پکیج برق خورشیدی

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
شهرکرد
پنل برق خورشیدی550 وات

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پنل برق خورشیدی ۵۰ وات

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پروژکتور خورشیدی گارانتی دار

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,050,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خرید دستگاه فلافل زن
پنل خورشیدی المانی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پنل 500 وات با راندمان بالا

حداقل سفارش: 1 عدد

6,430,000 - 6,750,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پنل 700 وات با بالاترین بازده در ایران

حداقل سفارش: 1 عدد

9,000,000 - 9,450,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان پکیج برق خورشیدی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان پکیج برق خورشیدی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

پکیج برق خورشیدی

پکیج برق خورشیدی چیست؟

نور خورشید منبع تولید انرژی خورشیدی است که پنل های خورشیدی وظیفه تبدیل این انرژی را به الکتریسیته و یا برق را دارند. عملکرد اصلی این پکیج برق خورشیدی یا فوتوولتائیک به گونه ایی است که با استفاده از نور خورشید انرژی فوتون ها یا ذرات انرژی دار را به الکتریسیته تبدیل می کنند. پنل های خورشیدی کاربردهای فراوانی دارند، مانند کنترل قدرت سیستم اتاقک ها، تجهیزات ارتباطی، کنترل حسگر و تولید الکتریسیته توسط سیستم های الکتریکی خورشیدی خانگی و تجاری.

کاربرد پکیج برق خورشیدی

مهمترین کاربرد این سیستم که در دسته تجهیزات برق صنعتی قرار می گیرد برای مناطقی که از شبکه برق دور هستند می تواند بسیار مفید باشد و مورد استفاده قرار بگیرند و همچنین به دلیل کم هزینه بودن برای مناطقی که به شبکه برق دسترسی دارند می تواند کاربرد داشته باشد. از دیگر کاربردهای پکیج های خورشیدی می توان به مواردی مانند تولید برق اضطراری برای بیمارستان ها ،بانک ها ...، مصارف کشاورزی، کارخانجات و مراکز تولیدی اشاره کرد.

مزایای پکیج برق خورشیدی

پکیج های برق خورشیدی از مزایای بسیار زیادی برخوردار هستند که هزینه های مالی مهمترین دلیل برای استفاده از این سیستم است. به صورتی که تجهیزات برق خورشیدی از عمر طولانی برخوردار هستند و کسانی که از آن بهره می برند در واقع ابتدا تولید کننده برق خورشیدی هستند و بعد مصرف کننده حال اگر تولید شما بیشتر از مصرف باشد با تزریق برق خورشیدی تولیدی خود به شبکه سراسری می توانید کسب درآمد داشته باشید و طی مدتی هزینه هایی که انجام داده اید بدست آورید و بعد به سودآوری برسید.
از دیگر مزایای تولید برق خورشیدی توسط پکیج های خورشید عدم ایجاد آلایندگی صوتی عدم نیاز به شبکه برق سراسری و آب عدم نیاز به آب جهت تولید برق، عدم نیاز به تعمیر و نگهداری در بازه زمانی های کوتاه و عدم نیاز به استفاده از سوخت فسیلی... همانطور که گفته شد پکیج خورشیدی یک مجموعه ایی کامل در جهت تولید برق از نور خورشید است که اجزای اصلی آن شامل پنل خورشید، باتری و اینورتر (تبدیل برق DC بهAC) است.

اجزا پکیج برق خورشیدی

پنل خورشیدی

مهمترین بخش یک پکیج خورشیدی صفحه یا پنل خورشیدی است. این صفحه شامل گروهی از سلول خورشیدی نیمه رسانا از جنس سیلیکون است. این سلول ها دارای الکترون آزاد هستند که با تابید نور خورشید به آنها تحریک شده و باعث به وجود امدن نیروی الکتریسیته می شوند.

باتری پنل خورشیدی

این باتری در واقع به نوعی منبع اصلی ذخیره انرژی الکتریکی ای که توسط صفحه خورشیدی تولید می شود است. این باتری ها معمولا از تکنولوژی ژل استفاده می کنند که باعث طول عمر بیشتر آنها می شود به عبارت ساده تر شما می توانید در تعداد دوره های بیشتری باتری خود را شارژ کنید.

اینورتر

برقی که از صفحه خورشیدی تولید می شود و در باتری ذخیره و یا از آن خارج می شود معمولا دارای جریان مستقیم است و اینورتر با عملکرد خود این جریان مستقیم به جریان متناوب برق شهری با ولتاژ 220 ولت تبدیل می کند.

قیمت پکیج برق خورشیدی در ویترین نت

شرکت ها و تولیدکنندگان با استفاده از تجهیزات تولیدی خود و بهره گیری از بهترین تجهیزات این صنعت اقدام به ارائه پکیج هایی قابل اعتماد با عمری طولانی و راندمان بالا می کنند که تا سال های زیاد ضمانت می شوند. شایان ذکر است با توجه به این شرایط نمی توان قیمت دقیقی از پنل های خورشید ارائه کرد. محصولاتی چون پکیج برق خورشیدی توسط تامین کنندگان و تولید کنندگان گوناگون به بازار عرضه می شوند و ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان این امکان را فراهم کرده است تا خریداران خریدی مطمئن داشته باشند. همچنین از طریق سیستم RFQ ویترین نت این امکان به وجود می آید تا استعلام قیمت دریافت کنید و با بررسی قیمت خریدی به صرفه را تجربه کنید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز