در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
چرم و منسوجات

انواع چرم و منسوجات

به طور کلی می‌توان انواع چرم را با توجه به روش تولید آنها به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم‌بندی کرد همچنین از نظر ساختار، چرم مصنوعی به دو نوع پلی اورتان و پلی وینیل کلراید تقسیم می شود. چرم پلی اورتان از نظر لطافت و مقاومت نسبت به چرم وینیل برتری دارد. از چرم مصنوعی وینیل برای ساخت محصولاتی همچون جلد و شیرازه کتاب استفاده می‌شود. چرم پی وی سی (پلی وینیل کلراید) از پارچه های مختلفی مانند پارچه بافته شده ، پارچه تریکو یا پارچه غیر بافته شده به عنوان ماده زیرلایه ، همراه با یک لایه فوم پی وی سی به عنوان لایه رویی به وجود می آید.

قیمت خرید انواع چرم و منسوجات

شما می‌توانید در ویترین نت نمودار تغییرات قیمت را در بازه‌های زمانی مختلف مشاهده کنید. همچنین فروشندگان چرم و منسوجات هم این امکان را دارند با مراجعه با پنل خود هر زمان که نیاز باشد قیمت محصولات  چرم و منسوجات را آپ دیت کنند. ضمن اینکه با درخواست قیمت (RFQ) خریداران چرم مشخصات محصول مورد نیاز خود را در فرم مخصوص وارد می‌کنند تا فروشندگان با آن‌ها تماس بگیرند.

فروش عمده چرم و منسوجات درویترین نت 

یک کانال عمده فروشی چرم و منسوجات استفاده از پلتفرم‌های B2B است. در این شیوه فروش عمده چرم توسط پلتفرم‌هایی انجام می‌شود که در واقع یک بازار اینترنتی برای خرید و عمده فروشی هستند که ارتباط بی واسطه بین خریدار و فروشنده  را برقرار می‌کنند. ویترین نت از جمله این پلتفرم هاست که می‌توانید از طریق آن خرید و فروش عمده چرم خام و پارچه را به صورت آنلاین به انجام برسانید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )