ماشین آلات و تجهیزات پرورش زنبور

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
تعداد طبقات (طبقه)
2 طبقه
گنجایش هر کندو (قاب)
24 قاب
تعداد کندو (عدد)
54 عدد
جنس بدنه
فلز
کابین زنبورداری مکانیزه

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کندوی استاندارد کابینی با قاب

حداقل سفارش: 1 عدد

700,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کندوچه استاندارد مینی ماتریس

حداقل سفارش: 1 عدد

235,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
کندوی استاندارد ماتریس با قاب

حداقل سفارش: 1 عدد

300,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کندو عسل مدرن

حداقل سفارش: 1 دستگاه

  • وارد کننده
  • 6 سال
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پرورش زنبور ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پرورش زنبور می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین آلات و تجهیزات پرورش زنبور

ماشین آلات و تجهیزات پرورش زنبور از وسایل پرکاربرد در صنایع دام و طیور و آبزیان است و برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، مورد نیاز است. پرورش زنبور جز کسب و کارهایی است که باید در آن تخصص لازم داشته باشید و برای انجام این کار به ابزار تخصصی نیز نیاز است. کندوی عسل متداول ترین و اولین ابزاری است که برای این شغل مورد نیاز است. کندوی عسل انواع مختلفی دارد که در آن قاب های موم کاری شده قرار می گیرد. قاب های مستطیلی شکل که درون کندوها قرار می گیرد و موم بر روی آن قرار می گیرد یکی دیگر از تجهیزات ضروری پرورش زنبور است. 

انواع ماشین آلات و تجهیزات پرورش زنبور

برای غذا دادن به زنبورها معمولاً از کاسه‌های کم عمق استفاده می‌شود که برای هر کندوی عسل یک عدد از آن ها مورد نیاز است. دستگاه‌هایی برای تنیدن موم و قرار دادن بر روی قاب از دیگر تجهیزات زنبورداری هستند. برای این که عسل از موم جدا شود از دستگاه های متعددی که در انواع دستی و موتوری هستند، استفاده می شود. این تجهیزات پس از قرار دادن قاب در آن با چرخش عسل را از این قاب‌ها جدا می‌کنند. بر روی موم های عسل یک لایه قرار می‌گیرد که برای بیرون آوردن عسل، باید آن را از موم جدا کرد. برخی از این دستگاه‌ها خود لایه‌ی رویی موم را برمی‌دارند و در انواع دستی باید با دستگاه‌های مخصوص آن‌ها را برداشت.

خرید و فروش تجهیزات پرورش زنبور در ویترین نت 

به خاطر پیشرفت صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری برای شروع کار پرورش زنبور باید از همان ابتدا اکثر این تجهیزات را خریداری کرد. برخی از این تجهیزات نیاز ضروری یک زنبوردار است و می‌توان با کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه ابزار مورد نیاز و ضروری را در انواع متناسب با حجم کار زنبودار خریداری کرد و بهترین تجهیزات را برای شروع این کار فراهم آورد. تامین کنندگان و تولید کنندگان پلتفرم آنلاین ویترین نت این امکان را فراهم کرده اند تا از طریق آن ها بتوانید به راحتی و بدون واسطه تجهیزات مورد نیاز پرورش زنبور و یا زنبورداری را خریداری کنید. 

قیمت تجهیزات پرورش زنبور در ویترین نت 

برای ورود به صنعت پرورش زنبور و یا زنبورداری نیاز به تجهیزات و ماشین آلات مربوط به آن داریم. قیمت تجهیزات پرورش زنبور می‌تواند کمی گران باشد اما برای داشتن زنبورهای سالم و عسل با کیفیت نیاز به تجهیزات مناسب این حرفه داریم. تامین کنندگان ویترین نت با ارائه بهترین تجهیزات با مناسب‌ترین قیمت توانسته‌اند در این زمینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید استعلام قیمت تجهیزات پرورش زنبور را از تامین کنندگان و تولید کنندگان گوناگون دریافت کنید و اقدام به خرید این محصولات با مناسب‌ترین قیمت‌ها کنید. پیدا کردن تامین کنندگان این محصولات و همچنین خرید از آن‌ها با قیمت مناسب می‌تواند کمی دشوار باشد اما با کمک پلتفرم آنلاین ویترین نت می‌توانید بهترین خدمات در این زمینه را به آسانی دریافت کنید. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز