فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط تخفیف دار ها
فقط کالاهای موجود
دستگاه دوخت
دستگاه دوخت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,650,000
11%
2,350,000
  • ipb tech
  • تولید کننده
  • 10 ماه
دستگاه دوخت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,650,000
11%
2,350,000
  • ipb tech
  • تولیدکننده
  • 10 ماه
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
دستگاه دوخت پدالی 30 سانت
دستگاه دوخت پدالی 30 سانت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,580,000
دستگاه دوخت پدالی 30 سانت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,580,000
دستگاه دوخت پدالی 50 سانت
دستگاه دوخت پدالی 50 سانت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

3,110,000
دستگاه دوخت پدالی 50 سانت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

3,110,000
دستگاه دوخت پدالی 40 سانت
دستگاه دوخت پدالی 40 سانت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,860,000
دستگاه دوخت پدالی 40 سانت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,860,000
دستگاه دو دوخت پلاستیک با طول دوخت 60 سانتی متر با تایمر
دستگاه دو دوخت پلاستیک با طول دوخت 60 سانتی متر با تایمر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,270,000
عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه دوخت پلاستیک ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه دوخت پلاستیک می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه دوخت پلاستیک دستی و پدالی و ریلی افقی مناسب برای مواد خشک مانند حبوبات و خشکبار و دستگاه دوخت پلاستیک ریلی عمودی مناسب برای مایعات و پودری یا گرانولی استفاده می‌شود.

دستگاه های دوخت پلاستیک دو مدل اتومات (توزین دار) و غیر اتومات ( دستی - پدالی - ریلی ) دارند.

در دستگاه های دوخت پلاستیک دستی و قابل حمل به شکل تک خط و در دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی و ریلی به شکل 5 خط دوخت و پرس انجام می‌شود.

در دستگاه های غیراتومات و دستی اندازه های 2 و 5 و 8 میلیمتر و در دستگاه های دوخت پدالی 13 میلیمتر و دستگاه های دوخت ریلی 8 میلیمتر را دوخت می کنند.

بسته به نوع دستگاه دوخت پلاستیک دستی و قابل حمل یا پدالی در اندازه‌های 20 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر قابل خرید است.

دستگاه های دوخت دستی از جنس آلومینیم - دستگاه های دوخت پدالی از جنس فولاد ساده (آهن) و چدنی و دستگاه های دوخت ریلی از جنس فولاد رنگی و استیل زنگ نزن هستند.

همه‌ی دستگاه های دوخت پلاستیک از برق تک فاز استفاده می‌کنند .

فقط در مدل‌های پدالی آهنی و ریلی درجه حرارت قابل تنظیم است که تنظیم حرارت به نوع پلاستیک بسته بندی بستگی دارد.

سرعت دوخت پلاستیک به سرعت کاربر استفاده کننده بستگی ولی در دستگاه‌های دوخت ریلی که قابل تنظیم است حداکثر تا 16 متر بر دقیقه دوخت انجام می‌دهد.

در دستگاه‌های دوخت پلاستیک از جنس چدن به صورت اتوماتیک، همزمان با فشردن پدال المنت داغ می‌شود و با رها کردن پدال دوباره سرد می‌شود و توان المنت بیشتر از دستگاه آهن و اندازه آن 8 میلیمتر است و قدرت عملکرد بیشتری دارد بدین معنی که این دستگاه صنعتی تر است .

دستگاه های دوخت پلاستیک ریلی روزانه 10 ساعت کار و 2 ساعت استراحت و دستگاه های دستی و پدالی 8 ساعت کار و 2 ساعت استراحت می‌توانند داشته باشند.

در این دستگاه ها ارتفاع از 15 تا 35 سانتیمتر قابل تنظیم است.

تاریخ زن در دستگاه دوخت ریلی به صورت پرسی حرارتی عمل چاپ را انجام می‌دهد.

به هر لبه المنتی که عمل دوخت را انجام می دهد فک می‌گویند و معمولا در دستگاه های دوخت پدالی اهمیت دارند. در دستگاه دوخت آهنی 2 فک قرار دارد و دستگاه دوخت چدنی تک فک است.

دستگاه های دوخت پلاستیک دستی و قابل حمل و پدالی ساخت کشور ایران و دستگاه های دوخت پلاستیک ریلی ساخت کشور چین هستند.

همه ی دستگاه های دوخت پلاستیک یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه پرس پلاستیک

دستگاه پرس پلاستیک یا دستگاه دوخت پلاستیک یک دستگاه بسته بندی است که برای پرس و دوخت کیسه‌های نایلونی در صنایع بسته بندی کاربرد دارد. پس از پر شدن محصولات در کیسه های پلاستیکی، دستگاه پرس پلاستیک با حرارت و فشار لبه‌های بالایی نایلون را پلمپ می‌کند یا به اصطلاح می‌دوزد و بسته بندی شکیل و محکمی را تحویل شما می‌دهد. دستگاه پرس نایلون و دستگاه دوخت نایلون از نام‌های دیگر این دستگاه است.

انواع دستگاه بسته بندی و پرس پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک که به آن دستگاه پرس نایلون یا دستگاه دوخت نایلون نیز گفته می‌شود، در 3 نوع دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یا دستی، دستگاه دوخت پدالی و دستگاه دوخت پلاستیک ریلی وجود دارد که هر کدام نحوه کارکرد مختلفی دارند و بنا به نوع دوخت و عرض دوخت با هم تفاوت دارند.

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی که به آن دستگاه دوخت پلاستیک دستی نیز گفته می‌شود ابعاد کوچکی دارد و برای مغازه‌ها، قنادی ها و فروشگاه‌های کوچک و در کل هر کسب و کاری که ظرفیت تولید زیادی ندارد، بسیار مناسب است. همچنین این دستگاه به عنوان دستگاه بسته بندی خانگی نیز کاربرد دارد. دستگاه پرس پلاستیک دستی نسبت به سایر دستگاه‌های دوخت پلاستیک قیمت کمتری دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است. دستگاه پرس پلاستیک در بین دستگاه‌های بسته بندی خانگی نیز بسیار کاربرد دارد و یکی از دستگاه‌های بسته بندی کوچک با قیمت مناسب است.

دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی بیشتر در کارخانه‌ها و تولیدی‌های بزرگ و برای بسته بندی محصولات در وزن های بالا کاربرد دارد و برای بسته بندی مواد پودری یا گرانولی در کیسه‌های بزرگ مانند کیسه های بزرگ مواد شوینده، قند و شکر و .... استفاده می‌شود. 
این دستگاه دوخت و پرس پلاستیک قدرت دوخت بالایی دارد و تنها مشکل آن محدودیت دستگاه در عرض دوخت است.

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

دستگاه دوخت نایلون ریلی هم برای کسب و کارهای خانگی و کوچک با تولید کم و وزن‌های پایین کاربرد دارد و هم در کارگاه‌های بزرگ. دستگاه دوخت پلاستیک ریلی با نام دستگاه دوخت غلطکی نیز شناخته می‌شود و در مدل‌های افقی و عمودی به فروش می‌رود. دستگاه دوخت نایلون ریلی بر خلاف دستگاه دوخت پدالی محدودیتی برای عرض دوخت ندارد و به عنوان دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی کاربرد دارد.

دستگاه دوخت نایلون

دستگاه دوخت پلاستیک در بین دستگاه‌های بسته بندی با نام دستگاه دوخت نایلون نیز شناخته می‌شود. در واقع می‌توان گفت که دستگاه دوخت نایلون یکی از پر کاربردترین دستگاه‌های بسته بندی است که به عنوان دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی استفاده می‌شود.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

با گسترش کسب و کارهای خانگی و کارگاه‌های تولیدی کوچک، دستگاه‌های بسته بندی کوچکی که قیمت مناسبی دارند، کاربرد بیشتری پیدا کرده‌اند.
دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یا دستی یکی از بهترین دستگاه‌ها برای بسته بندی محصولات در خانه است. این دستگاه که با نام دستگاه پرس پلاستیک نیز شناخته می‌شود برای بسته بندی انواع میوه خشک، سبزی خشک و سرخ شده، آجیل و .... کاربرد دارد.
دستگاه دوخت پلاستیک ریلی شاید قیمت بیشتری نسبت به دستگاه دوخت رومیزی داشته باشد ولی کیفیت بسته بندی آن را نمی‌توان نادیده گرفت. انواع دستگاه دوخت ریلی افقی و عمودی بسته به محصول و کاربرد آن، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسب و کارهایی است که ظرفیت تولید کمی دارند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز