ماشین آلات تبدیل ضایعات

فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
چیپر علوفه خرد کن دیزلی مدل 21969

حداقل سفارش: 1 دستگاه

16,000,000 - 19,000,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات تبدیل ضایعات ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات تبدیل ضایعات می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین آلات تبدیل ضایعات

ماشین آلات تبدیل ضایعات در مراکز دامپروری ها، شیلات ها، مرغداری ها و مراکزی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها برای جداسازی بخشی خاص مانند چربی از این ضایعات ممکن است مورد نیاز باشند. امروزه به کمک روش های مختلفی می توان از موادی که قبلاً به عنوان ضایعات استفاده می شد استفاده کرد. به عنوان مثال به دلیل این که ماهی های گوشتخوار می توانند از ضایعات کشتارگاه های دام و گاو استفاده کنند این ضایعات را به صورت پودری درمی آورند و از آن ها استفاده می کنند. برای این کار از ماشین آلات تبدیل ضایعات بهره می برند.

روش کار ماشین آلات تبدیل ضایعات
ماشین آلات که برای تبدیل ضایعات در بخش های مختلف دامپرروی و پروش ماهی به کار می رود با جدا کردن بخش هایی که به فساد این مواد دامن می زند به ماندگاری بیشتر این ضایعات کمک می کنند. دستگاه پرس ضایعات و روغن گیری از آن سبب می شود تا چربی اضافی این مواد گرفته شده و شرایط برای ایجاد کپک و قارچ ها در آن ها از بین رود.
برخی از ماشین آلات تبدیل ضایعات سبب می شود تا این مواد آب اضافی خود را از دست دهد یا به صورت پودری و خرد شده باشند. در این صورت احتمال فساد آن ها به مراتب کمتر می شود و ماندگاری آن ها تا زمان زیادی افزایش می یابد.
از این رو استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تبدیل ضایعات سبب می شود تا از مواد دور ریختنی که در حالت عادی استفاده از آن ها مقدور نیست در صنایع دیگر نیز بتوان استفاده کرد یا حداقل وضیعت آن ها را برای رها سازی در محیط مناسب تر ساخت. روش کار این دستگاه ها بسته به مدل و نحوه ی کار آن ها متغیر است و ممکن است کیفیت های مختلف و سایزهای متنوعی داشته باشند

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز