× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه پرینتر رنگی روی قهوه بستنی کیک
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرینتر رنگی روی قهوه ، بستنی، کیک، جدید ترین دستگاه پرینتر رنگی می باشد . از این دستگاه برای لاته، میلک شیک ، موکا ، ماکیاتو،هات چاکلت،اسپرسو و از این قبیل استفاده می شود. با این دستگاه میتوان عکس دلخواه مشتری را چاپ کرد. دستگاه پرینتر رنگی روی قهوه بستنی کیک مناسب برای تبلیغات نیز است. دارای قابلیت چاپ در کمتر از 30 ثانیه و قابلیت اتصال به تبلت و I PAD می باشد. این دستگاه موجود است. شرکت بازرگانی AG وارد کننده مستقیم دستگاه های پرینتر رنگی روی قهوه بستنی کیک می باشد.  

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 60V
۴,۴۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

به طور سنتی و کلاسیک ، تکرار فرآیند پمپ فشار پس از 9 بار میتوانست طعم و روغن قهوه را برای تهیه اسپرسو آماده سازی کند. اما اکنون دستگاه R60V با یک سیستم پروفیل فشار منحصر به فرد ، امکان افزایش بیشتر فنجان را با توانایی تنظیم پمپ فشار فراهم می آورد. سیستم هوشمند دستگاه اسپرسو ساز Rocket مدل R 60V در پروفیل موتوری اسپرسو با استفاده از یک روش پنج مرحله ای این امکان را می دهد که استخراج به فواصل زمانی مختلف تقسیم بندی شود. هر کدام از این فواصل باعث یک فشار متفاوت برنامه ریزی شده در بالا یا پایین پمپ می شود و بسته به نوع قهوه طعم و عطرهای بی نظیری برای شما خلق می کند. یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سری از دستگاه ها جعبه ارتباطی راکت می باشد. این جعبه به شما اجازه می دهد تا تنظیمات را از طریق یک سیستم کنترل از راه دور یا وای فای مشاهده نمایید که دما ، فشار و زمان استخراج را در به طور واقعی نشان می دهد. برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 60V : - دیگ بخار دوگانه - سیستم کنترل PID - آپشن پمپ چرخشی - مخزن آب 2.5 لیتری یا اتصال مستقیم آب - استیل ضد زنگ کامل - دارای تایمر شات - پایه قابل تنظیم ارتفاع - دارای بخش ارتباطات راکت " تمامی قیمت دستگاه ها به دلار می باشد"  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58
۲,۸۷۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58 :  به طور سنتی و کلاسیک ، تکرار فرآیند پمپ فشار پس از 9 بار میتوانست طعم و روغن قهوه را برای تهیه اسپرسو آماده سازی کند. اما اکنون دستگاه R 58 با یک سیستم پروفیل فشار منحصر به فرد ، امکان افزایش بیشتر فنجان را با توانایی تنظیم پمپ فشار فراهم می آورد. دیگ های فشار دوگانه که با فناوری PID کنترل می شوند به صورت مستقل عمل می کنند و این امر موجب استخراج بهیه اسپرسو از هر نوع قهوه با هر نوع رستی شود. فناوری PID به معنای تنظیم دقیق درجه حرارت گروپ و ثبات بی نظیر سطح دما است. پمپ چرخشی دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58 به همراه مخزن آب مجزا ، کار با این دستگاه را ساده کرده است. البته کار به همین جا هم ختم نمی شود و اگر شما یک باریستا با مصارف بالا هستید این امکان برای شما فرآهم است که پمپ را مستقیم به شیر آب وصل نمایید. همچنین عملکرد این دستگاه از جعبه ارتباطات راکت کنترل می شود که در یک سمت دستگاه قرار دارد. شما می توانید برای راحتی کار این بخش را جدا کنید! برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58: - دیگ بخار دوگانه - سیستم کنترل PID - آپشن پمپ چرخشی - مخزن آب 2.5 لیتری با قابلیت اتصال مستقیم آب - استیل ضد زنگ کامل - دارای تایمر شات - پایه قابل تنظیم ارتفاع "قیمت تمامی دستگاه ها به دلار می باشد"

دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R مدل Giotto
۲,۳۸۸ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های گرفته شده از محدوده ماشین آلات اسپرسو ساز تجاری در سطح جهان، ما را به تکنولوژی به نام Evoluzione می رساند. این سری از دستگاه ها به طور تخصصی طراحی شده است که به طور معمول فقط در اسپرسو سازهای صنعتی یافت می شوند. اکنون با سیستم کنترل دمای PID ، دیگ های عایق شده و صفحات 9 میلی متری دیگ ها و دیواره ها ، دما ثابت مانده و کنترل دما نیز ساده تر می شود. استفاده از یک پمپ چرخشی در دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R باعث عملکرد آرام و در عین حال قوی می شود و به کاربر اجازه می دهد تا آب دستگاه را از مخزن داخلی تامین نماید یا آن را مستقیم به لوله کشی شهری وصل کند. این سری از دستگاه های شرکت راکت در دو سبک Giotto یا Mozzafiato ارائه می شود. تفاوت این دو مدل فقط در ساختار ظاهری بوده و تمام اجزا و قابلیت های آنها یکسان می باشند. برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R  : - دیگ بخار طراحی شده - سیستم کنترل PID جهت ثابت نگه داشتن دما - پمپ چرخشی با اندازه کامل - مخزن آب 2.5 لیتری با قابلیت اتصال مستقیم آب - استیل ضد زنگ کامل - پایه قابل تنظیم ارتفاع مدل های دیگر دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R: مدل Giotto : - اندازه دستگاه : طول : 44 cm – عرض : 31 cm – ارتفاع : 38.5 cm - وزن : 27.8 کیلوگرم مدل Mozzafiato : - اندازه دستگاه : طول : 42.5 cm – عرض: 40 cm – ارتفاع : 28 cm - وزن : 30.2 کیلوگرم " قیمت تمامی دستگاه ها به دلار می باشد"  

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل Appartamento
۱,۶۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه Appartamento یک دستگاه جمع و جور و در عین حال حرفه ای می باشد که برای محیط های کوچک طراحی شده است. مهندسان شرکت Rocket ، چیدمان اجزای داخلی را بهینه سازی کرده و به صورت شگفت انگیزی بر کیفیت دستگاه افزوده اند. استفاده از یک پمپ چرخشی باعث عملکرد آرام و در عین حال قوی می شود و به کاربر اجازه می دهد تا آب دستگاه را از مخزن داخلی تامین نماید یا آن را مستقیم به لوله کشی شهری وصل کند. برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل Appartamento : - دیگ بخار طراحی شده با ظرفیت 1.8 لیتر - دارای پمپ لرزش - مخزن آب 2.5 لیتری - استیل ضد زنگ کامل " قیمت تمامی دستگاه ها به دلار می باشد"  

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 مدل دو گروپ
۱۰,۳۱۳ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 : جستجو برای تهیه یک اسپرسوی حرفه ای تلاش بی پایانی است. مهندسان Rocket در طراحی اسپرسو ساز R 9 تمام تلاش خود را برای افزایش ثبات دمای آب با استفاده از سیستم کنترل PID در چند دیگ بخار زد زنگ به کار گرفته اند. تکنولوژی ” مبدل فشار ” برای کاهش زمان بازیابی فشار بخار مورد استفاده قرار گرفته است. این موضوع در کافه هایی با حجم بالا بسیار مهم بوده و به همین دلیل سری R 9 از این تکنولوژی فوق العاده بی بهره نمانده است . از لحاظ زیبایی تفاوت هایی وجود دارد که دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 از دیگر دستگاه های موجود در بازار مجزا می شود. یکی از این زیبایی ها قابلیت تنظیم ارتفاع دستگاه بوده که امکان تعامل بهتر باریستا با دستگاه را به دنبال دارد. این سری از دستگاه ها دارای نمایشگر دیجیتال بوده که امکان تنظیم درجه حرارت دیگ های بخار با دقت 0.1 درجه سانتیگراد و همچنین تنظیم تایمر شات را دارد. این سری از دستگاه ها در سه مدل 2 گروپ 3 گروه و 4 گروه ساخته شده است. مدل های دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 : مدل دو گروپ : - تکنولوژی : دیگ بخار چندگانه - بخش کنترل : تمام اتوماتیک - حجم دیگ بخار قهوه : 2 عدد 1.9 لیتری/حجم دیگ بخار اصلی : 9 لیتریگ - قدرت : 5.9 KW - اندازه دستگاه : طول : 76 cm – عرض : 59 cm – ارتفاع : 49.7 cm مدل سه گروپ : تکنولوژی : دیگ بخار چندگانه بخش کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 3 عدد 1.9 لیتری حجم دیگ بخار اصلی : 12 لیتری قدرت : 7.7 KW اندازه دستگاه : طول : 98 cm – عرض : 59 cm – ارتفاع : 49.7 cm "قیمت 3 گروپ این کالا 2000 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد" مدل چهار گروپ : تکنولوژی : دیگ بخار چندگانه بخش کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 4 عدد 1.9 لیتری حجم دیگ بخار اصلی : 12 لیتری قدرت : 8.9 KW اندازه دستگاه : طول : 120 cm – عرض : 59 cm – ارتفاع : 49.7 cm "قیمت 4 گروپ این کالا 6437 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد" "تمامی قیمت این دستگاه ها به دلار می باشد"

اسپرسو ساز خانگی راکت سری Type V مدل  Giotto Type V
۲,۰۶۳ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اسپرسو ساز خانگی راکت سری Type V در دو سبک مختلف ارائه شده و این دو سبک فقط در شکل ظاهری تفاوت دارند و اجزای داخلی دستگاه یکسان می باشد. هر دو دستگاه از تکنولوژی کنترل دمای PID پیروی می کنند. تکنولوژی کنترل دمای PID با استفاده از 4 سیگنال مختلف پارامتری ، گرمای ثابتی را ایجاد کرده و باعث بهینه سازی نتایج قهوه در فنجان می شود. یک نمایشگر درجه حرارت قابل تنظیم، کاربر را قادر می سازد تا دمای مختلفی را برای انواع قهوه تنظیم نماید و بر اساس نوع قهوه و سبک رست ، دما و فشار آب را تنظیم نماید. دو مدل Giotto و Mozzafiato از سری دستگاه های Type V به کمک شما می آید و تمام نیاز های شما را بر آورده می سازد تا برای تهیه یک اسپرسو حرفه ای در منزل خود نیاز به وسایل متعددی نداشته باشید. مدل Giotto Type V : - سیستم مشخصات فشار : ندارد - سیستم کنترل فشار PID : دارد - سیستم اتصال مستقیم آب : ندارد - مخزن با حجم نگه دارنده آب : دارد - حجم مخزن دیگ بخار : 1.80 لیتر - قدرت : 1200 وات - اندازه دستگاه : طول : 33.5 cm – عرض : 40 cm – ارتفاع : 42 cm - وزن : 23 کیلوگرم مدل Mozzafiato Type V : سیستم مشخصات فشار : ندارد سیستم کنترل فشار PID : دارد سیستم اتصال مستقیم آب : ندارد مخزن با حجم نگه دارنده آب : دارد حجم مخزن دیگ بخار : 1.80 لیتر قدرت : 1200 وات اندازه دستگاه : طول : 28 cm – عرض : 40 cm – ارتفاع : 42.5 cm وزن : 25.4 کیلوگرم "قیمت تمامی دستگاه ها به دلار می باشد"

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی مدل Boxer
۳,۸۳۸ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی مدل Boxer یک ماشین کوچکتر برای کارهای بزرگ : شرکت راکت در این سری از دستگاه های خود با استفاده از ظرفیت بیشتر دیگ بخار و کاهش ابعاد دستگاه، یک محصول خارق العاده را خلق کرده است. با استفاده از آن می توانید در جایگاهی کوچک، بیشترین کاربری را ببرید. طراحی زیبا ، عملکرد سریع و حفظ فشار دستگاه در هنگام کار از جمله ویژگی های مهم این دستگاه می باشد. ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز صنعتی مدل Boxer مدل تک گروپ : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار : 8.3 لیتر قدرت : 2.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 48 cm – عرض : 49 cm – ارتفاع : 47.1 cm ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز صنعتی مدل Boxer مدل دو گروپ : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار : 13.2 لیتر قدرت : 4.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 630 cm ، عرض : 49 cm ، ارتفاع : 47.1 cm "قیمت 2 گروپ این کالا 775 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد" "قیمت تمامی دستگاه ها به دلار می باشد"  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری RE A با دیگ بخار دو گانه
۷,۱۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی سری RE یک دستگاه استثنایی و ساخته شده از باکیفیت ترین قطعات می باشد. در این سری از دستگاه ها برای اطمینان از کنترل مطلوب گرما ، از فناوری قابل تنظیم دیجیتال استفاده شده است. ما اعتقاد داریم که ثبات درجه حرارت یکی از مهمترین عوامل طراحی ماشین اسپرسو است. RE A با معماری خاص خود و سیستم ترموسیفر برای ثبات و عملکرد بهتر تولید شده است. سری RE A با دیگ بخار دوگانه : مشخصات بدنه : تمام استیل ضد زنگ ( AISI 304 ) جنس دیگ بخار : استیل ضد زنگ ( AISI 304 ) کنترل حرارتی : فناوری PID و مبدل فشار تایمر دستگاه : استاندارد و قابل تنظیم مدل دو گروپ : تکنولوژی حرارتی : دیگ بخار دو گانه سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 4 لیتر حجم دیگ بخار اصلی : 9 لیتر قدرت : 5.15 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 76 cm – عرض : 58.5 cm – ارتفاع : 49.1 cm مدل سه گروپ : تکنولوژی حرارتی : دیگ بخار دو گانه سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 6.3 لیتر حجم دیگ بخار اصلی : 12 لیتر قدرت : 5.95 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 98 cm – عرض : 58.5 cm – ارتفاع : 49.1 cm "قیمت 3 گروپ این کالا 1312.5 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد. مدل چهار گروپ : تکنولوژی حرارتی : دیگ بخار دو گانه سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 8.5 لیتر حجم دیگ بخار اصلی : 18 لیتر قدرت : 7.46 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 120 cm – عرض : 58.5 cm – ارتفاع : 49.1 cm "قیمت 4 گروپ این کالا 3875 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد" سری RE A با تایمر مشخصات بدنه : تمام استیل ضد زنگ ( AISI 304 ) جنس دیگ بخار : مس کنترل حرارتی : مبدل فشار تایمر دستگاه : استاندارد و قابل تنظیم مدل دو گروپ : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار : 14.5 لیتر قدرت : 4.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 76 cm – عرض : 58.5 cm – ارتفاع : 49.1 cm مدل سه گروپ : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار : 23 لیتر قدرت : 5.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 98 cm – عرض : 58.5 cm – ارتفاع : 49.1 cm مدل چهار گروپ : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر سیستم کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار : 28 لیتر قدرت : 6.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 120 cm – عرض : 58.5 cm – ارتفاع : 49.1 cm "قیمت تمامی دستگاه ها به دلار می باشد"

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری RE S مدل دو گروپ
۷,۱۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین آلات 2 ، 3 و یا 4 گروپ تجاری RE S برای کسب و کار حرفه ای … به همان صورت که تقاضا برای خرید قهوه اسپشیال در سراسر جهان رو به افزایش است ، تقاضا برای عملکرد بهتر ماشین های اسپرسو توسط باریستا ها نیز رو به افزایش می باشد. ثبات درجه حرارت دستگاه یکی از مهمترین عوامل طراحی یک دستگاه اسپرسو ساز می باشد. به همین دلیل دستگاهی با سیستم ترموسفر بسیار دقیقی را ارائه داده ایم. دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری RE S​ دارای سه مدل می باشد :  مدل دو گروپ دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری RE S : - تکنولوژی حرارتی : ترموسفر - کنترل فشار : سیستم فشار مرحله ای یکنواخت - حجم دیگ بخار : 14.5 لیتر - قدرت : 5.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 78 cm – عرض : 58.3 cm – ارتفاع : 52.1 cm مدل سه گروپ  دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری RE S : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر کنترل فشار : سیستم فشار مرحله ای یکنواخت حجم دیگ بخار : 23 لیتر قدرت : 6.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 100 cm – عرض : 58.3 cm – ارتفاع : 52.1 cm مدل چهار گروپ دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری RE S : تکنولوژی حرارتی : ترموسفر کنترل فشار : سیستم فشار مرحله ای یکنواخت حجم دیگ بخار : 28 لیتر قدرت : 6.3 کیلو وات اندازه دستگاه : طول : 122 cm – عرض : 58.3 cm – ارتفاع : 52.1 cm "قیمت این دستگاه به دلار می باشد"  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل