× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه فر قنادی و شیرینی پزی
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر قنادی و شیرینی پزی قالبیت پخت تا مقدار 4000 کیلوگرم را دارد. برق  مصرفی دستگاه فر قنادی و شیرینی پزی یه صورت ک فاز است. سوخت های قابل استفاده برای این دستگاه گاز و گازوئیل می باشد. این دستگاه های صنعتی با بروز ترین روش ها ساخته شده و دستگاه ها به تمامی کشور و دنیا صادر می شود.  

دستگاه پخت نان
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پخت نانقادر به پخت تا 1000 کیلوگرم می باشد.با استفاده از سوخت هایی مانند گازوئیل و گاز می توان از این دستگاه استفاده کرد. دستگاه های پخت نان در طرح های مختلف و کیفیت بسیار خوب تولید می شود. دستگاه های  پخت نان را با گارانتی و خدمات پس از فروش می توانید از شرکت ایران فر خریداری نمایید.   

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه پهن کن اتوماتیک بیضی بر شاطریار
۲۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پهن کن اتوماتیک بیضی بر شاطریار خمیر،برای تولید نان لواش و تافتون کاربرد دارد.با استفاده از این دستگاه، به راحتی خمیر پهن شده بیضی بر روی بالشتک نانوایی قرار می گیرد و شاطر(و یا یک فرد ناشی) ناوند را به تنور می زند. در این دستگاه ازالکتروگیربکس دارای عمر بسیار طولانی استفاده شده است. وزن چانه قابل تنظیم می باشد. برش و پهن کردن خمیر به صورت اتوماتیک بر روی بالشتک انجام میگیرد. دستگاه پهن کن اتوماتیک بیضی بر شاطریار،جاگیر نیست و دارای حمل و نقل راحت می باشد. رعایت اصول کاملا بهداشتی و حذف دخالت دست،تعمیر و نگهداری بسیار ارزان و آسان ،لوازم برقی و مکانیکی با کیفیت از دیگر ویژگی های پهن کن خمیر است.      

دستگاه پهن کن خمیر باقلوا استاندارد
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پهن کن خمیر باقلوا با سایز استاندارد با ظرفیت 30 تا 110 کیلو در ساعت می باشد . در دستگاه پهن کن خمیر شاسی از جنس استیل است .  این دستگاه قابلیت پهن کردن خمیر با ضخامت 50 و 60 سانتیمتر را دارد و به صورت اتوماتیک عمل میکند .       

دستگاه پهن کن خمیر باقلوا بزرگ
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پهن کن خمیر باقلوا دارای قابلیت نازک کردن خمیر تا 0.05 میلیمتر  می باشد . این دستگاه دارای قابلیت باردهی (نازک کردن خمیر)حین کار کرد بصورت اتوماتیک(دیجیتال) است . شاسی دستگاه پهن کن خمیر تمام استیل می باشد و دینام ها تماما مارک یلماز ترکیه است.    

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه پهن کن خمیر

دستگاه پهن کن خمیر

دستگاه پهن کن خمیر از ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی است که برای پهن کردن انواع خمیر و آماده سازی آن ها برای قرار دادن در تنور و فر مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته در نانوایی ها و شیرینی پزی ها نانوا مجبور بود خود چانه را آماده کرده و سپس خمیر را با استفاده از بالشتک مخصوص و یا دست پهن کرده و آن را در داخل فر قرار دهد.

در سال های اخیر در کنار افزایش تقاضا برای نان و شیرینی، پیشرفت های تکنولوژی نیز نانواها و شیرینی پزها را مجبور کرده از دستگاه های جدید استفاده نمایند. یکی از این وسایل دستگاه پهن کن خمیر است که با استفاده از آن، چانه های مشخص شده به شکل اتوماتیک بر روی بالشتک نانوایی پهن شده و خمیر آماده قرار گرفتن در فر می شود.
در ادامه در خصوص کاربردها و همچنین ویژگی های این سری از ماشین آلات صنایع غذایی بیشتر توضیح خواهیم داد.

کاربردهای دستگاه پهن کن خمیر

نانوایی: بیشترین کاربرد دستگاه پهن کن خمیر در نانوایی های نان لواش است. در این نانوایی ها به دلیل شکل و سبک بودن خمیر ها از این دستگاه ها استفاده می شود تا بهره وری افزایش یافته و ضایعات نان کم شود.
شیرینی پزی: برای قالب زدن برخی شیرینی ها و تهیه خمیر های نازک چند لایه از این دستگاه ها استفاده می شود.
پیتزا فروشی: در برخی پیتزا فروشی ها نیز از دستگاه پهن کن خمیر برای پهن کردن خمیر های پیتزا در ظرف ها استفاده می شود.

ویژگی های دستگاه پهن کن خمیر

• مصرف بسیار کم برق
• دارا بودن الکتروگیربکس خارجی بدون صدا
• قابلیت تغییر ارتفاع دستگاه
• کابرد آسان و عدم نیاز به کارگر ماهر
• افزایش سرعت پخت
• کاهش مصرف نمک در نان
• کاهش قیمت تمام شده نان
• افزایش مدت ماندگاری نان
• جلوگیری از ضایعات نان
• افزایش رعایت بهداشت در صنایع غذایی به دلیل کم شدن دخالت دست

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل