فیلتر و دسته بندی‌ها

زیر دسته های فر قنادی و شیرینی پزی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع فر شیرینی پزی صنعتی انواع فر شیرینی پزی صنعتی

پخت کیک و کلوچه های خوشمزه و با کیفیت بدون داشتن یک فر قنادی حرفه ای ممکن نیست.

ادامه مطلب  
بررسی مهم ترین تجهیزات نانوایی و قنادی بررسی مهم ترین تجهیزات نانوایی و قنادی

تجهیزات نانوایی و قنادی یکی از پرکاربردترین موارد در صنایع غذایی است. این تجهیزات در صنایع تولید نان و شیرینی مورد استفاده قرار...

ادامه مطلب  
فر گردان قنادی، فر مناسب برای شیرینی پزی فر گردان قنادی، فر مناسب برای شیرینی پزی

فر گردان قنادی فر مناسب برای شیرینی پزی و دستگاهی جهت پخت و قنادی انواع کیک، شیرینی، بیسکویت، شیرمال و کلوچه و ... است.

ادامه مطلب  
فر طبقه ای، دستگاهی برای پخت انواع کیک و کلوچه و شیرینی فر طبقه ای، دستگاهی برای پخت انواع کیک و کلوچه و شیرینی

دستگاه کلوچه پزی یا فر طبقه ای، جهت پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم، نان های فانتزی، نان باگت، نان تست، انواع کیک و بعضی از...

ادامه مطلب  
فر شیرینی پزی خانگی فر شیرینی پزی خانگی

 فر شیرینی پزی خانگی برای کسب و کارهای کوچک و خانگی بسیار مناسب بوده و علاوه بر کیک، برای پخت کلوچه و انواع شیرینی، نان و بیسکویت...

ادامه مطلب  
پرسش های متداول

انواع فر شیرینی پزی و قنادی در دو نوع فر طبقه ای یا ثابت و فر گردان در بازار وجود دارند.

انواع فر گردان قنادی به دلیل اینکه دارای سیستم بخار هستند برای پخت نان و شیرینی های حجیم مانند نان فانتزی و شیرینی دانمارکی مناسبند.

انواع فر ثابت یا طبقه ای در ظرفیت‌های 4 دیس تا 36 دیس ساخته می‌شوند و ابعاد دیس یا سینی ها معمولا 60*40 است.

انواع فر قنادی کانوکشن دار حرارت را به طور یکدست و یکنواخت همه جای فر پخش می‌کند.

انواع فر طبقه ای یا ثابت با ظرفیت 4 تا 6 دیس به عنوان فر شیرینی پزی خانگی هم کاربرد دارد.

فر قنادی و شیرینی پزی

فر شیرینی پزی صنعتی

فر قنادی و شیرینی پزی از انواع فر صنعتی است که برای پخت انواع کیک، کلوچه، شیرینی و نان فانتزی کاربرد دارد. انواع فر شیرینی پزی صنعتی که همگی از تجهیزات نانوایی و قنادی هستند، با نام‌های فر قنادی، دستگاه کلوچه پزی، فر کیک پزی و ... شناخته می‌شوند.

انواع کیک و کلوچه و شیرینی از گذشته خوراکی‌های محبوب ایرانی‌ها بوده اند و به همین دلیل این روزها افراد زیادی با خرید یک فر قنادی، تصمیم به شروع این کسب و کار در صنایع غذایی گرفته‌اند. و حتی بسیاری مانند خانم‌های خانه داری که به دنبال درآمدزایی در منزل هستند، با خرید یک "فر شیرینی پزی خانگی" یک کسب و کار کوچک خانگی راه انداخته اند.

فر قنادی

فر قنادی نام دیگری برای فر شیرینی پزی صنعتی است. برای خرید فر قنادی می‌توان حق انتخاب‌های متنوعی داشت، "مینی فر قنادی"، "فر قنادی خانگی" و "فر قنادی کوچک" از مدل های این دستگاه است.
پیش از خرید انواع فر قنادی باید به نوع سوخت، سیستم گرمادهی، تعداد و اندازه سینی و .... توجه کرد.

انواع فر شیرینی پزی صنعتی

فر طبقه ای

محبوب ترین و پرکاربردترین نوع فر صنعتی، فر طبقه ای است که بیشتر قنادی‌ها و مغازه‌های نان فانتزی از این نوع فر برای پخت انواع کیک و کلوچه استفاده می‌کنند که به همین دلیل به فر طبقه ای فانتزی و یا فر نان فانتزی نیز معروف است. نحوه کار با این فر صنعتی به این صورت است که خمیر و مواد اولیه بر روی سینی های این فر قرار داده می‌شوند و این سینی‌ها در طبقات مختلف فر جایگذاری می‌شوند و انواع کیک و کلوچه با حرارت غیر مستقیم پخته می‌شوند. فر دو طبقه یا مینی فر قنادی از پر استفاده‌ترین فرهای طبقه ای است که به عنوان تجهیزات صنایع غذایی برای کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد.

فر گردان قنادی

فر گردان قنادی نوع دیگری از انواع فر صنعتی است و همانطور که از اسمش پیدا است نحوه کار آن به صورت گردان یا rotary است. در این فر نیز خمیر شیرینی و کلوچه بر روی سینی‌های دستگاه قرار داده شده و سینی‌ها به وسیله گاری حمل سینی به داخل فر گردان هدایت می‌شوند و شیرینی ها پخته می‌شوند.

فر شیرینی پزی خانگی

فر شیرینی پزی خانگی یک فر کوچک است که برای بسیاری از افراد خانه دار و کسب و کارهای کوچک و خانگی كه می‌خواهند انواع کیک، کلوچه، بیسکوییت و شیرینی را تولید کنند مناسب است.
بسیاری از کسب و کارهای نوپای قنادی، برای شروع کار خود یک فر شیرینی پزی خانگی تهیه می‌کنند. یک فر شیرینی پزی 4 دیس می‌تواند به عنوان فر شیرینی پزی خانگی مناسب باشد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست
مشاوره رایگان