فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه بال فایبر ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه بال فایبر می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه بال فایبر

دستگاه بال فایبر چیست و چه کارایی دارد؟
با پیشرفت علم و تکنولوژی به ویژه در بخش صنعت نساجی دستگاه های پیشرفته و مدرن بسیار زیادی وارد عرصه بازار شده اند یکی از این دستگاه ها، دستگاه بال فایبر می باشد که جهت افزایش استحکام مواد اولیه در نساجی مورد استفاده قرار گرفته اند. این دستگاه به طور کلی از بخش های مختلف تشکیل شده است و هر یک از بخش ها مسئول انجام عملیات خاصی می باشد. مواد اولیه پس از وارد شدن به دستگاه بال فایبر و انجام یک سری از عملیات و فرآیندها مقاومت آن ها افزایش یافته و محصول نهایی با مقاومت بالا در نهایت از طریق دریچه وارد بخش تحویل سفارش مشتری و تحویل محصول می شود.


کارایی دستگاه بال فایبر چیست؟
یکی از ماشین آلات پر کاربرد در صنعت نساجی دستگاه بال فایبر می باشد. مواد مورد استفاده در دستگاه بال فایبر از طریق سیلندر تغذیه وارد دستگاه بال فایبر می شوند و این امر این مواد را قادر می سازند تا از طریق چرخش و دوران به سازگاری مطلوب خود دست یابند. مواد برای دوره مورد نظر و از طریق دروام های متوالی در مدار موجود در دستگاه بال فایبر توزیع می یابند و یک موتور حرکتی باعث به حرکت درآمدن آن ها می شود و یا همچنین حرکت انتقال خود را از یک موتور منحصر به فرد به دست می آورند. با کامل شدن دوره مورد نظر، موادی که به استحکام مطلوب دست یافته اند با کمک یک دستگاه تهویه و از طریق باز شدن یک دریچه به بخش تحویل محصول انتقال پیدا می کند.


آشنایی با برخی از ویژگی های مهم دستگاه بال فایبر
عرض کاری این دستگاه به چیزی حدود 1500 میلی متر می رسد در صورتی که عرض کلی این دستگاه چیزی حدود 2085 میلی متر است. طول کلی این دستگاه حدوداً 1704 و ارتفاع آن 4127 است. وزن خالص این دستگاه حدود 2300 کیلوگرم می باشد در صورتی که قدرت آن حدود 15.5 کیلو وات است.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز