× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فر گردان با سیستم بخار با کابین استیل مدل 2000  , فر گردان قنادی
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مخصوص انواع شیرینی جات و کیک و کلوچه می باشد.دستگاه دارای سیستم بخار است و برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی کاربرد دارد. سیستم سیر کوله از نوع حرارتی غیر مستقیم و کنترل حرارت از 50 تا 400 درجه سانتیگراد می باشد.بدنه دستگاه از استیل و تعداد دیس ها 32.28.14.8 دیس می باشد. نما دستگاه فرگردان از استیل مات و نوع عایق از پشم سنگ و کف از ورق سیاه می باشد. بدنه یا کاور دستگاه از ورق روغنی مانند آلومینیوم یا استیل بنا به سفارش می باشد.  

دستگاه فر گردان مدل KF960 , فر گردان قنادی
۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در فرهای گردان دیس های خمیر در گاری حمل سینی قرار گرفته و سپس به داخل فر هدایت میشود، تعداد دیس ها بسته به ظرفیت فر میتواند متفاوت باشد، در این فر ها همچنین سینی ها توسط یک الکتروموتور به چرخش در آمده و این سبب یکنواختی در پخت محصول میگردد. دستگاه فر گردان مدل KF960 دارای 36 دیس می باشد. ارتفاع مورد نیاز جهت نصب دستگاه حداقل 280 سانتی متر ، ظرفیت پخت :36 دیس وزن ، تقریبی 1700 کیلوگرم و میزان مصرف برق 2 کیلووات در ساعت است.مصرف سوخت دستگاه فرگردان به دو صورت : گاز 4 متر مکعب در ساعت و گازوئیل 3 لیتر با نازل 1.25 می باشد. جنس منبع حرارتی این دستگاه فر صنعتی نیز استیل می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه فرگردان مدل KF580	 , فر گردان قنادی
۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فر گردان قنادی، برای پخت انواع کیک، شیرینی، بیسکویت، شیرمال و کلوچه کاربرد دارد.این دستگاه جهت پخت شیرینی و نان فانتزی در قنادی با سیستم بخار برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی مناسب است. دستگاه فر گردان مدل KF580 دارای ظرفیت پخت 10 سینی ، دارای گرمخانه می باشد. ارتفاع با دینام و گرمخانه 2 متر و 15 سانتی متر ، مصرف برق : 1/5 کیلوبایت،وزن دستگاه : 650 کیلوگرم و سوخت مصرفی : گاز و یا گازوئیل می باشد.  

دستگاه فرگردان مدل KF1800 , فر گردان قنادی
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان تولید شده در شیرینی پزی صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه های فر شیرینی پزی صنعتی در ابعاد بزرگ و با ظرفیت تولید بالا می باشند و در واحد های تولیدی و کارخانجات صنایع غذایی با ظرفیت تولید بالا مورد کاربرد می باشند. دستگاه فر گردان دارای 32 دیس قنادی و 16 دیس فانتزی می باشد.دارای 3 سیستم بخار است.وزن تقریبی دستگاه 1600 کیلوگرم می باشد.دستگاه فرگردان دارای سیستم برق PLC و دارای شیشه دو جداره است.لولا در مخفی می باشد.در این دستگاه از نوار نسوز سیلیکون دور درب استفاده شده است.آلیاژ مصرفی مطابق با سفارش مشتری می باشد.سوخت مصرفی دستگاه فرگردان، گاز و یا گازوئیل (گاز 4 متمکعب در ساعت و گازوئیل 3 لیتر با نازل 1.25) و مصرف برق 2 کیلووات است.  

دستگاه فر صنعتی گردان , فر گردان قنادی
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه فر صنعتی گردان : دستگاه فر صنعتی گردان قنادی و شیرینی پزی در ظرفیت های مختلف و با توجه به نیاز مشتری ساخته می شود. این دستگاه قابلیت نصب سیستم بخار را دارد. دستگاه کانوکشن دار بوده و حرارت دهی آن به صورت غیر مستقیم انجام می گیرد. دستگاه قابلیت تنظیم درجه حرارت و زمان پخت را دارد. دستگاه فر گردون دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است. دستگاه فر گردان مناسب جهت پخت شیرینی دانمارکی ، شیرمال ، شکلات و کلیه شیرینی و کیک هایی که قبل از پخت  نیاز به گرمادهی دارند.

دستگاه فر گردان مدل KF560 , فر گردان قنادی
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از جمله محصولات گروه کاوه فر 8 دیس گرمخانه دار مدل kf560 است که برای پخت انواع نان ،کیک ، کلوچه ،بیسگوییت ؛نان شیر مال و شیرینی استفاده می شود. دستگاه فر گردان دارای 8 دیس و گرمخانه دار است و مورد کاربرد آن جهت فر پخت کیک وکلوچه ، فر پخت بیسکوییت ، فر شیرینی پزی خانگی و صنعتی و نان شیرمال می باشد. وزن تقریبی این دستگاه فر گردان 500 کیلوگرم می باشد. سوخت مصرفی آن گاز و یا گازوئیل است . میزان مصرف برق 1/5 کیلووات در ساعت است. میزان مصرف سوخت گاز 3/5 مترمکعب در ساعت و گازوئیل 2 لیتر با نازل 1.2 می باشد . جنس منبع حرارتی دستگاه نیز استیل می باشد.    

فر شیرینی پزی خانگی KF660 , فر گردان قنادی
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر شیرینی پزی خانگی مدل kf660  برای تولید انواع شیرینی به صورت خانگی که دارای 16 دیس است مورد استفاده قرار میگیرد. ظرفیت این دستگاه متوسط است و برای کارگاههای با وسعت کم و پخت خانگی مناسب تر است.  

دستگاه فر گردان مدل KF900 , فر گردان قنادی
۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان kf900  دارای 36 دیس است و برای تولید در سطح انبوه شیرینی،کیک و کلوچه،نان و بیسکوییت مناسب است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه فر گردان مدل KF500 , فر گردان قنادی
۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مدل kf500  برای کارگاه های کوچک طراحی شده که جهت پخت انواع کیک و کلوچه , بیسکوییت , نان شیرمال و شیرینی کاربرد دارد. این دستگاه فر گردان دارای 8 سینی است.

دستگاه فر گردان مدل kf1200 , فر گردان قنادی
۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مدل kf1200 مورد کاربرد جهت فر پخت نان حجیم، فر پخت نان فانتزی، فر پخت نان های حجیم و نیمه حجیم و همچنین فر پخت کیک وکلوچه، فر پخت بیسکویت و سایر مواد غذایی دیگر می باشد این دستگاه فر گردان جهت آماده سازی شیرینی دانمارکی،شیرمال،شکلات و کلیه محصولاتی است که قبل از پخت  به گرما نیاز دارند، کاربرد دارد. جنس منبع حرارتی این دستگاه فر گردان استیل می باشد.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل