× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تصفیه فاضلاب کارخانجات صنعتی , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۳۹,۰۰۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مزایای استفاده در تصفیه خانه فاضلاب صنایع کاغذ و صنایع سلولزی و کارتن سازی ها : 1. کاهش زمان ماند در تصفیه خانه با شکستن سریع پیوند لگنین 2. رنگبری کامل فاضلاب خروجی 3. کاهش مواد انعقاد ساز و شیمیایی در تصفیه خانه 4. امکان ریسایکل مجدد آب 5. نصب سریع و آسان و عدم وجود خطرات زیست محیطی 6. افزایش کیفیت و استحکام کارتن و کاغذ و مواد سلولزی تولیدی 7. افزایش ظرفیت تصفیه خانه موجود با اضافه شدن ازن به آن تا دو برابر 8. کاهشCOD 9. کاهش استفاده درمصرف روزانه کلر و آب اکسیژنه با جایگزینی ازن (زیر دسته بندی مناسب محصول ؛ تصفیه پساب جهت ریسایکل)

فیلتر شنی مدل SSF , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۷,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فیلتر شنی مدل SSF تحت فشار جهت حذف ذرات معلق، بو، مزه نامطبوع، تیرگی، مواد میکروارگانیک و برخی ناخاصی های محلول در آب در ظرفیت های مختلف جهت استفاده در مراکز تجاری، آموزشی، صنعتی، استخرها و غیره به کار می رود. بدنه فیلترها جهت فشار کار 5 بار طراحی شده است. کلیه فیلترها دارای دریچه آدم رو در قسمت عدسی فوقانی و دریچه تخلیه، در بدنه مخزن است.فیلترها از جنس کربن استیل بوده و از داخل با سه لایه اپوکسی مخصوص و از خارج با دو لایه ضد زنگ و رنگ روغنی محافظت می شوند. در قسمت تحتانی فیلتر از طرح عدسی دوبل استفاده شده و استرینرهای مقاوم در برابر خوردگی با دانسیته مناسب بر روی عدسی داخلی تعبیه شده است. فیلتر شنی مدل SSF به همراه مرغوب ترین نوع شیرآلات به صورت کامل و به همراه سیلیس مرغوب شارژ شده، در چهار دانه بندی عرضه می شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه آب شیرین کن صنعتی ظرفیت 500 متر مکعب , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آب شیرین کن صنعتی به ظرفیت 500 متر مکعب در شبانه روز یا دستگاه آب شیرین کن صنعتی 500000 لیتری شرکت میهن تصفیه برای مصارفی همچون کشاورزی، مرغداری، کارخانجات، باغداری، دامداری ، شرب و... قابل استفاده است. این آب شیرین کن میتواند آب ورودی مورد نظر شما را باهر میزان مواد محلول و ناخالصی، از آب شهری تا آب چاه و آب دریا تصفیه نماید.  با مشاوره ی رایگان از مهندسین شرکت ما که به روزترین نرم افزار های روز دنیا را در اختیار دارند و اطلاعات فنی وتخصصی در این زمینه را دارا می باشند، شما میتوانید بهترین و مناسب ترین دستگاه آب شیرین کن یا تصفیه آب را برای مصرف مورد نظر خود انتخاب نمایید تا از هدر رفتن سرمایه مالی، زمان و انرژیتان  جلوگیری شود. شما مشتری گرامی میتوانید با خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی 500 متر مکعب در شبانه روز شرکت میهن تصفیه از 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیز برخوردار شوید.  

درام فیلتر استیل DRUM FILTERS مدل H2  , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۲۲,۰۰۰,۰۰۰-۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تصفیه مکانیکی آب خروجی حوضچه های ماهی و دیگر آبزیان تنها روش ممکن جهت جدا سازی فضولات و غذاهای خورده نشده می باشد که توسط درام فیلتر استیل DRUM FILTERS مدل H2  انجام میشود.  در حال حاضر تقریبا اکثر مزارع پرورش ماهی که با آب محدود فعالیت می کنند آب خروجی حوضچه ها را با درام فیلترهای که توری های با چشمه 40 تا 100 میکرون دارند تصفیه می کنند. به علت محدود بودن منابع تامین آب در بسیاری از مناطق کشور استفاده از درام فیلترها مزیت محسوب می شود. همچنین مدیریت کیفی آب از لحاظ گرما دهی یا سرد کردن و کنترل بهداشتی آب در این نوع مزارع پرورشی بسیار آسانتر می باشند. آبزی پروری با آب کم برای تولید تجاری ماهی با محیط زیست بسیار سازگارتر است و همچنین فضولات جداسازی شده از آب بهترین کود برای کشاورزی می باشد. دفعیات جامد آبزیان در حوضچه های پرورشی باید در کوتاه ترین زمان ( دینامیک گردش آب در حوضچه نقش مهمی ایفا می کند) و بدون شکسته شدن به سمت فیلتر مکانیکی هدایت شوند. زیرا هرچه دفعیات به صورت توده های جامد باشند میزان برداشت آنها افزایش می یابد. به طور مثال در یک مزرعه 30 تنی پرورش ماهی که از فیلتر مکانیکی ( درام فیلتر ) با بازده 50 درصد استفاده می کند در طول دوره پرورش با احتساب 85 درصد رطوبت 75 تن لجن تولید می کند. درام فیلتر های استیل در 3 سری با قطر درام 80 ، 120 و 160 سانتیمتر تولید می گردد که حداکثر ظرفیت تصفیه 750 لیتر بر ثانیه می باشد. درام فیلترها تماما از جنس استنلس استیل 304 یا 316 و در سه شکل فریم دار، لوله دار و مخزن دار می باشند. تمام قسمت های درام فیلتر ( شاسی ، درام ، توری مش و ساپورت مش ها ) از جنس استنلس استیل ( استیل 304 یا 316 ) می باشند. تمامی درام فیلترها شرکت آبزی گستر گرین 2 سال گارانتی دارد.  ویژگی های درام فیلتر استیل DRUM FILTERS مدل H2  :  - ظرفیت تصفیه آب با مش 20 میکرون 15 لیتر بر ثانیه  - ظرفیت تصفیه آب با مش 30 میکرون 23 لیتر بر ثانیه  - ظرفیت تصفیه آب با مش 60 میکرون 34 لیتر بر ثانیه  - ظرفیت تصفیه آب با مش 80 میکرون 38 لیتر بر ثانیه  - ظرفیت تصفیه آب با مش 100 میکرون 45 لیتر بر ثانیه  - جنس دستگاه استیل 304  - جنس توری مش استیل 304  - سطح توری مش 0.86 متر مربع  - طول دستگاه 75 سانتیمتر  - عرض دستگاه 102 سانتیمتر  - ارتفاع دستگاه 120 سانتیمتر  - قدرت موتور 0.25 کیلو وات   

دستگاه ضد عفونی آب با UV , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۴,۲۰۰,۰۰۰-۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مزایای روش UV :  معمولاً نصب و راه اندازی UV کار ساده ای است و نیاز به نظارت ، نگهداری و فضای کمی دارد . مطمئن بودن به این روش ، حداقل زمان تعمیر ، هزینه های پائین عملیاتی و نگهداری و عدم وجود بو یا مزه شیمیایی در آب حاصل از جمله فاکتورهای مهمی هستند که باعث انتخاب تکنولوژی UV در مقایسه با تکنولوژیهای ضدعفونی کننده متداول می شود. مزیت های استفاده از UV در مقایسه با مواد ضدعفونی کننده شیمیایی عبارتند از : 1- عدم وجود محصولات جانبی سمی و یا غیر سمی مهم 2 - نداشتن خطر در صورت استفاده بیش از حد ( مثلا دز کشنده گاز ازن برای میکروارگانیسم برای آبزیان نیز کشنده است) 3- خارج کردن بیشتر آلاینده های آلی 4- عدم انتشار ترکیبات آلی فرار ( VOC ) یا سمی در هوا 5- عدم وجود بو در محل یا در آب حاصل ( معمولا گاز ازن در محیط تولید منتشر و باعث صدمه زدن به کارکنان می گردد) 6- کم بودن مدت زمان تماس ( واحد زمان تماس در UV ثانیه حال آنکه واحد زمان تماس در ضدعفونی کننده های شیمیایی دقیقه می باشد مثلا گاز ازن با نیمه عمر 10 دقیقه) . 7- عدم نیاز به ذخیره سازی مواد خطرناک 8- نیاز به حداقل فضا برای نصب دستگاه و محفظه آن 9 - حفظ مواد معدنی موجود در آب آسیب نرساندن به محیط زیست به جز دور انداختن لامپهای مستعمل و وسایل از کار افتاده . دلایل اصلی انتخاب گندزدایی به روش UV عبارتند از: 1- در مقایسه با کلر، UV می تواند با دوز مصرف نسبتا پایینی طیف وسیعی از میکروبها، باکتری ها ویروسها را نابود کند. 2 - نگذاشتن باقیمانده که با مواد آلی موجود در آب ایجاد واکنش نموده و در نتیجه رنگ، عطر و طعم آب را تغییر میدهد. 3 - سادگی و هزینه پایین در کاربری و نگهداری (دستگاههای UV نسبت به دستگاههای مولد اوزن و دی اکسید کلر از پیچیدگی بسیار کمتری بر خوردارند.) 4 - عدم نیاز به مخازن بزرگ تماس، ضد عفونی با UV در ظرف چند ثانیه کامل می شود در حالیکه سایر روشهای گندزدایی به 10 تا 60 دقیقه زمان نیاز دارند. 5 - هزینه پایین سرمایه گذاری دستگاههای UV       

سیستم ازن ژنراتور , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سیستم ازن ژنراتور قابل استفاده در تصفیه آب ها و پسابهای شهری و روستای و صنعتی ، کارخانجات کاغذ و کارتن و مقوا ، مزارع تکثیر و پرورش آبزیان، سردخانه، استخر شنا، دامداری، کشتارگاه، مرغداری، صنایع غذایی ، شست و شوی پت ، CIP ، بسته بندی مواد غذایی ، انبار های نگهداری ، رنگبری در فاضلاب کارخانجات و نساجی و... می باشد. دستگاه ازن ژنراتور با توان تولیدی 25 گرم در ساعت تولید میشود. دستگاه دائم کار بدون مواد مصرفی است. قابلیت تولید در محل به روز ترین روش ضدعفونی آب و هوا از هرگونه پاتوژن را دارد. سیستم ازن ژنراتور قابل حمل می باشدو برای ضدعفونی و گندزدایی آب ها و پساب ها در صنایع مختلف را به کار میرود .  

دستگاه تصفیه آب صنعتی با شاسی استیل , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فرآیند تصفیه آب صنعتی به نحوی است که آب آشامیدنی از هرگونه آلودگی نظیر شن ، باکتری و میکروب پاکسازی می شوند. و بدین ترتیب، آب شرب کاملاً سالم و بدون هیچ گونه مضرات به دست افراد مصرف کننده می رسد. تصفیه آب به روش صنعتی نه تنها در تصفیه آب مورد مصرف قرار می گیرد بلکه در بسیاری از صنایع مختلف نظیر سیستم های حرارتی و برج های خنک کننده، نمک زدایی از آب های شور دریاها، تغلیظ آب های حاوی شکر (آبمیوه) و شیر، نمک زدایی و شیرین کردن آب صنایع پلیمری و غذایی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد . در جریان فرآیند تصفیه صنعتی آب تصفیه شده از یک سمت و آب تغلیظ شده از سمت دیگر جریان می یابد. دستگاه های تصفیه آب صنعتی بسته به نیاز و مشخصات آب ورودی بصورت منحصر بفرد جهت هر مورد طراحی میشود و با قطعات با کیفیت های مختلف مونتاژ کرده و با نصب و آموزش های مورد نیاز با اپراتور تحویل میشود. این مرکز، شخصا قطعات وارداتی را از چین و تایوان وارد میکند و مستقیم به مصرف کننده ی نهایی تحویل میدهد .  

پکیج تصفیه پساب صنعتی به روش ECF , تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی توسعه فناوری آرینا تجهیز قابلیت تصفیه فاضلاب های صنایعی از جمله نفت و گاز ، صنایع کاغذسازی، مواد شوینده ، صنایع غذایی ، لبنی ، کشاورزی و دامپروری ، نساجی ، آبکاری و … را دارد.  پکیج تصفیه پساب صنعتی  در برخی از این صنایع نقش فرایند پیش تصفیه را بازی کرده و در برخی دیگر صنایع با کمک اضافه کردن یک یا دو فیلتر نقش اصلی تصفیه را ایفا می کند.  پکیج تصفیه پساب صنعتی  قابلیت اضافه شدن به تصفیه خانه ها و مراکز تصفیه ساخته شده جهت بهبود روند فرایند و کاهش بار بر روی بخش های دیگر تصفیه خانه مخصوصا بخش بیولوژیک و RO نیز کاربرد دارد پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی شمیم شریف با بهره گیری از تکنولوژی انعقاد و شناورسازی الکتریکی به صورت پیش ساخته در سه نوع دبی پایین ، متوسط و بالا است که با توجه به متر مکعب فاضلاب صنعتی در روز طراحی و ساخته و در محل نصب می شود. پکیج تصفیه پساب صنعتی دبی پایین قابلیت تصفیه فاضلاب تا ۲۰ متر مکعب ، پکیج متوسط تا ۸۰  متر مکعب و پکیج دبی بالا برای دبی های بالاتر از ۸۰ متر مکعب طراحی و ساخته می شود . در مورد دبی های دستگاه تصفیه فاضلاب این نکته قابل ذکر است که نوع فاضلاب نیز پارامتر مهمی در تعیین زمان واکنش و در نتیجه ابعاد و دبی دستگاه است.  در نتیجه شرکت توسعه فناوری آرینا تجهیز جهت طراحی و اجرای پروژه تصفیه فاضلاب صنعتی شما ، نمونه ایی از فاضلاب شمارا تست کرده و سپس با اجرای پروژه اقدام خواهد کرد.   روند اجرای پروژه:   دریافت نمونه پساب صنعتی و آنالیز فاضلاب صنعتی مورد نظر آزمایش نمونه پساب صنعتی و ازریابی عملکرد پکیج تصفیه فاضلاب طراحی و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل