اتوماتیک - دستگاه جوجه پز اتوماتیک مدل F6-600 , دستگاه کباب پز
۲۸,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی و مزایای دستگاه کباب پز اتوماتیک - دستگاه جوجه پز اتوماتیک: پخت آسان و یکنواخت کباب بصورت تمام اتوماتیک می باشد.  این دستگاه قابلیت طبخ انواع کباب بدون تولید دود را دارد. دارای قابلیت تنظیم سرعت پخت می باشد. قابلیت کاهش انتشار حرارت و دما در محیط کار را دارد. نیاز به نیروی ماهر ندارد. سیستم چرخش یکنواخت در تمام طول ریل دارد. دارای شعله غیر مستقیم از بالا (تابشی)  است. قابلیت پخت انواع کباب به ظرفیت 500 تا 1350سیخ در ساعت را دارد. قابلیت کاهش مصرف سوخت تا بیش از 1/5 کباب پز های سنتی را دارد. دارای هود تمام استیل می باشد. بدنه خارجی دستگاه تماماً استیل است. دارای پایه های چرخدار مجهز به قفل کن جهت سهولت در جابجایی دستگاه است. دارای ریل و سینی مخصوص در قسمت خروجی دستگاه به منظور هدایت کباب طبخ شده به داخل سینی  است. ولتاژ این دستگاه  220 ولت و تک فاز  می باشد.

دستگاه سالاماندر - کباب پز تابشی سالاماندر مدل SA90 , دستگاه کباب پز
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چند منظوره سالاماندر، جدیدترین محصول تولیدی شرکت روماک ماشین می باشد که جهت پخت بدون روغن انواع مواد غذایی با سیستم حرارت از بالا به صورت تابش ایجاد شده از سرامیک های گازی تابشی در رستوران ها برای پخت کباب کوبیده، جوجه کباب، گوجه و .... و در فست فودها برای پخت همبرگر، استیک، هات داگ، قارچ و آب کردن پنیر پیتزا مورد استفاده می گردد. ابعاد کوچک و رومیزی بودن آن از امتیازات قابل توجه است.  عملکرد دستگاه سالاماندر به این صورت است که به وسیله شعله های حرارتی که ایجاد حرارت از بالا بر روی محصول را می کند از ایجاد دود در هنگام طبخ غذا جلوگیری می کند و  باعث پخت به صورت غیر مستقیم می شود. سالاماندر دارای دو شیر برای تنظیم شعله و یک سینی پخت و چهار حالت برای تنظیم سینی پخت می باشد. ویژگی و مزایای دستگاه سالاماندر - کباب پز تابشی سالاماندر : قابلیت پخت انواع کباب بصورت آبدار، یک دست و مغز پخت قابلیت پخت ماهی کبابی و بادمجان قابلیت پخت همبرگر، استیک، هات داگ، قارچ و آب کردن پنیر پیتزا پخت بدون دود سرعت پخت بالا عدم نیاز به مهارت آشپز حفظ سلامتی آشپز بدلیل دود نکردن دستگاه کاهش مصرف گاز ( کاهش 3/1 مصرف نسبت به مدل های گازی ساده) سادگی کار با دستگاه سالاماندر چند منظوره قابلیت تنظیم ارتفاع در 4 حالت دارای سینی آب در زیر دستگاه جهت تولید رطوبت مورد نیاز

دستگاه گریل ذغالی 60 سانتی مدل GL60 , دستگاه کباب پز
۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گریل ذغالی صنعتی شرکت روماک ماشین برای پخت ملایم مواد غذایی بدون قرار گرفتن در مجاورت حرارت مسقیم شعله گاز می باشد که در این شرایط احتمال آسیب به بافت ماده غذایی و از بین رفتن تركیب‌های مغذی داخل آن به حداقل می‌رسد. دستگاه گریل ذغالی برای کبابی کردن بدون روغن و دستگاه گریل روغنی برای سرخ کردن با روغن مواد غذایی استفاده می شود. ویژگی های دستگاه گریل ذغالی 60 سانتی : رویه دستگاه از جنس استیل به ضخامت 1.5 میلیمتر می باشد. این دستگاه دارای ولوم های نسوز از جنس پلی آمید می باشد. دارای سینی روغن ار جنس استیل می باشد. دستگاه دو جداره می باشد. این دستگاه در دو سایز 60 و 90 سانتی است. دستگاه گریل دارای ذغال سنگ و چدن شیار دار برای انتقال گرمای یکپارچه و حرارت غیر مستقیم به منظور مغز پخت شدن کامل همبرگر ، اسنک و مرغ می باشد.

دستگاه گریل ذغالی 90 سانتی مدل GL90 , دستگاه کباب پز
۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گریل ذغالی صنعتی شرکت روماک ماشین برای پخت ملایم مواد غذایی بدون قرار گرفتن در مجاورت حرارت مسقیم شعله گاز می باشد که در این شرایط احتمال آسیب به بافت ماده غذایی و از بین رفتن تركیب‌های مغذی داخل آن به حداقل می‌رسد. دستگاه گریل ذغالی برای کبابی کردن بدون روغن و دستگاه گریل روغنی برای سرخ کردن با روغن مواد غذایی استفاده می شود. ویژگی های دستگاه گریل ذغالی 90 سانتی:  رویه دستگاه از جنس استیل به ضخامت 1.5 میلیمتر می باشد. این دستگاه گریل دارای ولوم های نسوز از جنس پلی آمید می باشد. گریل ذغالی دارای سینی روغن از جنس استیل می باشد. این دستگاه دو جداره می باشد. در دو سایز 60 و 90 سانتی است. دارای ذغال سنگ و چدن شیار دار برای انتقال گرمای یکپارچه و حرارت غیر مستقیم به منظور مغز پخت شدن کامل همبرگر ، اسنک و مرغ می باشد.  

دستگاه گریل میکس 60 سانتی مدل GLS3030 , دستگاه کباب پز
۶,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گریل میکس شرکت روماک ماشین مجموعه از گریل روغنی و گریل ذغالی می باشد که برای جاهایی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. که از گریل ذغالی برای پخت ملایم مواد غذایی بدون روغن مانند کباب کردن استیک ، مرغ ، همبرگر و مواد غذایی با استفاده از ذغال که باعث خوش طعم بودن آن می شود مورد استفاده می گردد. از گریل روغنی برای سرخ کردن استیک ، مرغ ، همبرگر و مواد غذایی با روغن می باشد. کاربردهای دستگاه گریل میکس: این دستگاه در رستورانها ، آشپزخانه ها، تالار ها ، فست فود و ... کاربرد دارد. ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه گریل میکس : تمامی محصولات شرکت روماک ماشین دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه گریل میکس 90 سانتی مدل GSL6030 , دستگاه کباب پز
۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گریل میکس شرکت روماک ماشین مجموعه از گریل روغنی و گریل ذغالی می باشد که برای جاهایی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. که از گریل ذغالی برای پخت ملایم مواد غذایی بدون روغن مانند کباب کردن استیک ، مرغ ، همبرگر و مواد غذایی با استفاده از ذغال که باعث خوش طعم بودن آن می شود مورد استفاده می گردد. از گریل روغنی برای سرخ کردن استیک ، مرغ ، همبرگر و مواد غذایی با روغن می باشد. کاربردهای دستگاه گریل میکس: این دستگاه در رستورانها ، آشپزخانه ها، تالار ها ، فست فود و ... کاربرد دارد. ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه گریل میکس : تمامی محصولات شرکت روماک ماشین دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.  

دستگاه کباب پز اتوماتیک ایستاده مدل FS600 , دستگاه کباب پز
۱۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک ایستاده شرکت روماک ماشین به گونه ایی طراحی شده است که حرارت مشعل های تابشی از بغل و گردش کباب ها حول محور دورانی به سمت پایین میباشد و کباب ها در کنار شعله های مشعل تابشی باعث ایجاد پخت یکنواخت و یکدست کباب ها شده که روغن موجود در کباب روی همدیگر میریزند که باعث آبدار شدن کباب شده و روی شعله های تابشی ریخته نمی شود و مانع بروز آتش و دود شده است که سلامت آشپز را تهدید نخواهد کرد. قابلیت تنظیم سرعت ریل ها عامل تعیین کننده زمان پخت و ظرفیت و تعدادپخت کباب ها در ساعت می باشد و بدنه استیل قابل شست و شو و مقاومت جنس بدنه باعث افزایش کارایی و طول عمر آن  دستگاه می باشد. این دستگاه مناسب برای رستوران ها و تالار ها و نان داغ کباب داغ ... می باشد و همچنین به دلیل ظرافت و زیبایی در طراحی میتواند تبلیغی برای نمایش پخت در دید بصری مشتریان قرار گیرد که در دو مدل صنعتی و نیمه صنعتی طراحی خاصی را به خود اختصاص داره و بالاخص عدم استفاده از روغن در وعده های غذایی باعث کاهش وزن وچربی می شود. ویژگی و مزایای دستگاه کباب پز اتوماتیک ایستاده: عدم استفاده از روش های سنتی و  ذغال قرار نگرفتن مستقیم کباب برروی شعله به دلیل پخت سریع و سبک جدید در طراحی دستگاه باعث عدم خروج مواد مغذی در عطر و طعم کباب میباشد. پخت سریع و آسان در زمان اندک پخت یکنواخت و یکدست و آبدار بودن کباب ها ( گردش اتوماتیک سیخ کباب روی ریل های عمودی) عدم ایجاد گازهای سمی و حفظ سلامت محیط و آشپز قابلیت پخت کباب و جوجه کباب و برگ و بختیاری و........ پخت بدون دود و آتش به دلیل نحوه قرارگیری شعله  و طراحی خاص دستگاه عدم نیاز به نیروی ماهر و صرف زمان بیهوده کاهش مصرف گاز ( کاهش 3/1 مصرف نسبت به مدل های گازی ساده) کارایی راحت و عدم استفاده در دید عموم به دلیل ظرافت و زیبایی در طراحی و چشم گیر بودن در زمان پخت نظر مشتری را جلب کرده (ظاهری زیبا ومنحصر بفرد ) قابلیت تنظیم سرعت ریل ها قابلیت پخت 450 سیخ کباب در ساعت و بیشتر دارای هود تمام استیل رعایت اصول فنی و ایمنی بهداشتی

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه کباب پز

دستگاه کباب پز مخصوص آشپزخانه های صنعتی

 دستگاه کباب پز از دستگاه ها و تجهیزات پر مصرف و پر کاربرد در آشپزخانه ها ی صنعتی و رستوران ها است. 

انواع دستگاه های کباب پز

  • کباب پز تابشی صنعتی
  • کباب پز گازی
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل