× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
ماشین آلات تبدیل ضایعات

ماشین آلات تبدیل ضایعات در مراکز دامپروری ها، شیلات ها، مرغداری ها و مراکزی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها برای جداسازی بخشی خاص مانند چربی از این ضایعات ممکن است مورد نیاز باشند. امروزه به کمک روش های مختلفی می توان از موادی که قبلاً به عنوان ضایعات استفاده می شد استفاده کرد. به عنوان مثال به دلیل این که ماهی های گوشتخوار می توانند از ضایعات کشتارگاه های دام و گاو استفاده کنند این ضایعات را به صورت پودری درمی آورند و از آن ها استفاده می کنند. برای این کار از ماشین آلات تبدیل ضایعات بهره می برند.

روش کار ماشین آلات تبدیل ضایعات
ماشین آلات که برای تبدیل ضایعات در بخش های مختلف دامپرروی و پروش ماهی به کار می رود با جدا کردن بخش هایی که به فساد این مواد دامن می زند به ماندگاری بیشتر این ضایعات کمک می کنند. دستگاه پرس ضایعات و روغن گیری از آن سبب می شود تا چربی اضافی این مواد گرفته شده و شرایط برای ایجاد کپک و قارچ ها در آن ها از بین رود.
برخی از ماشین آلات تبدیل ضایعات سبب می شود تا این مواد آب اضافی خود را از دست دهد یا به صورت پودری و خرد شده باشند. در این صورت احتمال فساد آن ها به مراتب کمتر می شود و ماندگاری آن ها تا زمان زیادی افزایش می یابد.
از این رو استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تبدیل ضایعات سبب می شود تا از مواد دور ریختنی که در حالت عادی استفاده از آن ها مقدور نیست در صنایع دیگر نیز بتوان استفاده کرد یا حداقل وضیعت آن ها را برای رها سازی در محیط مناسب تر ساخت. روش کار این دستگاه ها بسته به مدل و نحوه ی کار آن ها متغیر است و ممکن است کیفیت های مختلف و سایزهای متنوعی داشته باشند

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان