ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

درخواست مشاوره رایگان

حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
ثبت درخواست
ضد عفونی کننده‌های صنعتی

مواد ضد عفونی کننده صنعتی

یکی از موثرترین روش‌ها برای از بین بردن باکتری‌ها، ویروس‌ها و آلودگی‌ها، استفاده از مواد ضد عفونی کننده است. در ادامه انواع ضدعفونی کننده‌های‌ صنعتی را به همراه ویژگی‌ها و مشخصات هر یک بررسی کرده و موارد استفاده از آن‌ها را شرح خواهیم داد.

ضد عفونی کننده سبزیجات

محلول کنسانتره ضد عفونی میوه و سبزیجات یکی از مهمترین ضدعفونی کننده‌های صنعتی است که به منظور از بین بردن انواع میکروب‌های بیماری زا و باکتری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول شامل ترکیبات بنزالکونیوم کلراید و آب دیونیزه بوده و جهت ضد عفونی کردن میوه و سبزیجات برای مصارف خانگی و یا آشپزخانه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضد عفونی کننده البسه و منسوجات

یکی دیگر از انواع مواد ضد عفونی کننده صنعتی، کنسانتره البسه، ملحفه و منسوجات است که جهت ضد عفونی کردن آن‌ها با غلظت ۰.۵ تا ۱ درصد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محلول علاوه بر اثر کشندگی باکتری‌های گرم منفی و مثبت، تاثیر چشمگیری در از بین بردن قارچ‌ها، ویروس‌ها و باکتری‌ها بر روی البسه دارد.

ضد عفونی کننده الکلی

محلول‌های ضد عفونی کننده‌ الکلی با ظرفیت‌های مختلف (اسپری، بطری و گالن) دارای اتانول بوده و بدون بو و رنگ برای پاک کردن آلودگی سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از مواد ضد عفونی کننده‌ الکلی می‌توان کلیه‌ی تجهیزات و ابزارهای پزشکی را نیز از هر گونه آلودگی پاک کرد.

ضد عفونی کننده دست

این محصولات با دارا بودن مواد مخصوص از جمله روغن نارگیل و عصاره‌ی آلوئه ورا علاوه بر از بین بردن کلیه‌ی آلودگی‌ها، از پوست دست محافظت می‌کنند. 

ضد عفونی کننده سطوح

این محلول ضد عفونی کننده محیط برای سطوح بزرگ از جمله مراکز بیمارستانی و درمانی قابل استفاده است.

ضد عفونی کننده صنایع غذا و دارو

این محصول با ترکیبات آلکیل آمین، اسید سیتریک، سورفکتانت‌های غیر یونی و آب دیونیزه جهت ضد عفونی کردن ظروف و کلیه‌ی تجهیزات آشپزخانه، وسایل حمل و نقل مواد در صنایع غذایی و دارویی و همچنین مراکز بسته بندی گوشت و... مورد استفاده قرار گرفته و می‌تواند طیف گسترده‌ای از میکروب‌ها، باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌ها را از بین ببرد.

درخواست مشاوره رایگان
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان