مواد اولیه صنایع دستی

در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان مواد اولیه صنایع دستی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان مواد اولیه صنایع دستی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

مواد اولیه صنایع دستی

مواد اولیه صنایع دستی چیست؟

محصولات صنایع دستی از جمله محصولاتی هستند که با تلفیق هنر و صنعت ساخته می شوند و تمامی مراحل تولید آن ها توسط دست و با ابزارهای دستی انجام می گیرد. مهمترین مزیت حرفه صنایع دستی این است که می توان هم به صورت کارگاهی و هم به صورت کار در منزل آن را به انجام رساند و در قالب صنایع کوچک در شهر و روستا به کار گرفت. این حرفه بدون نیاز به فناوری پیشرفته و متکی بر تخصص های بومی و سنتی فعالیت می کند. اما ساخت هر نوع صنایع دستی نیازمند مواد اولیه صنایع دستی و تجهیزات آن است. از مهمترین مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده در انواع گوناگن صنایع دستی می توان به چرم، چوب، مس و ظروف مورد نیاز برای فعالیت هایی چون قلم زنی، میناکاری، خاتم کاری، نخ، پارچه، کاموات، چرخ سفالگری و دیگر ابزار ها اشاره کرد. 

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز