× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فیلم استرچ ضخامت 17 میکرون تا 35 میکرون , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۱۲,۸۰۰-۱۳,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 پالت

فیلم استرچ نایلونی است که هنگام بسته بندی به دور محصولات کشیده می شود و از از مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک نظیر PE ، PP و LLD تهیه می شوند. ویژگی های فیلم استرچ : هر پالت فیلم استرچ حاوی 126 رول است که وزن هر رول 1 کیلوگرم است. فیلم استرچ در ضخامت 17 میکرون تا 35 میکرون تولید می شود. برای چسبندگی رول های این سلفون استرچ از چسب کره ای استفاده شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد.

نایلون شیرینگ ضخامت 80 میکرون , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۱۲,۵۰۰-۱۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 پالت

نایلون شیرینگ از طریق حرارت بر روی محصول وکیوم میشود و در انواع صنایع برای بسته بندی محصولات به کار میرود. استفاده از نایلون شیرینگ برای بسته بندی باعث می شود که محصول کاملا مستحکم و پوشیده باشد و در عین حال کاملا شفاف باشد به طوری که به صورت واضح می توان محصول بسته بندی شده را مشاهده نمود. ضخامت استاندارد این نایلون شیرینگ 80 میکرون و عرض آن از 30 تا 90 سانتی متر است. قیمت محصول برای هر کیلوگرم نایلون شیرینگ است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تاریخ زن دستی , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگیهای دستگاه تاریخ زن دستی: دستگاه تاریخ زن دستی برای چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت بر روی انواع لیبل مانند نایلون،سلفون،کاغذ،چرم و مقوا استفاده میشود. این دستگاه چاپ را با استفاده نوار ریبون انجام میدهد و هر نوار ریبون در حدود 4000 لیبل را چاپ میزند. قیمت مناسب و کیفیت عالی دارد این تاریخ زن ۱ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات دارد. از سرعت چاپ مناسب برخوردار است. قابلیت خشک شدن سریع چاپ روی کیسه را دارد. قابلیت استفاده از رنگ های متفاوت جهت چاپ را دارد. دارای قدرت چسبندگی بالای نوار ریبون بر روی کیسه می باشد. قابلیت حک و چاپ همزمان با هم دارد. قابلیت تنظیم درجه حرارت دستگاه جهت چاپ بر روی مواد مختلف دارد.  

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه تاریخ زن اتوماتیک : دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت بر روی انواع لیبل (نایلون،سلفون،کاغذ،چرم و مقوا) را دارد. عملکرد این دستگاه تاریخ زن به صورت تمام اتوماتیک می باشد. چاپ این دستگاه با استفاده از جوهر جامد انجام میشود. همچنین  قابلیت تنظیم تایمر جهت چاپ اتوماتیک را دارد.

دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک : دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت بر روی انواع لیبل مانند نایلون،سلفون،کاغذ،چرم و مقوا را دارد. چاپ با استفاده نوار ریبون انجام میشود و هر نوار ریبون در حدود 4000 لیبل را چاپ میزند. دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک قابلیت تنظیم تایمر جهت چاپ اتوماتیک را دارا می باشد. عملکرد سریعتر نسبت به مدل دستی دارد امکان چاپ و حک کردن همزمان تاریخ و… دارد. ۱ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات دارد. این دستگاه باعث سهولت کارکرد می شود.  

 پرینتر مدل دیکای DO5 ریبون , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد جت پرینتر مدل دیکای DO5 ریبون : این دستگاه در چاپ بر روی سطوح سلفون، نایلون، کاغذ و ... با کیفیت بالا، بدون نیاز به جوهر و حلال و نگهداری کاربرد دارد . ویژگی های پرینتر دیکای مدل D05 : این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی رنگی می باشد. انتقال اطلاعات از طریق USB انجام می گیرد. این دستگاه دارای کیفیت چاپ 300dpi می باشد. چاپ بر روی انواع سلفون ، نایلون ، کاغذ و ... با ریبون های به رنگ سفید و مشکی انجام می گیرد. فضای چاپ به ابعاد 150*53 میلیمتر در حالت پیوسته و 80*53 میلیمتر در حالت گسسته است. سرعت چاپ در حالت پیوسته برابر 36 متر بر دقیقه ( 300 چاپ در دقیقه ) و در حالت گسسته برابر 36 متر بر دقیقه ( 450 چاپ در دقیقه ) می باشد.    

پرینتر مدل دیکای DO1 ریبون , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد پرینتر دیکای DO1 ریبونی: این دستگاه پرینتر ریبونی چاپ بر روی سطوح سلفون، نایلون، کاغذ و ... با کیفیت بالا، بدون نیاز به جوهر و حلال و نگهداری انجام می دهد. ویژگی های پرینتر دیکای مدل D01 : این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی رنگی می باشد. انتقال اطلاعات را از طریق USB انجام می دهد. کیفیت چاپ آن 300dpi می باشد. چاپ بر روی انواع سلفون ، نایلون ، کاغذ و ... با ریبون های به رنگ سفید و مشکی انجام می دهد. فضای چاپ به ابعاد 100*32 میلیمتر در حالت پیوسته و 60*32 میلیمتر در حالت گسسته می باشد. سرعت چاپ در حالت پیوسته برابر 40 متر بر دقیقه و در حالت گسسته برابر 30 متر بر دقیقه ( 200 چاپ در دقیقه ) می باشد.  

پرینتر مدل دیکای DO2 ریبون , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه چاپ بر روی سطوح سلفون، نایلون، کاغذ و ... با کیفیت بالا، بدون نیاز به جوهر و حلال و نگهداری انجام می دهد. ویژگی های پرینتر دیکای مدل D02 : صفحه نمایش لمسی رنگی دارد. انتقال اطلاعات از طریق USB انجام می گیرد . کیفیت چاپ 200dpi دارد. دارای قابلیت چاپ بر روی انواع سلفون ، نایلون ، کاغذ و ... با ریبون های به رنگ سفید و مشکی می باشد. فضای چاپ به ابعاد 40*25 میلیمتر می باشد. سرعت چاپ برابر 20 متر بر دقیقه ( 120 چاپ در دقیقه ) است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه استرچ پالت صفحه گردان , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سلفون استرچ یا دستگاه سلفون پیچ به دستگاهی گفته میشود که عمل بسته بندی را با پیچاندن نایلون یا سلفون به دور محصول تولید انجام میدهد. این دستگاه قابلیت استرچ محصولاتی از قبیل پالت ،بشکه فچوب صفحات mdf ،گچ و سیمان ،مقوا ،قوطی و باکس های نوشابه تا وزن 2000 کیلوگرم را دارا می باشد.دستگاه سلفون استرچ دارای صفحه گردان به قطر 150 سانتیمتر می باشد که محصولات تا ابعاد صفحه استرچ می نماید. تابلو برق متصل به بدنه دکل است .دستگاه دارای سیستم کنترل فرمان پی ال سی و دارای نمایشگر لوگو تی دی می باشد.جهت انجام تنظیمات دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دارای سیستم تنظیم سرعت می باشد موتور های دستگاه دارای میکروسوئیچ برای تنظیم ارتفاع پالت است.

یونیت فارما - دستگاه چاپ بارکد اصالت دارو , ملزومات و تجهیزات بسته بندی
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جت پرینتر و یونیت کامل بارکد دو بعدی اصالت جهت جعبه های دارویی پر شده مورد استفاده قرار میگیرد.دستگاه دارای سیستم کانوایر طبقه دوم و آسانسور مربوطه جهت جلوگیری از لرزش کارتن در حین حرکت می باشد. قابلیت اتصال به خطوط کارتنینگ خط تولید و چاپ صحیح بارکد دوبعدی و درنتیجه به حداقل رسیدن ریجکت خط تولید ( بار کد دو بعدی جایگزین قیمت دارو ) را دارد.تنظیم جهت انواع جعبه های دارویی به راحتی انجام میشود. از ویژگی های دیگر جت پرینتر و یونیت کامل بارکد دو بعدی می توان به موارد زیر اشاره کرد : - مجهز به جت پرینتر HSA دانمارک با تکنولوژی HP و حداقل تعمیرات و نگهداری - دارای نرم افزار تحت ویندوز بسیار قوی و پیشرفته ( نرم افزار کنترل اصالت غذا و دارو ) - دارای دوربین مخصوص با سرعت ۷۰۰ بارکد در دقیقه - سرعت تسمه نقاله ۲۵ متر بر دقیقه - دارای سیستم ریجکت و محفظه مربوط به آن ( جهت بارکدهای مخدوش شده ) - دارای راهنمای قابل تنظیم برای انواع جعبه -  دارای آسانسوری یک جهت جهت تنظیم موقعیت هد چاپگر (راحتی تنظیم ) - دارای اینورتر به منظور تنظیم سرعت دستگاه و چاپگر با سرعت خط تولید -  دارای شفت انکدر به منظور تنظیم ابعاد چاپ در سرعتهای متفاوت - مجهز به کامپیوتر و تجهیزات مربوطه - داری تابلو برق مخصوص سیستم - دارای ابعاد مناسب : - راحتی دسترسی به اطراف دستگاه و قسمتهای مختلف ان -  دارای ترافیک لایت مخصوص سیستم ، جهت گزارش نوری خطاها - دارای خروجی جهت لیبل تجمیع کارتن یا پالت ( شناسه تجمیعی برای محصولات دارویی )

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل