در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
خط تولید کنسرو

معرفی خط تولید کنسرو

خط تولید کنسرو یکی از خطوط بسیار مهم برای تمامی خطوط تولیدی صنایع غذایی به شمار می رود. غذاهای کنسروی می توانند ذخایر غذایی بسیار مهمی باشند و همچنین در مواقع نیاز نیز غذای سریع را برای افراد آماده کنند. در کشور ایران به دلیل وجود سلیقه های غذایی مختلف، کنسروها نیز بسیار مختلف هستند و از لوبیا و تن ماهی که معمولا ثابت هستند تا انواع خورش و غذاهای ایرانی را در دسته بندی کنسرو ها مشاهده می کنیم.

انواع خط تولید کنسرو

انواع مختلف خط تولید کنسرو موجود در کشور عبارتند از:

خط تولید کنسرو گوشت

کنسرو گوشت فقط شامل گوشت قرمز نمی شود و گوشت مرغ، ماهی و دیگر موجوداتی که در کشور مصرف می شوند هم به نسبت مصرف در کنسروها قرار دارند. این کنسرو ها به دلیل ارزش غذایی بالای خود مصرف بسیار زیادی دارند. به شکلی که کنسرو تن ماهی به تنهایی یکی از پر فروش ترین محصولات کنسروی در صنایع غذایی است و به شکل های مختلفی نیز مورد مصرف قرار می گیرد.

خط تولید کنسرو خورش

خورش های ایرانی برای آماده شدن به مواد اولیه و زمان زیادی نیاز دارند و در کنار آن آشپز باید مهارت بالایی برای تهیه آن ها داشته باشد. با کمتر شدن وقت آزاد مردم پخت خورش های مختلف در منازل کاهش یافته است و به همین دلیل شرکت های مختلف شروع به تولید کنسرو های خورش های مختلف کرده اند تا این نیاز افراد را با محصولات خود پاسخ دهند.

خط تولید کنسرو لوبیا و سایر حبوبات

پس از کنسرو تن ماهی، کنسرو لوبیا یکی از پر مصرف ترین کنسرو ها است. لوبیا به دلیل طعم و همچنین ارزش غذایی بالای خود مصرف کنندگان زیادی در کنار. در کنار لوبیا، عدس و نخود هم به شکل کنسرو یافت می شوند و در بازار طرفداران خاص خود را دارد.

لازم به ذکر است که خط تولید کمپوت میوه نیز به نوعی از انواع خط تولید کنسرو محسوب می شود که در دسته بندی مربوطه به طور جداگانه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )