× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه روغن‌گیر پودر گوشت , ماشین آلات تبدیل ضایعات
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از این دستگاه برای مواردی که پودر حاصل از تبدیل ضایعات در کشتارگاه های دام و طیور و واحد های تولید پودر ماهی حاوی مقدار زیادی چربی باشد استفاده می شود. چربی های موجود در پودر گوشت در مجاورت هوا اکسید می شوند و باعث به وجود آمدن قارچ ها وکپک ها می شود. برای جلوگیری از این عمل که به مرور زمان پس از تولید رخ می دهد در قسمتی از خط تولید به پودر آنتی اکسیدان افزوده می شود که ماندگاری محصول را افزایش می دهد. از این رو، جدا کردن چربی ها یک روش برای افزایش ماندگاری پودر گوشت می باشد.پودر های تولیدی با درصد چربی ۲۰ % به بالا را می توان با استفاده از روش هایی متخلف تا ۱۰% و گاها کمتر کاهش داد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
ماشین آلات تبدیل ضایعات

ماشین آلات تبدیل ضایعات در مراکز دامپروری ها، شیلات ها، مرغداری ها و مراکزی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها برای جداسازی بخشی خاص مانند چربی از این ضایعات ممکن است مورد نیاز باشند. امروزه به کمک روش های مختلفی می توان از موادی که قبلاً به عنوان ضایعات استفاده می شد استفاده کرد. به عنوان مثال به دلیل این که ماهی های گوشتخوار می توانند از ضایعات کشتارگاه های دام و گاو استفاده کنند این ضایعات را به صورت پودری درمی آورند و از آن ها استفاده می کنند. برای این کار از ماشین آلات تبدیل ضایعات بهره می برند.

روش کار ماشین آلات تبدیل ضایعات
ماشین آلات که برای تبدیل ضایعات در بخش های مختلف دامپرروی و پروش ماهی به کار می رود با جدا کردن بخش هایی که به فساد این مواد دامن می زند به ماندگاری بیشتر این ضایعات کمک می کنند. دستگاه پرس ضایعات و روغن گیری از آن سبب می شود تا چربی اضافی این مواد گرفته شده و شرایط برای ایجاد کپک و قارچ ها در آن ها از بین رود.
برخی از ماشین آلات تبدیل ضایعات سبب می شود تا این مواد آب اضافی خود را از دست دهد یا به صورت پودری و خرد شده باشند. در این صورت احتمال فساد آن ها به مراتب کمتر می شود و ماندگاری آن ها تا زمان زیادی افزایش می یابد.
از این رو استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تبدیل ضایعات سبب می شود تا از مواد دور ریختنی که در حالت عادی استفاده از آن ها مقدور نیست در صنایع دیگر نیز بتوان استفاده کرد یا حداقل وضیعت آن ها را برای رها سازی در محیط مناسب تر ساخت. روش کار این دستگاه ها بسته به مدل و نحوه ی کار آن ها متغیر است و ممکن است کیفیت های مختلف و سایزهای متنوعی داشته باشند

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل