× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید و بسته بندی حبوبات (مصاحبه با صنعت سازان نام آور )راه اندازی خط تولید و بسته بندی حبوبات (مصاحبه با صنعت سازان نام ...

شاید شما هم قصد راه اندازی خط بسته بندی حبوبات را داشته باشید. در این راستا مصاحبه ای داشتیم با آقای کافی قائم مقام مدیرعامل شرکت...

ادامه مطلب  
خط بسته بندی حبوبات

معرفی خط بسته بندی حبوبات:

خط بسته بندی حبوبات از مهم ترین بخش های تولیدی در صنایع غذایی هر کشور است و یکی از مهمترین  خطوط تولید صنایع غذایی به شمار می آید.
معمولا حبوبات پیش از این به شکل عمده و فله ای به فروش می رسید، ولی با پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن جامعه کنونی ما نیاز به خرید محصولات به شکل بسته بندی های شرکتی افزایش یافته است.
داشتن خط بسته بندی حبوبات سود تضمین شده ای را برای صاحب کارگاه خواهد داشت و در کنار آن کشاورزان نیز می توانند به شکلی راحت تر محصولات خود را به دست مشتریان برسانند.
در ادامه به مواردی که در هنگام ساخت تولید بسته بندی حبوبات باید به آن ها توجه کنید، اشاره خواهیم کرد.

موارد قابل توجه برای ایجاد خط بسته بندی حبوبات:

مواد اولیه با کیفیت

قطعا شرط اصلی برای پیشرفت در صنعت کیفیت بالای محصولات است. حبوبات دارای مدل های مختلفی هستند که برای تمامی ذائقه ها مناسب نیستند. باید محصولی را انتخاب کنید که اکثریت مردم از آن رضایت دارند و بدین ترتیب می توانید فروش خود را افزایش دهید.

بسته بندی مناسب

هر کدام از حبوبات نیازمند بسته بندی مخصوص به خود هستند. سعی کنید بسته بندی های جذاب و با کیفیتی طراحی کنید. در هنگام ساخت خط بسته بندی حبوبات، نوع بسته بندی و طراحی آن مهم ترین بخش کار شما است.

بسته بندی در وزن های مختلف

معمولا خانواده های ایرانی مصرف حبوبات زیادی دارند ولی با توجه به تعداد نفرات این میزان مصرف می تواند متفاوت باشد. برای توجه به تمامی نیازها، لازم است که بسته بندی را در وزن های مختلفی انجام دهید تا دست مشتری برای خرید باز باشد.

تنوع محصولات

با توجه به تنوع بسیار زیاد حبوبات در داخل کشور، سعی کنید در هنگام ایجاد خط بسته بندی حبوبات، به تمامی مدل های حبوبات موجود فکر کرده و همه آن ها را برای عرضه به بازار آماده کنید.

خط تولید کنسرو حبوبات:

عموما حبوبات فراوری شده و به صورت توزینی بسته بندی می شوند که عموما در این نوع خط بسته بندی حبوبات، دستگاه بوجاری، پولیش حبوبات ، بسته بندی چهار توزین، دستگاه تاریخ زن جز دستگاه های اصلی این خط هستند. 

در حالت دیگر  خط بسته بندی حبوبات، به تولید کنسرو حبوبات مثل لوبیا و ... و بسته بندی آنها می پردازد. که دیگ های پخت ، دستگاه های استریل قوطی ، دربند جز دستگاه های اصلی این خط تولید است. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان