فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
ظرفیت UPS (وات/ ولت آمپر)
960W وات/ ولت آمپر
1400W وات/ ولت آمپر
2800W وات/ ولت آمپر
3500W وات/ ولت آمپر
4200W وات/ ولت آمپر
5000W وات/ ولت آمپر
7000W وات/ ولت آمپر
یو پی اس هوشمند ۶۰۰۰ ولت آمپر UPS RANGER-6UPKSS
یو پی اس هوشمند ۶۰۰۰ ولت آمپر UPS RANGER-6UPKSS

حداقل سفارش: 1 دستگاه

47,000,000
عضویت از 7 ماه پیش
درخواست مشاوره یا خرید
یو پی اس هوشمند ۶۰۰۰ ولت آمپر UPS RANGER-6UPKSS

حداقل سفارش: 1 دستگاه

47,000,000
عضویت از 7 ماه پیش
درخواست مشاوره یا خرید
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
UPS منبع ذخیره برق

منبع ذخیره برق UPS چیست؟

امروزه مشکلات ناشی از قطع و نوسان برق شهر می تواند باعث صدمات جبران ناپذیری شود که با استفاده از یک منبع قوی تغذیه الکترونیکی می توان از آن جلوگیری کرد. UPS در واقع مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply، به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است که وظیفه عمده آن تامین توان مورد نیاز بار مصرفی بدون وقفه است. منبع ذخیره برق USP دستگاهی از مجموعه تجهیزات برق صنعتی است با دارا بودن یک مخزن ذخیره که باتری هایی از جنس سربی است. برق از طریق شبکه برق شهری وارد یو پی اس می شود و در داخل باتری ها ذخیره می شود.
در توصیف یو پی اس به صورت تخصصی و این دستگاه شامل یک ترانسفورماتور کاهنده در ورودی است که ولتاژ را برای ذخیره در داخل باتری ها کاهش دهد. سپس یک یکسو کننده این ولتاژ کاهش یافته را وارد باتری ها می کند. انرژی برق به صورت شیمیایی در داخل باتری ها ذخیره می شود. هنگام قطع برق، جریان توسط یک کلید خودکار از باتری ها به سمت خروجی می رود. در انتها یک ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ را مجددا افزایش می دهد لازم به ذکر است که ذخیره انرژی الکتریکی به واسطه این دستگاه در بازه های زمانی متفاوت صورت می گیرد .معمولا توان این دستگاه با واحد ولت آمپر (VA) نشان داده می شود. که شکل های متداول آن به این صورت 600VA، 1KVA، 1.5KVA، 2KVA، 6KVA، 10KVA، 15KVA، 20KVA است.
دیگر مزایای مهم سیستم یو پی اس علاوه بر تامین و ذخیره برق، حفاظت است حفاظت که با قرار گرفتن بین برق شهری و دستگاه مصرف کننده و تنظیم برق شبکه و تثبیت آن مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده می شود و سطوح مختلف حفاظتی را برای خود به وجود آورید و در ادامه باعث جلوگیری از خرابی یا از دست دادن اطلاعات در مراکز و دستگاه های مختلف مانند رایانه و سرورها ... که ناشی از مشکلات برق است.

اجزای اصلی منبع ذخیره برق UPS

  • شارژ (رکتیفایر)
  • باتری
  • مبدل DC به AC (اینتور)
  • کلید غیر هادی (سوئیچ)

انواع منبع ذخیره برق UPS

یو پی اس مدرن آنلاین (On line UPS)

مدل آنلاین به طور کلی به دو دسته تبدیل دوگانه و تبدیل دلتا تقسیم می شوند که هر یک از آنها ویژگی ها و تعریف های خاصی دارند که مدل دوگانه از روش تبدیل دوبله برای پذیرش ورودی AC استفاده می کند و تبدیل دلتا دارای سه حالت عملکرد آنلاین عادی، بای پس عادی و حالت باتری است.

یو پی اس خط تعاملی ( Line Inter Active )

این مدل همانطور که از اسمش مشخص است اینورتر را در خط نگه می دارد و مسیر جریان DC باتری را از حالت شارژ معمولی به تولید جریان برق هنگام قطع برق منجر می سازد.

یو پی اس آفلاین یا آماده به کار (STAND BY)

اکثر این نوع یو پی اس های زیر 1 کیلو وات و از انواع تعاملی یا آماده به کار هستند که معمولا ارزان تر می باشند. عملکرد این دستگاه به این صورت است که بار، به طور مستقیم توسط جریان ورودی کار می کند و مدار برق پشتیبان تنها هنگامی که جریان دستگاه قطع می شود اجرا می شود.

قیمت منبع ذخیره برق UPS در ویترین نت

UPS یا به اصطلاح منبع دائمی تامین برق، امروزه به دلیل پرطرفدار بودن در انواع و اقسام مختلف وسط تولید کنندگان ایرانی و خارجی ساخته و در دامنه وسیعی از توان و مشخصات فنی ارائه می شوند. از نقطه نظر قیمت یو پی اس ذخیره برق باید گفت، قیمت به همه عوامل و مشخصات فنی بستگی دارد و حتی تا حدی به برند مورد تقاضا نیز بستگی دارد. کیفیت قطعات و بویژه باتری در انواع اروپایی و برخی انواع چینی بسیار خوب است. به عنوان مثال قیمت معمول برای یک UPS با ذخیره 2 تا 4 ساعت و حدود 500 تا 1000 ولت آمپر توان، کاملا متغییر است. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان و تولید کنندگان منبع ذخیره برق UPS و دیگر تجهیزات برق صنعتی این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید با دریافت مشاوره رایگان خریدی بدون واسطه داشته باشید. همچنین از طریق سیستم RFQ ویترین نت می توانید استعلام قیمت انواع تجهیزات برق صنعتی را دریافت کنید و خریدی به صرفه را بعد از بررسی قیمت تجربه کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )