UPS منبع ذخیره برق

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
ظرفیت UPS (وات/ ولت آمپر)
4200W وات/ ولت آمپر
6400W وات/ ولت آمپر
UPS یوپی اس ۱۲۰۰ ، ۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ وات پارسانیک

حداقل سفارش: 1 دستگاه

18,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یو پی اس 1200 ولت آمپر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

5,500,000
5%
5,200,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
یو پی اس هوشمند ۸۰۰۰ ولت آمپر Ranger UPS-8UPKSS

حداقل سفارش: 1 دستگاه

71,300,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یو پی اس هوشمند ۶۰۰۰ ولت آمپر UPS RANGER-6UPKSS

حداقل سفارش: 1 دستگاه

56,900,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان UPS منبع ذخیره برق ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان UPS منبع ذخیره برق می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

UPS منبع ذخیره برق

منبع ذخیره برق UPS چیست؟

امروزه مشکلات ناشی از قطع و نوسان برق شهر می تواند باعث صدمات جبران ناپذیری شود که با استفاده از یک منبع قوی تغذیه الکترونیکی می توان از آن جلوگیری کرد. UPS در واقع مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply، به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است که وظیفه عمده آن تامین توان مورد نیاز بار مصرفی بدون وقفه است. منبع ذخیره برق USP دستگاهی از مجموعه تجهیزات برق صنعتی است با دارا بودن یک مخزن ذخیره که باتری هایی از جنس سربی است. برق از طریق شبکه برق شهری وارد یو پی اس می شود و در داخل باتری ها ذخیره می شود.
در توصیف یو پی اس به صورت تخصصی و این دستگاه شامل یک ترانسفورماتور کاهنده در ورودی است که ولتاژ را برای ذخیره در داخل باتری ها کاهش دهد. سپس یک یکسو کننده این ولتاژ کاهش یافته را وارد باتری ها می کند. انرژی برق به صورت شیمیایی در داخل باتری ها ذخیره می شود. هنگام قطع برق، جریان توسط یک کلید خودکار از باتری ها به سمت خروجی می رود. در انتها یک ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ را مجددا افزایش می دهد لازم به ذکر است که ذخیره انرژی الکتریکی به واسطه این دستگاه در بازه های زمانی متفاوت صورت می گیرد .معمولا توان این دستگاه با واحد ولت آمپر (VA) نشان داده می شود. که شکل های متداول آن به این صورت 600VA، 1KVA، 1.5KVA، 2KVA، 6KVA، 10KVA، 15KVA، 20KVA است.
دیگر مزایای مهم سیستم یو پی اس علاوه بر تامین و ذخیره برق، حفاظت است حفاظت که با قرار گرفتن بین برق شهری و دستگاه مصرف کننده و تنظیم برق شبکه و تثبیت آن مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده می شود و سطوح مختلف حفاظتی را برای خود به وجود آورید و در ادامه باعث جلوگیری از خرابی یا از دست دادن اطلاعات در مراکز و دستگاه های مختلف مانند رایانه و سرورها ... که ناشی از مشکلات برق است.

اجزای اصلی منبع ذخیره برق UPS

  • شارژ (رکتیفایر)
  • باتری
  • مبدل DC به AC (اینتور)
  • کلید غیر هادی (سوئیچ)

انواع منبع ذخیره برق UPS

یو پی اس مدرن آنلاین (On line UPS)

مدل آنلاین به طور کلی به دو دسته تبدیل دوگانه و تبدیل دلتا تقسیم می شوند که هر یک از آنها ویژگی ها و تعریف های خاصی دارند که مدل دوگانه از روش تبدیل دوبله برای پذیرش ورودی AC استفاده می کند و تبدیل دلتا دارای سه حالت عملکرد آنلاین عادی، بای پس عادی و حالت باتری است.

یو پی اس خط تعاملی ( Line Inter Active )

این مدل همانطور که از اسمش مشخص است اینورتر را در خط نگه می دارد و مسیر جریان DC باتری را از حالت شارژ معمولی به تولید جریان برق هنگام قطع برق منجر می سازد.

یو پی اس آفلاین یا آماده به کار (STAND BY)

اکثر این نوع یو پی اس های زیر 1 کیلو وات و از انواع تعاملی یا آماده به کار هستند که معمولا ارزان تر می باشند. عملکرد این دستگاه به این صورت است که بار، به طور مستقیم توسط جریان ورودی کار می کند و مدار برق پشتیبان تنها هنگامی که جریان دستگاه قطع می شود اجرا می شود.

قیمت منبع ذخیره برق UPS در ویترین نت

UPS یا به اصطلاح منبع دائمی تامین برق، امروزه به دلیل پرطرفدار بودن در انواع و اقسام مختلف وسط تولید کنندگان ایرانی و خارجی ساخته و در دامنه وسیعی از توان و مشخصات فنی ارائه می شوند. از نقطه نظر قیمت یو پی اس ذخیره برق باید گفت، قیمت به همه عوامل و مشخصات فنی بستگی دارد و حتی تا حدی به برند مورد تقاضا نیز بستگی دارد. کیفیت قطعات و بویژه باتری در انواع اروپایی و برخی انواع چینی بسیار خوب است. به عنوان مثال قیمت معمول برای یک UPS با ذخیره 2 تا 4 ساعت و حدود 500 تا 1000 ولت آمپر توان، کاملا متغییر است. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان و تولید کنندگان منبع ذخیره برق UPS و دیگر تجهیزات برق صنعتی این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید با دریافت مشاوره رایگان خریدی بدون واسطه داشته باشید. همچنین از طریق سیستم RFQ ویترین نت می توانید استعلام قیمت انواع تجهیزات برق صنعتی را دریافت کنید و خریدی به صرفه را بعد از بررسی قیمت تجربه کنید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز