صنایع شیمیایی

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
روغن دوزمانه

حداقل سفارش: 1 کارتن (کارتن 16 عددی)

130,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

گریس اس کا اف 1 کیلویی SKF LGMT 3

حداقل سفارش: 1 عدد

580,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
گریس صنعتی شل گادوس shell gadus s2 v100 c3

حداقل سفارش: 1 عدد

550,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

روغن کمپرسور سانیسو مدل 4GS

حداقل سفارش: 500 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

تولید کننده استات سدیم

حداقل سفارش: 1 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

گریس نسوز مولیکوت مدل 1000

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

2,000,000
8%
1,850,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

گریس نسوز skf

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

340,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

بهران هیدرولیک

حداقل سفارش: 1 لیتر

8,400,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

روغن مخصوص کمپرسور اسکرو

حداقل سفارش: 20 لیتر

430,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان صنایع شیمیایی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان صنایع شیمیایی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

مهمترین وظیفه روغن های صنعتی، روانکاری می باشد. در واقع به میزان قابل توجهی اصطکاک و سایش را می کاهد. همچنین در خنک کردن قطعات در زمان کار بسیار موثر عمل می کند. از دیگر مزایای استفاده از این روغن ها در روند تولید می توان به جلوگیری از خوردگی و همچنین پاکسازی ذرات ریز در دستگاه ها اشاره داشت.

با ورود به سایت ویترین نت می توانید مشخصات فنی روغن های صنعتی را بخوانید و از آنها مطلع شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید اما در صورتی که هنوز موردی وجود دارد که تمایل دارید اطلاعات خود را در آن زمینه کامل نمایید، می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید.

باید به این نکته اشاره داشت که این مواد در گریدهای مختلفی تولید و عرضه می شوند و از محصولات با کیفیت تولید داخل می باشد که توسط پتروشیمی باختر، تبریز، بندر امام، لرستان، ایلام و جم تولید می شود و به راحتی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد.

صنایع شیمیایی

خرید و فروش مواد شیمیایی

مواد اولیه صنایع مختلف که در واقع ضروری ترین مواد نیز محسوب می شود، فرآورده های صنایع شیمیایی می باشد. در توضیح صنایع شیمیایی و مواد تولیدی حاصل از آن باید بگوییم که طی فرایندی و با کمک مواد خام، در حدود 70000 ماده شیمیایی و محصولات مختلف در صنایع دیگر تولید می شود. در واقع هر یک از مواد شیمیایی تولید شده مورد نیاز صنایع خاصی می باشد. حال شما می توانید این مواد شیمیایی را با کمک بازار اینترنتی معتبر ویترین نت با بالاترین کیفیت تهیه نمایید و از آن در تولیدات خود استفاده کنید.

صنایع شیمیایی

تولیدات صنایع شیمیایی و پتروشیمی از مواد اولیه اساسی و مورد نیاز در صنایع مختلف است. محصولاتی چون چسب های صنعتی، مواد اولیه شیمیایی، پلیمر و پلاستیک و روغن و روانگرها این مواد با کمک فرایندی که بر روی مواد خام طبیعی انجام می شود، تولید می گردد. از مواد موجود در طبیعت از آنها استفاده می شود می توان به نفت، هوا، گاز، فلزات، آب و حتی مواد معدنی اشاره داشت. با جایگزین شدن مواد شیمیایی در صنایع تولیدی مختلف به جای مواد طبیعی، نیاز به صنایع شیمیایی بیش از پیش می باشد.

دسته بندی محصولات مختلف در صنایع شیمیایی

در صورتی که برای انتخاب و خرید تولیدات شیمیایی وارد سایت ویترین نت شوید، می توانید محصولات مختلف صنایع شیمیایی را دیده و با خصوصیات و مشخصات و البته قیمت آن آشنا شوید. شاید بتوان این مواد را در یک دسته کلی با عنوان صنایع شیمیایی قرار داد اما می توان در دسته بندی های کوچکتری نیز این مواد را دسته بندی کرد. دسته اول پلی اتیلن ها و دسته دوم روغن های صنعتی.

پلی اتیلن

یکی از محصولات تولیدی در صنایع شیمیایی، پلی اتیلن ها هستند که مصارف مختلف و متنوعی در صنعت دارند. این مواد به صورت گرانول بوده و در بسته بندی های کیسه ای تولید و عرضه می شوند. شکل و فرم این ماده باعث می شود تا بتوان در تولیدات مختلف به راحتی از آن استفاده کرد. دسته بندی مواد پلی اتیلن سنگین شامل:

پلی اتیلن سنگین فیلم EX5، پلی اتیلن سنگین PE52518، پلی اتیلن سنگین HD3840UA، پلی اتیلن سنگین HDPE CRP100BLACK، پلی اتیلن سنگین HB0035، پلی اتیلن سنگین HDPE BL3، کریستال ملامین، منواتیلن گلایکول MEG می شود. که در صنایع کاربردهای مختلفی دارند و از تولیدات با کیفیت داخلی بوده و شما به سهولت می توانید آنها را تهیه نمایید.

روغن های صنعتی

دسته دوم از محصولات شیمیایی که مصارف و کاربردهای مختلف و زیادی دارد، روغن های صنعتی هستند که هم در صنایع بزرگ و کوچک مورد استفاده بوده و یکی از مهمترین خصوصیات آنها روانکاری می باشد که مورد نیاز اساسی در تولید می باشد. این دسته از محصولات به صورت نرمال به شکل گالنی عرضه می شوند و شامل تولیداتی چون روغن صنعتی بهران بردبار PG 220، روغن ایرانول قطره، بهران هیدرولیک و روغن صنعتی ایرانول EMD می گردد.

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز