فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
آذربایجان شرقی
البرز
حداکثر ظرفیت (کیلوگرم در ساعت)
30 کیلوگرم در ساعت
45 کیلوگرم در ساعت
90 کیلوگرم در ساعت
100 کیلوگرم در ساعت
400 کیلوگرم در ساعت
500 کیلوگرم در ساعت
5000 کیلوگرم در ساعت
قدرت موتور (اسب بخار)
1 اسب بخار
2 اسب بخار
1.5 اسب بخار
سوخت مصرفی
گاز
گازوئیل
برق
برق مصرفی
تک فاز
سه فاز
تک فاز و سه فاز
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
  مقایسه
  مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
  مقایسه دستگاه‌های پخت و تفت آجیل و خشکبار مقایسه دستگاه‌های پخت و تفت آجیل و خشکبار

  دستگاه پخت و تفت آجیل و خشکبار یکی از وسیله هایی است که در صنایع غذایی و برای عمل آوری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. این...

  ادامه مطلب  
  بررسی انواع دستگاه تفت آجیل و تخمه پزی بررسی انواع دستگاه تفت آجیل و تخمه پزی

  دستگاه پخت و تفت آجیل و خشکبار یا در اصطلاح عامیانه دستگاه تخمه پزی، عملیات مختلف پختن، تفت دادن، شور کردن، طعم زدن، گریل کردن و...

  ادامه مطلب  
  راه اندازی خط تولید و بسته بندی حبوبات و خشکبار (مصاحبه تامین کننده با ویترین نت) راه اندازی خط تولید و بسته بندی حبوبات و خشکبار (مصاحبه تامین

  شاید شما هم قصد راه اندازی خط بسته بندی خشکبار و یا بسته بندی حبوبات رو داشته باشید. در این راستا مصاحبه ای داشتیم با یکی از...

  ادامه مطلب  
  3 کسب و کار موفق در فصل زمستان 3 کسب و کار موفق در فصل زمستان

  برای راه اندازی یک کسب و کار جدید به خصوص در صنایع غذایی باید به فصل و زمان مناسب آن نیز توجه کرد. در این مقاله کسب و کارهای...

  ادامه مطلب  
  پیش از خرید دستگاه تفت آجیل به چه مواردی باید توجه کنیم؟ پیش از خرید دستگاه تفت آجیل به چه مواردی باید توجه کنیم؟

  برای تفت دادن، برشته و شور کردن انواع آجیل و خشکباردر صنایع غذایی از دستگاه تفت آجیل استفاده می‌شود. دستگاه تفت آجیل از ماشین...

  ادامه مطلب  
  پرسش های متداول

  مخزن دستگاه تفت آجیل برای محصولات مختلف، گنجایش متفاوتی دارد.
  مخزن دستگاه تفت آجیل هر چقدر که باشد برای تفت تخمه، به دلیل اینکه تخمه حجم زیادی می‌گیرد، نصف می‌شود.
  برای تفت محصولات دیگر مانند نخودچی یا فندق ممکن است بتوانید بیشتر از ظرفیت مخزن نیز آن را پر کنید.

  جنس بدنه دستگاه تفت آجیل، فولادی با رنگ الکترواستاتیک و مخزن دستگاه از جنس استیل است.

  سیستم تفت این دستگاه تفت تخمه و آجیل، حلزونی است. روش کار به این صورت است که یک ماردون حلزونی شکل داخل دستگاه تفت آجیل وجود دارد که با ریختن محصول مورد نظر داخل دستگاه و چرخیدن این ماردون، تفت آجیل و خشکبار انجام می‌شود.

  برای استفاده از دستگاه تفت آجیل به عنوان دستگاه شورکن می‌توان همزمان با ریختن محصول داخل مخزن، نمک را نیز اضافه کرد و محصول را طعم دار کرد.
  ولی برای اضافه کردن طعم‌‍‌های دیگر مانند گلپر، سرکه و هر طعم دیگری به جز نمک، باید از دستگاه طعم زن به طور مجزا استفاده کرد.

  دستگاه تفت آجیل و پخت خشکبار

  دستگاه تفت آجیل

  دستگاه پخت و تفت آجیل و خشکبار که به اختصار به آن دستگاه تفت آجیل می‌گویند، از ماشین آلات آماده سازی محصول و مخصوص تفت آجیل، برشته کردن و بو دادن انواع آجیل و خشکبار است که با نام دستگاه شور کن نیز شناخته می‌شود.
  برای گرمایش دستگاه پخت و تفت آجیل و خشکبار از حرارت غیرمستقیم استفاده میشود و منبع حرارتی آن توسط مشعل گاز یا گازوییل تامین می‌شود. 

  کاربرد دستگاه پخت و تفت آجیل و خشکبار

  این دستگاه به عنوان دستگاه تولید نخودچی، دستگاه تخمه پزی، دستگاه شورکن آجیل و دستگاه تفت آجیل در صنایع غذایی کاربرد دارد.

  نحوه عملکرد دستگاه تفت آجیل و خشکبار

  ابتدا انواع آجیل و خشکبار مانند انواع تخمه، بادام، پسته، فندق، نخودچی و .... وارد مخزن خشک کنِ دستگاه تفت آجیل می‌شوند و پس از اینکه رطوبت و نمِ محصولات گرفته شد وارد مخزنِ دستگاه تفت آجیل می‌شوند و عملیات پخت و فرآوری آجیل با طعم‌های مختلف انجام می‌شود. طعم‌های مختلفی مانند نمک، آبلیمو، سرکه، گلپر، فلفل و ... به صورت مایع روی آجیل و خشکبار ریخته می‌شوند. پس از اینکه آجیل و خشکبار تفت داده شده خشک شد باید این محصولات سرند شوند که نمک و مواد اضافی آنها گرفته شود.
  پس از انجام این مراحل آجیل و خشکبار آماده بسته بندی می‌شوند که بسته به محصول مورد نظر با دستگاه پرکن توزینی یا دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار درون کیسه بسته بندی می‌شوند.

  دستگاه تخمه پزی

  این روزها استفاده از دستگاه تخمه پزی در سوپرمارکت‌ها و مغازه‌های کوچک و بزرگ بسیار محبوب شده است. این کسب و کارها برای فروش بیشتر و جذب مخاطب از دستگاه تخمه پزی برای تفت و شور کردن تخمه استفاده می‌کنند.
  برای استفاده از دستگاه تفت آجیل به عنوان دستگاه تخمه پزی، باید نصف مخزن را از تخمه پر کنید، چون تخمه نسبت به انواع دیگر خشکبار فضای زیادی می‌گیرد.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان