فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط تخفیف دار ها
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی (اینفوگرافی)

با توجه به مصرف زیاد رب گوجه فرنگی در ایران، راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی می‌تواند سود زیادی به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب  
انواع دستگاه جت پرینتر چگونه کار می کنند؟انواع دستگاه جت پرینتر چگونه کار می کنند؟

دستگاه جت پرینتر در دنیای صنعتی امروزی یکی از مهم ترین دستگاه ها برای بسته بندی و فروش محصول است. این دستگاه ها می توانند با سرعت...

ادامه مطلب  
جت پرینتر چیست و چه کاربردی دارد؟جت پرینتر چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه جت پرینتر یکی از دستگاه های مهم برای کامل کردن بسته بندی محصولات مختلف است. این دستگاه ها می توانند تاریخ تولید، انقضا و...

ادامه مطلب  
نکاتی مهم برای خرید جت پرینترنکاتی مهم برای خرید جت پرینتر

از دستگاه جت پرینتر برای ثبت اطلاعات مختلف بر روی بسته بندی ها و قسمت های مختلف محصول استفاده می شود.

ادامه مطلب  
جت پرینتر چه تفاوتی با دستگاه تاریخ زن دارد؟جت پرینتر چه تفاوتی با دستگاه تاریخ زن دارد؟

جت پرینتر و دستگاه تاریخ زن دو دستگاه مهم برای تکمیل روند بسته بندی محصولات است. در این مقاله به بررسی تفاوت جت پرینتر با دستگاه...

ادامه مطلب  
جت پرینتر

معرفی دستگاه جت پرینتر

جت پرینتر یکی از مهم ترین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که برای ثبت و چاپ اطلاعات مختلف محصولات مانند اطلاعات تولید، سری ساخت، تاریخ انقضا، قیمت، لوگو و بارکد، مواد تشکیل دهنده، طریقه استفاده و ... بر روی محصولات و بسته بندی های مختلف کاربرد دارد.

دستگاه جت پرینتر که یکی از ماشین آلات چاپ نیز به شمار می آید می تواند هر متنی را با استفاده از جوهر های مخصوص بر روی سطوح چاپ با سرعت چاپ و پرینت کند.

جت پرینتر دستی

جت پرینترهای دستی ابتدایی ترین نوع دستگاه جت پرینتر هستند و کارکرد ساده ای دارند. این جت پرینترها تیراژ و سرعت پایین تری نسبت به مدل های اتوماتیک دارند. استفاده از جت پرینتر دستی با کمک اپراتور امکان پذیر است. نحوه استفاده از جت پرینترهای دستی به این صورت است که پس از مشخص کردن متن چاپ، باید تمامی حروف و اعداد مورد استفاده را در قسمت خروجی دستگاه به ترتیب بچینیم و سپس با قرار دادن محصول مورد نظر بر روی خروجی دستگاه و چرخاندن دستگیره، متن و اطلاعات مورد نظر بر روی محصول چاپ می شود.

جت پرینترهای پرتابل

جت پرینترهای پرتابل یا جت پرینترهای قابل حمل همان جت پرینترهای دستی هستند با این تفاوت که نوع کوچکتر جت پرینترهای دستی هستند.جت پرینترهای پرتابل در فروشگاه ها، مغازه ها و در کل کارگاه های کوچک کاربرد دارند.

جت پرینترهای اتوماتیک

جت پرینترهای اتوماتیک یا جت پرینترهای صنعتی نیز برای ثبت اطلاعات و مشخصات محصول بر روی محصولات کاربرد دارد.
تفاوت جت پرینتر اتوماتیک با جت پرینتر دستی در سرعت چاپ، نبودن اپراتور و نحوه انجام چاپ است. جت پرینترهای صنعتی یا اتوماتیک در کارخانه های صنعتی و تولیدی های بزرگ کاربرد دارد و بر روی تسمه نقاله های عبور محصولات نصب می شود و در آخرین مرحله بسته بندی، اطلاعات لازم را بر روی  محصول چاپ می کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .