× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فر گردان با سیستم بخار با کابین استیل مدل 2000
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مخصوص انواع شیرینی جات و کیک و کلوچه می باشد.دستگاه دارای سیستم بخار است و برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی کاربرد دارد. سیستم سیر کوله از نوع حرارتی غیر مستقیم و کنترل حرارت از 50 تا 400 درجه سانتیگراد می باشد.بدنه دستگاه از استیل و تعداد دیس ها 32.28.14.8 دیس می باشد. نما دستگاه فرگردان از استیل مات و نوع عایق از پشم سنگ و کف از ورق سیاه می باشد. بدنه یا کاور دستگاه از ورق روغنی مانند آلومینیوم یا استیل بنا به سفارش می باشد.  

دستگاه فر گردان مدل KF960
۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در فرهای گردان دیس های خمیر در گاری حمل سینی قرار گرفته و سپس به داخل فر هدایت میشود، تعداد دیس ها بسته به ظرفیت فر میتواند متفاوت باشد، در این فر ها همچنین سینی ها توسط یک الکتروموتور به چرخش در آمده و این سبب یکنواختی در پخت محصول میگردد. دستگاه فر گردان مدل KF960 دارای 36 دیس می باشد. ارتفاع مورد نیاز جهت نصب دستگاه حداقل 280 سانتی متر ، ظرفیت پخت :36 دیس وزن ، تقریبی 1700 کیلوگرم و میزان مصرف برق 2 کیلووات در ساعت است.مصرف سوخت دستگاه فرگردان به دو صورت : گاز 4 متر مکعب در ساعت و گازوئیل 3 لیتر با نازل 1.25 می باشد. جنس منبع حرارتی این دستگاه فر صنعتی نیز استیل می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه فرگردان مدل KF580
۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فر گردان قنادی، برای پخت انواع کیک، شیرینی، بیسکویت، شیرمال و کلوچه کاربرد دارد.این دستگاه جهت پخت شیرینی و نان فانتزی در قنادی با سیستم بخار برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی مناسب است. دستگاه فر گردان مدل KF580 دارای ظرفیت پخت 10 سینی ، دارای گرمخانه می باشد. ارتفاع با دینام و گرمخانه 2 متر و 15 سانتی متر ، مصرف برق : 1/5 کیلوبایت،وزن دستگاه : 650 کیلوگرم و سوخت مصرفی : گاز و یا گازوئیل می باشد.  

دستگاه فرگردان مدل KF1800
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان تولید شده در شیرینی پزی صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه های فر شیرینی پزی صنعتی در ابعاد بزرگ و با ظرفیت تولید بالا می باشند و در واحد های تولیدی و کارخانجات صنایع غذایی با ظرفیت تولید بالا مورد کاربرد می باشند. دستگاه فر گردان دارای 32 دیس قنادی و 16 دیس فانتزی می باشد.دارای 3 سیستم بخار است.وزن تقریبی دستگاه 1600 کیلوگرم می باشد.دستگاه فرگردان دارای سیستم برق PLC و دارای شیشه دو جداره است.لولا در مخفی می باشد.در این دستگاه از نوار نسوز سیلیکون دور درب استفاده شده است.آلیاژ مصرفی مطابق با سفارش مشتری می باشد.سوخت مصرفی دستگاه فرگردان، گاز و یا گازوئیل (گاز 4 متمکعب در ساعت و گازوئیل 3 لیتر با نازل 1.25) و مصرف برق 2 کیلووات است.  

فر دوار پخت نان تافتون و لواش رستورانی
۸۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر دوار پخت نان تافتون و لواش رستورانی دستگاهی است برای طبخ نان لواش و تافتون متناسب با فضاهای کوچک با ظرفیت تولید بالا، طراحی دستگاه بگونه ای است که در کمترین زمان بیشترین بازده را فراهم می کند که این امتیاز ویژه ای برای متمایز کردن این دستگاه نسبت به نمونه های سنتی موجود محسوب می شود . از دیگر ویژگی های این فر می توان به پخت یکنواخت نان بواسطه ی طراحی ویژه کوره که سبب پخش حرارت یکدست به سطح صفحات پخت چدنی یا آلومینومی پوشش دار می شود . نحوه نصب دستگاه فر دوار پخت نان تافتون و لواش رستورانی بگونه ای است که کلیه قسمت ها به صورت قطعه های کوچک به مکان مورد نظر حمل می شود و بعد از اسمبل شدن دستگاه آماده ی شروع به کار بودن می باشد . مزایای طبخ نان با فر دوار پخت نان تافتون و لواش رستورانی :  - یکنواختی و افزایش رنگ و بهبود رنگ پوسته - افزایش ماندگاری نان - ایزوله بندی استاندارد و چند لایه - انتقال حرارت بسیار کم (30 الی 40 درجه سانتی گراد)از بدنه فر به فضای بیرون - سیستم هندل فر دوار پخت نان تافتون و لواش رستورانی که در موقع قطع برق از آن به منظورخروج نان های باقی مانده در فر استفاده می شود . - نصب آسان و راه اندازی فر در کمترین زمان بعد از استقرار در محل - تابلو برق مجزا از سیستم و کنترل فر دوار پخت نان تافتون و لواش رستورانی بوسیله سیستم های اینورتری

فر دوار پخت نان بربری و تافتون و لواش
۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فر دوار گردان پخت نان بربری و تافتون و لواش با حرارت غير مستقيم اولين بار در سال ١٣٨٢ در شركت بارك توليد و پس از انجام آزمايشات موفق در سال ١٣٨٤ وارد خط توليد شد . طراحي بروز فر دوار گردان پخت نان بربری و تافتون در سيستم انتقال حرارت ،قابليت نصب سيستم بخار جهت طبخ بهتر محصولات نيمه حجيم ، تنظيم حرارت ديجيتالي و، ايزولاسيون استاندارد و دها ويژگي ديگر سبب تمايز اين دستگاه پخت نان نسبت به ساير مدل هاي ديگر ميشود . صادرات اين مدل فر دوار گردان پخت نان بربری و تافتون به كشورهاي نظير المان ، لهستان ، امريكا و دهها كشور اورسيايي ديگر نمادي است از توانمندي بارك در عرصه ي توليد ماشين الات پخت نان منطبق با استانداردهاي روز دنيا .

دستگاه فر صنعتی گردان
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر صنعتی گردان قنادی و شیرینی پزی در ظرفیت های مختلف و با توجه به نیاز مشتری ساخته می شود. این دستگاه قابلیت نصب سیستم بخار را دارد. دستگاه کانوکشن دار بوده و حرارت دهی آن به صورت غیر مستقیم انجام می گیرد. دستگاه قابلیت تنظیم درجه حرارت و زمان پخت را دارد. دستگاه فر گردون دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است.

فر گردان تک کابین
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فر گردان تک کابین جهت پخت انواع شیرینی ها ، کیک ، کلوچه مورد استاده قرار میگیرد. این سیستم به صورت چرخشی با حرارت غیرمستقیم کار می کند. بهینه سازی در مصرف سوخت و انرژی با بهترین راندمان تولید از ویژگی های این دستگاه است. فر گردان تک کابین دارای ظرفیت بالای تولید درهر نوبت پخت می باشد. تعداد دیس این فرگردان 40 تا 80 دیس است .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه فر گردان مدل KF560
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از جمله محصولات گروه کاوه فر 8 دیس گرمخانه دار مدل kf560 است که برای پخت انواع نان ،کیک ، کلوچه ،بیسگوییت ؛نان شیر مال و شیرینی استفاده می شود. دستگاه فر گردان دارای 8 دیس و گرمخانه دار است و مورد کاربرد آن جهت فر پخت کیک وکلوچه ، فر پخت بیسکوییت ، فر شیرینی پزی خانگی و صنعتی و نان شیرمال می باشد. وزن تقریبی این دستگاه فر گردان 500 کیلوگرم می باشد. سوخت مصرفی آن گاز و یا گازوئیل است . میزان مصرف برق 1/5 کیلووات در ساعت است. میزان مصرف سوخت گاز 3/5 مترمکعب در ساعت و گازوئیل 2 لیتر با نازل 1.2 می باشد . جنس منبع حرارتی دستگاه نیز استیل می باشد.    

فر شیرینی پزی خانگی KF660
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر شیرینی پزی خانگی مدل kf660  برای تولید انواع شیرینی به صورت خانگی که دارای 16 دیس است مورد استفاده قرار میگیرد. ظرفیت این دستگاه متوسط است و برای کارگاههای با وسعت کم و پخت خانگی مناسب تر است.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل